Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ch-chesz wyparować...?
To by wystarczyło
To będzie bolało
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 października 2016, 18:24
Nasza pani od historii na kartkówce napisała munifikacja, zamiast mumifikacja, i przez pół lekcji jeden chłopak się z nią o to kłócił. W ten sposób, jesteśmy już sporo z tyłu, hoć jest dopiero październiernik.
Pozdro dla pani Heleny.
Odpisz
13 października 2016, 00:24
@PoProstuMi: Ty z tyłu, na kilku lekcjach zeszły rok kończyliśmy
Odpisz
Edytowano - 13 października 2016, 07:43
Kończyliście?! My z matmy jesteśmy w połowie podręcznika z zeszłego roku!
Odpisz
13 października 2016, 15:28
@Anielka999: Fuck
Odpisz
13 października 2016, 16:59
@Anielka999: moja klasa już 3 rok ma tą samą cześć z angielskiego :)
Odpisz
13 października 2016, 17:05
@xDesereQ: No, zginiecie w życiu
Odpisz
12 października 2016, 10:44
Pozdro z iinformatyki xd
Odpisz
Edytowano - 12 października 2016, 14:01
@wetekin: Kiedy uczysz się algorytmów rekurencyjnych do programów, które inercyjnie byłyby o wiele wydajniejsze...
Odpisz
12 października 2016, 16:43
albo kiedy formatujesz stronę tabelami w html5 bo nauczyciel tak każe...
Odpisz
12 października 2016, 10:33
Ja akurat mam bardzo dobre oceny i celujące, więc mi by Pani uwierzyła.
Odpisz
12 października 2016, 10:35
@pawcik: to podchodzi pod chwalenie się statami
Odpisz
12 października 2016, 11:27
@pawcik: W podstawówce się nie liczy :v
Odpisz
12 października 2016, 11:48
@pawcik: Pogadamy jak skończysz podstawówkę.
Odpisz
12 października 2016, 17:25
*pierwszą klasę
Odpisz
12 października 2016, 18:32
@KalkoPl: Fakt, to właśnie w pierwszej sypią tylko 5 i 6 "na zachętę" :D
Odpisz
11 października 2016, 22:00
Nie chodzi o błąd w odpowiedzi ale o w pytaniu.
Odpisz
11 października 2016, 17:43
to się najlepiej zamknij. lepsza ocena będzie.
Odpisz
11 października 2016, 18:31
@FanNinjaKiwi222: Na sprawdzianie, czyli w zadaniu...
Odpisz
11 października 2016, 18:25
To wtedy się wkurzasz? Wątpie.
Odpisz