Czarny mężczyzna gotowy do walki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Typowy NPC
Zdeklasowani znowu
Hobby dla faceta
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Cel namierzony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 czerwca 2020, 17:38
rel
Odpisz
28 maja 2018, 19:57
.
Odpisz
11 października 2016, 21:55
nie wyczymał
Odpisz
11 października 2016, 22:31
@Nemezis_: Sraka poszła
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2016, 09:57
@Nemezis_: tak wiem że data ale musiałem
Odpisz
11 października 2016, 21:20
To coś to gówno...
Fanboj i czamczam...
nawet tytuł jest zje**ny
Odpisz
Edytowano - 11 października 2016, 23:36
@the_endrju: Ciekawostka: Ten serial wygrał z porą na przygodę w wyborach na kreskówkę która miała lecieć na nickelodionie
Odpisz
12 października 2016, 13:41
Pora na przygodę także nie jest dziełem dobrym.
Odpisz
12 października 2016, 13:48
@the_endrju: Czy my oglądaliśmy tą samą kreskówkę?
Ps. Pierwsze dwa sezony były głupie ale reszta jest świetna
Odpisz
12 października 2016, 14:20
@the_endrju: Fanboy i Chumchum było chore, w porze na przygodzie też było ,,parę" dziwnych momentów. Ale i tak dwie bajki były świetne! (づ◕ᴥ◕)づ
Odpisz
12 października 2016, 14:25
Jeśli mam być szczery to Fanboy i Chum chum byli po prostu zbyt aktywni i głośni
Odpisz
12 października 2016, 14:27
Mi nie chodzi tylko o nich, ta cała bajka była ,,Tak trochę" chora.
Odpisz
12 października 2016, 14:29
Chyba nigdy nie widziałeś mega babies lub nowszych sezonów spongebob'a
Odpisz
12 października 2016, 14:34
Tych mega babies nie kojarzę, ale widziałem nowsze sezony spongeboba.Też chore.
Odpisz
Edytowano - 12 października 2016, 14:37
Mega babies to kreskówka to dzidziusiach których mocą jest super sranie, latanie i super rzyganie
Odpisz
12 października 2016, 14:40
Nie wiem czy chciałem o tym wiedzieć.
Odpisz
12 października 2016, 15:02
kreskówka pochodzi z lat 90-tych
Odpisz
12 października 2016, 21:03
Tylko nie lata 90-e .
Odpisz
Edytowano - 12 października 2016, 21:06
Czasami mam wrażenie że ludzie pamiętają tylko ten mały odłamek lat 90-tych który chcą zapamiętać
Odpisz
12 października 2016, 16:43
CO TO K***A JEST!!!
Odpisz
11 października 2016, 20:01
Tylko nie ta bajka ;-;
Odpisz
11 października 2016, 20:04
@lorax12: Czemu?
Odpisz
11 października 2016, 20:05
@Palauball: To było chore
Odpisz
11 października 2016, 20:06
@lorax12: Ja to lubię
Mam z tą bajką wiele wspólnego
Odpisz
11 października 2016, 20:10
@Palauball: Bycie chorym na przykład?
Odpisz
11 października 2016, 20:14
@lorax12: Zgadłeś
Odpisz
11 października 2016, 20:21
@Palauball: eh...
Odpisz
11 października 2016, 20:25
@Palauball: Łączmy się! :D
Odpisz
11 października 2016, 20:31
@sylveonka: *Łączy się*
Odpisz
11 października 2016, 20:33
@Palauball: Jejowiecze! Zjednoczmy się pod byciem chorym!
Odpisz
11 października 2016, 20:34
Ok, why not
Odpisz
11 października 2016, 20:50
@Palauball: Jak się ta bajka nazywała? Bo pamiętam że były jakieś dwa dzieciaki w pelerynkach.
Odpisz
Edytowano - 11 października 2016, 20:59
@Ameron: Fanboy i chuchum
Odpisz
11 października 2016, 21:15
@MTziolkowkyV: kk
Odpisz
11 października 2016, 20:35
SPI***ALAJ Z MOJEJ ZIEMI!
Odpisz
11 października 2016, 20:04
Fanboy i chumchum! Najbardziej porąbana animacja jaką znam
Odpisz
10 października 2016, 19:43
To leci jeszcze na Nickelodeon?
Odpisz
10 października 2016, 20:17
@Nowa_Na_Jeja: nie, na puls 2
Odpisz
10 października 2016, 20:31
Kiedyś na Nickelodeon było.
Odpisz
10 października 2016, 20:59
@Nowa_Na_Jeja: Wim, po prostu piszę gdzie zauważyłem że puszczają tą bajkę.
Odpisz
11 października 2016, 16:52
spoczi
Odpisz
10 października 2016, 22:45
RIP Nick HD
Odpisz
10 października 2016, 21:12
Funboy i Cham Cham <3
Odpisz
11 października 2016, 22:49
Nie?
Odpisz
11 października 2016, 22:50
@Palauball: Dla mnie to było zajebiste. :D
Odpisz
11 października 2016, 22:52
Ich nauczyciel był dziwny xDD
Odpisz
11 października 2016, 23:25
@Palauball: Wszyscy tam byli dziwni. I to było zajebiste. :D
Odpisz
10 października 2016, 18:05
Fanboy i ChuChum dla chętnych 3/10 (mój 6 letni kuzyn to ogląda)
Odpisz
10 października 2016, 18:06
@Palauball: Ja to też oglądałem i jeszcze oglądam
Odpisz
Edytowano - 10 października 2016, 18:08
@Jasnowidz: Szczerze kilka razy to oglądałem, nie umiem kłamać, lubię bajki 7/10
Odpisz
10 października 2016, 19:37
@Palauball: A ja lubię chińskie bajki :V
Odpisz
10 października 2016, 18:20
Nothing else matters.
Odpisz