Plany na apokalipsę przede wszystkim
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 października 2016, 21:02
Ja mam plan na wszystko.
Odpisz
10 października 2016, 21:06
Masz plan na inwazję Turków?
Odpisz
10 października 2016, 21:09
Tak, od dawna
Odpisz
10 października 2016, 21:11
A na poprawną politycznie Europę?
Odpisz
10 października 2016, 22:12
A czy masz plan na wskrzeszonego Lenina z dupą zamiast głowy?
Odpisz
10 października 2016, 22:17
@Fina258: Ja mam
Odpisz
Edytowano - 10 października 2016, 22:22
Jam przygotowane wybuchające dildosy i lubrykanty tak na wszelki wypadek
Odpisz
10 października 2016, 22:23
Za dużo monster monsune oglądasz
Odpisz
10 października 2016, 22:25
Ło cie ch*j. A na moje życie aby się jakoś utrzymać? (Plz plz plz...)
Odpisz
10 października 2016, 22:26
Też
Odpisz
10 października 2016, 22:27
@Fina258: Tak, przewidziałam to. Być może Lenin wybilby imigrantów.
Odpisz
10 października 2016, 22:28
A ty za mało
Odpisz
10 października 2016, 22:29
Lubrykant można też użyć do innych rzeczy
Odpisz
10 października 2016, 22:31
Nie, idealną dawkę tego pszyswajam, czyste zero!
Odpisz
10 października 2016, 22:34
@Fina258: Zależy od sytuacji. Opisz mi ją coś wymyślę.
Odpisz
10 października 2016, 22:34
Ale jak by się to wszystko potoczyło?
Odpisz
10 października 2016, 22:35
Uważaj bo ci jeszcze uwierzę
Odpisz
10 października 2016, 22:36
@Fina258: Powiedziałam że mam plan na wszystko ale nie powiedziałam że on wypali.
Odpisz
Edytowano - 10 października 2016, 22:36
@Fina258: Jak w kapitanie bomba, po prostu wsadasz w dupę i jebs po sprawie
Odpisz
10 października 2016, 22:40
W Matuszce Rosji był bardzo genialny chłopiec który po 10 litrach wódki umiał wskrzeszać ludzi. Putin nakazał wypuć mu te 10 litrów wódki. Chłopiec pil i pił i pił pod czujnym okiem Putina ale już przy 8 litrze dziecko wykitowało więc Putin krzyknął "CYKA BLYAT!" , kopnął dziecko i poszedł do swojego pałacu. Leniba wskrzesili jakieś afrykańce wyjęci z dupy.
Odpisz
10 października 2016, 22:42
To ma sens. Lub taktyka "NAPIRRDALAAAAAAAAAAAAAAAĆ!!" też by działała... Chyba.
Odpisz
10 października 2016, 22:47
@Fina258: Wykorzystam Lenina do własnych celów. Skoro znalazł się chłopiec który miał tą dziwną supermoc to na pewno takich ludzi jest więcej. Ich też wykorzystam i zrobię armię do tworzenia ożywieńców.
Odpisz
10 października 2016, 22:51
To ma sens.
Odpisz
11 października 2016, 00:16
@Fina258: ja tam bym wskrzesił pewnego adiego z austrii
Odpisz
11 października 2016, 07:06
@Xardass: Byle by niedawać mu władzy
Odpisz
11 października 2016, 13:03
@Fina258: Albo użyć Kutarate łamane na Chudo
Odpisz
11 października 2016, 18:18
Albo laserowej dzidy
Odpisz
11 października 2016, 18:22
Też dobry pomysł
Odpisz
11 października 2016, 18:25
Lub nasłać Suu, utopi wszystkich
Odpisz
11 października 2016, 18:26
nie starczy wody
Odpisz
Edytowano - 10 października 2016, 23:28
nie lubię się powtarzać, ale apokalipsa zombie będzie wtedy, gdy odłączą internet, wtedy dzieci islamu, gimpera itp. wyjdą i zaczną rozrabiać w celu pooglądania swoich idoli
Odpisz
10 października 2016, 22:36
a co jeżeli apokalipsa zombie to moja przyszłość?
Odpisz
10 października 2016, 22:34
nie lajkujcie tego komentarza
Odpisz
11 października 2016, 14:56
@SebastieX: nie ma sprawy
Odpisz
Edytowano - 10 października 2016, 22:33
@Shinpotyczyło?Ale jak by to się wszystko potyczyło *błąd tutej*
Odpisz
10 października 2016, 22:29
Ale jeśli w przyszłości będzie apokalipsa zombie, to w takim razie ma plany na przyszłość.
Odpisz
10 października 2016, 22:23
Ja mam plan na krucjatę.
DEUS VULT!
Odpisz
9 października 2016, 19:03
Dziś miałem sen że zombie atakowały świat, i broniłem się z kilkoma jejowiczami ;-;
Odpisz
9 października 2016, 19:05
@Palauball: zgineliście czy udało wam się przeżyć?
Odpisz
9 października 2016, 19:07
@mrklorens: Przeżyliśmy, miałem mocnego kija do walki
Odpisz
Edytowano - 9 października 2016, 19:19
@Palauball: z jakimi jejowiczami?
Odpisz
9 października 2016, 19:21
@polandball1: Ni ważne, chyba że chcesz bardzo wiedzieć, to zapraszam na pw, opowiem całą historię
Odpisz
10 października 2016, 21:06
@Palauball: Alkatraz dowodził.
Odpisz
10 października 2016, 21:08
@Archeologwinternetach: Nie, była jedną Jejowiczka, brat i dwóch kolegów z klasy
Odpisz
10 października 2016, 21:09
@Palauball: Czyli Alek nie dowodził... Ale nie zaprzeczyłeś, że nie było jej/jego w drużynie.
Odpisz
10 października 2016, 21:13
@Archeologwinternetach: No nie, tylko jedna Jejowiczka, a reszta to brat i koledzy ze szkoły
Odpisz
10 października 2016, 21:50
@Palauball: Kiedyś myślałem, że jesteś kobietą.
Odpisz
10 października 2016, 21:54
@Archeologwinternetach: zastanawiam się czy on był by dobrym przywódcom czy złym
Odpisz
10 października 2016, 21:56
@baarts: Jestem chłopakiem! Raz taki jeden przeczytał mój nick "Paulaball" ;-;
Odpisz
10 października 2016, 22:10
@Palauball: To byłem ja.
Odpisz
Edytowano - 10 października 2016, 22:13
@baarts: A, bo awek się zmienił, sorry
Odpisz
10 października 2016, 21:16
Mam plan na życie - będę cały czas grać utrudniając życie rodziców siedząc im na garbie.
Odpisz
10 października 2016, 21:18
@Laurek: A co jak umrą?
Odpisz
10 października 2016, 21:20
A jak umrą to se pożyczek nabierę i po kilku latach se z mostu skoczę czy coś
Odpisz
10 października 2016, 21:21
to będzie siedział na zwłokach
Odpisz
10 października 2016, 21:50
@Nemezis_: No albo to
Odpisz
10 października 2016, 21:38
Ameryka.
Odpisz
10 października 2016, 21:40
@the_endrju: kto wie jakie ma plany...
Odpisz
10 października 2016, 21:29
Można mieć jeden, identyczny plan na obie ewentualności. Olać planowanie i dawać z siebie dzisiaj to co najlepsze. Mniej planujesz, więcej osiągniesz ~król Salmonell
Odpisz
10 października 2016, 21:17
taktyka u mnie jest wielka
Odpisz
10 października 2016, 21:15
A co jeśli moją przyszłością będzie apokalipsa zombie.
Szach mat
Odpisz
9 października 2016, 22:34
po prostu trzeba mieć ambitne oraz realne plany
Odpisz
9 października 2016, 18:50
Ja już wiem, że będę pomagać wspaniałej Rosji w podbiciu świata.
Odpisz
9 października 2016, 18:52
@Treilea_Reich: A ja pomogę kim dzong un`owi
Odpisz
9 października 2016, 22:32
@Treilea_Reich: mam kolejnego sojusznika towarzysz Stalin jest szczęśliwy
Odpisz