Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Co za przypadek
Można, tylko trzeba wstawać rano
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Niegrzeczny Oskarek
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 listopada 2020, 22:29
Byłem tu
Odpisz
12 grudnia 2018, 22:31
Szczerze mówiąc ciekawi mnie jak ten koleś wygląda teraz
Odpisz
13 października 2016, 16:00
a nie w s a d? jak wsad w koszykówce?
Odpisz
14 października 2016, 23:09
@ALKATRAZ: lubie koszykówke
Odpisz
12 lipca 2017, 20:18
@ALKATRAZ: chyba jednak wasd .
Odpisz
Edytowano - 9 października 2016, 16:31
team wsad
Odpisz
9 października 2016, 16:49
@Windows_10: (apkowy lenny)
Odpisz
9 października 2016, 17:06
łap (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
9 października 2016, 18:04
@Levandovsky: *Łapie piłkę z lenny face-a i robi wsad*
Odpisz
13 października 2016, 15:03
@Windows_10: Ja wole rzucać do kosza
Odpisz
17 października 2016, 08:06
@Windows_10: Dla mnie zawsze to było" WASD".
Odpisz
17 października 2016, 14:03
@Archeologwinternetach: Dla mnie WU A ES DE
Odpisz
21 października 2016, 13:05
Ja jestem troszeczkę bardziej obeznany w klawiaturze i mam w,a,s,d,e
Odpisz
13 października 2016, 15:44
W S A D
Odpisz
13 października 2016, 14:52
WSAD Approves
Odpisz
13 października 2016, 14:02
Nauczył się jak mapować klawisze :V
Odpisz