Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mnie wolno
Brawo za czujność!
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Nieuczciwa ocena
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 października 2016, 10:30
Jak bym nie miał co jeść to bym nie narzekał
Odpisz
11 października 2016, 16:46
jem w McDonald 2 razy w tygodniu ;)
Odpisz
11 października 2016, 17:40
@Windows_10: Miłej miażdżycy! Nareszcie koniec z 10!
Odpisz
11 października 2016, 18:00
@Krzyniu: uwielbiam mcdonalada ;) naprawdę smaczne jedzenie
Odpisz
11 października 2016, 18:05
@Windows_10: Jeszcze chyba nie jadłaś smacznego jedzenia.
Odpisz
11 października 2016, 18:11
@Krzyniu: a jakie jest według ciebie dobre...
Odpisz
11 października 2016, 18:56
@Windows_10: Takie mniam.
Odpisz
11 października 2016, 19:23
@Windows_10: W KFC jest lepsze
Odpisz
11 października 2016, 19:27
@Krzyniu: wymień konkretnie
Odpisz
11 października 2016, 19:34
@Windows_10: Kurczaki są zajebiste, dają poczucie bezpieczeństwa że nie ma szans na incydent
Odpisz
11 października 2016, 19:48
raz jadłam kurczaka a za ch*ja nie mogłam przegryść ;_; od tego czasu nie byłam w KFC.
Odpisz
11 października 2016, 20:51
@Windows_10: Masz albo słabe zęby, albo słabe szczęki, ja miałem porównanie.
Odpisz
11 października 2016, 21:10
miałam wtedy 6 lat ;_;
Odpisz
11 października 2016, 21:11
@Windows_10: O...
Odpisz
12 października 2016, 08:01
i od tego czasu nigdy nie byłam w kfc. I nie zamierzam bo jak dla mnie frytki z mcdonalda są dobreee
Odpisz
12 października 2016, 17:52
@Windows_10: A w KFC jak byłaś to dobre były?
Odpisz
12 października 2016, 18:16
niestety nie pamiętam ale wydaje miś ei ze nawet nawet ale mimo to wolę z mcdonalda
Odpisz
12 października 2016, 18:17
@Windows_10: oh...
Odpisz
12 października 2016, 18:21
oh oh oh
Odpisz
12 października 2016, 18:26
@Windows_10: jejowiczka+oh oh oh = :}
Odpisz
12 października 2016, 18:28
heh
Odpisz
12 października 2016, 20:26
@Windows_10: To, całkiem interesujące :}
Odpisz
12 października 2016, 20:50
;p
Odpisz
12 października 2016, 20:52
@Windows_10: ;}
Odpisz
10 października 2016, 15:06
Jak kiedyś byłem w McDonald i wychodziłem to dałem jakiemuś bezdomnemu frytki i hamburgera, powiedział że on nie je śmieciowego żarcia.
Nigdy nie czułem się tak niezręcznie. Zwłaszcza że ludzie w około się patrzyli takim dziwnym wzrokiem.
Odpisz
10 października 2016, 18:06
@kektus: kiedy zebrak brzydzi sie twoiego jedzenia
Odpisz