Nadal zamierzasz to zjeść?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Chciał tylko pomóc
Nieuczciwa ocena
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jakby trochę nie fair
Lekko nie będzie
Nie po oczach
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 listopada 2017, 13:31
@Konto usunięte: 5nickers
Odpisz
11 czerwca 2017, 21:31
Odpisz
30 grudnia 2012, 12:17
Trzeba przyznać, że dziewczyna śliczna.
Odpisz
31 grudnia 2012, 20:22
@FD_God: to nie ulega wątpliwości ;)
Odpisz
31 grudnia 2012, 11:50
Ciekawe jaki to baton. Kitkat? Snickers? :P
Odpisz
31 grudnia 2012, 12:51
Snickers.
Odpisz
31 grudnia 2012, 16:48
Snicers
Odpisz
31 grudnia 2012, 13:08
od jednego batona się aż tak nie przytyje
Odpisz
31 grudnia 2012, 15:44
@darcus: może nie od jednego , ale co dzień jednego , później dwa a potem ....
Odpisz
31 grudnia 2012, 10:36
5/5 do ulu
Odpisz
30 grudnia 2012, 23:54
YEP !
Odpisz
30 grudnia 2012, 18:43
tak
Odpisz
30 grudnia 2012, 14:22
no dziewczyna jest ***ista
Odpisz
30 grudnia 2012, 13:18
Dziewczyna jest śliczna ale ogółem całość mnie rozwala 5/5
Odpisz
30 grudnia 2012, 12:43
Coś mnie to nie śmieszy 1/5
Odpisz
30 grudnia 2012, 04:43
Po wielu skomplikowanych obliczeniach stwierdzam , że nie lubie czekolady , ale przewidując , żę dostane łapki w dól napisze , że ... TAK.
Odpisz
30 grudnia 2012, 10:54
@silient: miałeś rację, zawsze znajdą się jakieś dzieci neo i zminusują za byle co
-_-
Odpisz
30 grudnia 2012, 09:36
jaka ładna dziewczyna : D
Odpisz
30 grudnia 2012, 08:06
A potem w pokoju: "Boże, spraw, aby poszło w cycki" :P
Odpisz