Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Predator_PL

Edytowano - 11 października 2016, 19:04

Prawo................
.
.
.
.
.
.
.
.
. JEST POJ**ANE! niedługo jak powiesz kur*a w swoim domu to cię skażą :_:

Avatar ChickenEatsRainbows

11 października 2016, 19:13

@Predator_PL: Zależy w jakim kraju jest poje**ne.

Avatar Predator_PL

Edytowano - 11 października 2016, 19:15

@ChickenEatsRainbows: WSZYNDZIE! tak jakbyś powiedział JESTEM POJE**NY i zostjesz skazany za obrażanie albo coś podobnego ;_:

Avatar ChickenEatsRainbows

11 października 2016, 19:18

@Predator_PL: Nie prawda.

Avatar Nemezis_

11 października 2016, 19:44

@Predator_PL: o ku*wa... wa wa wa kur kur wa wa wa

Avatar maxiu1244

11 października 2016, 19:49

@ChickenEatsRainbows: Tam gdzie skazują wegan za przymusowy weganizm swoich dzieci i nie dawanie im pokarmu odpowiedniego do ich wieku jest okej. Nawet mogliby im dożywocia dawać od razu ;)

Avatar ChickenEatsRainbows

Edytowano - 11 października 2016, 19:51

@maxiu1244: Heheh, do tego się 100% zgadzam. Ale serio, niektóre kraje są sprawiedliwe i skażą kogoś za jakąś małą drobnostkę, np. jeśli ktoś w jakimś kraju (Nie pamiętam jaki to był) zabił kogoś z obrony własnej, to go nie skazali. W Polsce jednak tak nie działa.

Avatar Nemezis_

11 października 2016, 19:56

@maxiu1244: i to nazywa się demokracja

Avatar ShadowNorman

11 października 2016, 20:32

@ChickenEatsRainbows: W Polsce jest inaczej. Jesli zabijesz kogos podczas walki nóż na nóż to jestes niewinny. Jesli zabijesz kogos kiedy masz nóż a atakujacy tylko piesci to idziesz do wiezienia.

Avatar Nemezis_

11 października 2016, 20:44

@ShadowNorman: jeśli som światkowie to wyrok jest inny

Avatar ChickenEatsRainbows

11 października 2016, 21:36

@ShadowNorman: Tak czy siak jeśli zabijesz kogoś z obrony własnej w Polsce to lecisz do więzienia.

Avatar ShadowNorman

11 października 2016, 22:14

Avatar
Konto usunięte

11 października 2016, 22:38

@Nemezis_: Na krawędzi

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2018, 23:57

@ShadowNorman: wiem że odkop ale to totalna bzdura
jakby ktoś cię atakował powiedzmy kijem to ty możesz się bronić nawet czołgiem tylko najpierw musisz zniechęcić napastnika czyli np. wycelować i powiedzieć żeby się poddał
jak się nie podda to możesz mu nawet wystrzelić salwę burtową w ryj
a i musisz zaprzestać walki gdy przeciwnik zostanie spacyfikowany

Avatar rousered

31 października 2018, 21:49

tupaq...

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2018, 15:58

@rousered: Tak?

Avatar rousered

1 listopada 2018, 15:58

odkop przyszedł...

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2018, 19:14

@rousered: Jeszcze 5 minut ;-;

Avatar the_endrju

11 października 2016, 21:26

Dlaczego ona pozwała samą siebie...
A może nie wiedziała, że ona jest sobą?

Avatar TheBlazer

12 października 2016, 14:18

@the_endrju: Rozdwojenie jaźni.

Avatar Wojtek892

12 października 2016, 07:35

Ale jajca.XD

Avatar maskatrone

12 października 2016, 00:15

musiała najpierw złożyć oskarżenie

Avatar Hartio

11 października 2016, 21:13

Ciekawi mnie, jak wygladała rozprawa sądowa. Robiła jednoczesnie jako poszkodowana, oskarżyciel i winowajca ?

Avatar mamszczurke

11 października 2016, 23:33

@Hartio: I sędzia

Avatar SansSkeleton

11 października 2016, 21:17

Avatar GrazZ

11 października 2016, 12:26

Emm....nie wiem co napisać, więc opowiem żart.
Co łączy płód i ziemniaka?
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Im młodszy tym łatwiej się skrobie.

Avatar
Konto usunięte

11 października 2016, 13:58

@GrazZ: Co możesz zrobić ze sznurówką, ale nie z butem?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Udusić człowieka!

Avatar Abbei_The_Toy_Maker

Edytowano - 11 października 2016, 18:19

No a jeśli komuś przyciśniesz butem tchawicę albo but będzie wystarczająco śmierdział...?

Avatar Tony_Montana

11 października 2016, 12:53

Jak to dobrze, że obrażam innych a nie siebie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Najbardziej realistyczny spośród modów

Phi!

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nieuczciwa ocena

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka