Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar revan21

12 października 2016, 10:30

Jak bym nie miał co jeść to bym nie narzekał

Avatar Windows_10

11 października 2016, 16:46

jem w McDonald 2 razy w tygodniu ;)

Avatar Krzyniu

11 października 2016, 17:40

@Windows_10: Miłej miażdżycy! Nareszcie koniec z 10!

Avatar Windows_10

11 października 2016, 18:00

@Krzyniu: uwielbiam mcdonalada ;) naprawdę smaczne jedzenie

Avatar Krzyniu

11 października 2016, 18:05

@Windows_10: Jeszcze chyba nie jadłaś smacznego jedzenia.

Avatar Windows_10

11 października 2016, 18:11

@Krzyniu: a jakie jest według ciebie dobre...

Avatar Krzyniu

11 października 2016, 18:56

@Windows_10: Takie mniam.

Avatar
Konto usunięte

11 października 2016, 19:23

@Windows_10: W KFC jest lepsze

Avatar Windows_10

11 października 2016, 19:27

@Krzyniu: wymień konkretnie

Avatar
Konto usunięte

11 października 2016, 19:34

@Windows_10: Kurczaki są zajebiste, dają poczucie bezpieczeństwa że nie ma szans na incydent

Avatar Windows_10

11 października 2016, 19:48

raz jadłam kurczaka a za ch*ja nie mogłam przegryść ;_; od tego czasu nie byłam w KFC.

Avatar
Konto usunięte

11 października 2016, 20:51

@Windows_10: Masz albo słabe zęby, albo słabe szczęki, ja miałem porównanie.

Avatar Windows_10

11 października 2016, 21:10

miałam wtedy 6 lat ;_;

Avatar
Konto usunięte

11 października 2016, 21:11

@Windows_10: O...

Avatar Windows_10

12 października 2016, 08:01

i od tego czasu nigdy nie byłam w kfc. I nie zamierzam bo jak dla mnie frytki z mcdonalda są dobreee

Avatar
Konto usunięte

12 października 2016, 17:52

@Windows_10: A w KFC jak byłaś to dobre były?

Avatar Windows_10

12 października 2016, 18:16

niestety nie pamiętam ale wydaje miś ei ze nawet nawet ale mimo to wolę z mcdonalda

Avatar
Konto usunięte

12 października 2016, 18:17

@Windows_10: oh...

Avatar Windows_10

12 października 2016, 18:21

oh oh oh

Avatar
Konto usunięte

12 października 2016, 18:26

@Windows_10: jejowiczka+oh oh oh = :}

Avatar Windows_10

12 października 2016, 18:28

heh

Avatar
Konto usunięte

12 października 2016, 20:26

@Windows_10: To, całkiem interesujące :}

Avatar Windows_10

12 października 2016, 20:50

;p

Avatar
Konto usunięte

12 października 2016, 20:52

Avatar kektus

10 października 2016, 15:06

Jak kiedyś byłem w McDonald i wychodziłem to dałem jakiemuś bezdomnemu frytki i hamburgera, powiedział że on nie je śmieciowego żarcia.

Nigdy nie czułem się tak niezręcznie. Zwłaszcza że ludzie w około się patrzyli takim dziwnym wzrokiem.

Avatar Miguelp

10 października 2016, 18:06

@kektus: kiedy zebrak brzydzi sie twoiego jedzenia

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mnie wolno

Brawo za czujność!

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Nieuczciwa ocena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka