Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedyna słuszna filozofia
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Najbardziej realistyczny spośród modów
Przerwa na herbatkę
Dobrze czasem się oderwać
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 grudnia 2021, 15:22
Idź nurkować do rowu mariańskiego na 60 minut, bez butli aby płuca zamieniły się w skrzela, jeśli wyjdziesz będzie trzeba zacząć od nowa, pod wodą musisz zjeść ogon megalodona aby wyrósł ogon, jeśli ci się uda, gratuluje zostania syreną
Odpisz
26 września 2018, 19:54
Znajdź dużą rybę odetnij jej ogon odetnij sobie nogi przyszyj ogon ryby zrób dziury na policzkach na skrzela
Jerzeli jeszcze żyjesz to jesteś syreną! Brawo
Odpisz
23 lipca 2021, 06:34
@SlonecznyCien: "Jerzeli"
Odpisz
16 października 2016, 01:00
Co to za czcionka w adresie strony?
Odpisz
17 września 2017, 10:40
@Wardan: Wygląda na Harry Potterową :D
Odpisz
17 września 2017, 17:39
@DeXxu: racja...
Odpisz
14 października 2016, 13:47
ma 15 lat i chce zostać syreną bo się serialu naoglądała? Kurna mać! Ja jak miałam 10 lat to tego g***a, za przeproszeniem, oglądać nie chciałam!
Odpisz
14 października 2016, 15:46
@Rozella_Night: Moja siostra (9 lat) to oglądała ale powiedziała, że "ale bujda, syreny przecie nie istnieją"..
Wiem, zmieniłam tym twój dzień. :)
Odpisz
14 października 2016, 22:21
Jest nadzieja dla ludzkości.
Odpisz
23 czerwca 2017, 19:09
@Rozella_Night: Przecież na pewno sobie dodała, może ma 8 lub 10
Odpisz
15 października 2016, 13:33
A ja naoglądałem się DBZ i teraz chce zostać sayanem /s
Odpisz
14 października 2016, 23:06
Skocz z 10 piętra
Odpisz
14 października 2016, 18:59
Isamu nagrał, htts://www.youtubecom/watch?v=hyfs0ZW3qEA (proponuję napisać https i dodać . w youtubecom)
Odpisz
14 października 2016, 18:50
ja chce byc creeperem w mc
Odpisz
9 października 2016, 13:39
jak-zostac-syrena eu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)===:>
Odpisz
9 października 2016, 14:54
Chyba ta strona już nie działa.
Odpisz
14 października 2016, 13:33
A co tam było?
Odpisz
14 października 2016, 13:34
screamer
Odpisz
14 października 2016, 13:37
@Kubox123456: Jak wyglądał?
Odpisz
14 października 2016, 13:47
Zobaczyłbym lecz się boję
Odpisz
14 października 2016, 13:47
Zwyczajna gifura
Odpisz
14 października 2016, 14:05
mój jest lepszy 8====D
Odpisz
14 października 2016, 14:26
@Palauball: Ale tej strony nie ma.
Odpisz
14 października 2016, 18:23
ten migający pan
Odpisz
14 października 2016, 18:33
@Kubox123456: To chyba Jeff.
Odpisz
14 października 2016, 18:34
Dokłądnie to Gifura Jeff
Odpisz
9 października 2016, 13:36
Chcę tę czcionkę *-*
Odpisz
9 października 2016, 13:37
@kicius23: Ja chcę Windingsy na mój telefon... marzenia
Odpisz
9 października 2016, 13:58
@lorax12: Ja mam Windings, ale nie używam
Odpisz
9 października 2016, 14:01
@kicius23: Po co ci ona?
Odpisz
9 października 2016, 14:02
@kicius23: .-.
Zazdrość
Odpisz
9 października 2016, 14:05
@lorax12: Jak ona wygląda?
Odpisz
9 października 2016, 14:12
Zamiast liter symbole rąk, krzyży itp.
Odpisz
9 października 2016, 14:12
Jakoś tak.
Odpisz
9 października 2016, 14:13
A co do pytania.... nie wiem. Kiedyś się tym bawiłam i ściągnęłam i mam do dzisiaj.
Odpisz
Edytowano - 14 października 2016, 14:07
@lorax12: Ja też chcę windings na telefon ;-;
Odpisz
14 października 2016, 14:33
@W_D_Gaster: Pisałbyś tylko tym, patrząc po niku :|
Odpisz
14 października 2016, 14:33
@W_D_Gaster: a ja chcę wiedzieć czemu szukam jomenrarzy lorax12 by je komentować
Odpisz
14 października 2016, 14:35
@WhySoSerious: *komentarzy
Odpisz
14 października 2016, 14:58
Czasami
Odpisz
14 października 2016, 15:47
........ Fuck...........
Odpisz
14 października 2016, 17:22
@W_D_Gaster: .-.
Uwierz mi
Ją też
Bardzo
Odpisz
14 października 2016, 17:35
@lorax12: Moge Ci na priv przesłać jak ją sobie ogarnąć.
Odpisz
14 października 2016, 17:38
@kicius23: Ok
Odpisz
14 października 2016, 17:41
@kicius23: Wciąż cię irytuje?
Odpisz
14 października 2016, 15:56
musisz dac sie rybie ugryzc
Odpisz
14 października 2016, 15:41
co? patola w domu?
Odpisz
14 października 2016, 13:32
Isamu pokazywał jak zostać syrenem XD
Odpisz
9 października 2016, 19:45
Jak ta czcionka siem zwie ?
Odpisz
Edytowano - 9 października 2016, 22:11
@Cheeki_Breeki747: Parry Poter.(Nie "Harry")
Odpisz
14 października 2016, 13:26
@Cheeki_Breeki747: Comic Sans MS
Odpisz
14 października 2016, 13:32
Ja biore z iFont a tam tak się nazywała. ._.
Odpisz
14 października 2016, 13:29
Może musi ją ugryźć radioaktywna ryba?
Odpisz