Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Lekko nie będzie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Phi!
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 października 2016, 22:25
Duży kaliber.
Odpisz
11 października 2016, 22:40
@baarts: Niecałe 13mm v:
Odpisz
12 października 2016, 07:19
Jak na karabin maszynowy to nie jest wcale mało.
Odpisz
12 października 2016, 10:31
Bardziej chodziło mi o inny kaliber *apkowy lenny*
Odpisz
Edytowano - 13 października 2016, 18:22
12,7mm to ogromny kaliber jeżeli chodzi o ogółem karabiny. Większe są chyba tylko 20, 23 i 30, tyle że z tego co wiem to do 20mm jest używane bezpośrednio przez ludzkie ręce.
Odpisz
13 października 2016, 20:56
@Fox__: Nie zrozumiałeś. Nie o kaliber karabinowy mi chodzi *lenny* A i od 20mm wzwyż to działka, nie karabiny. Największy kaliber karabinowy to był bodajże 14,5mm stosowany chociażby w KPWT :v
Odpisz
11 października 2016, 22:46
*loszke 19/39
Odpisz
13 października 2016, 16:11
@Skrzypo: 19/44
Odpisz
13 października 2016, 19:40
@WhySoSerious: 19/45
Odpisz
13 października 2016, 20:26
@adriangajon: 19/14
Odpisz
13 października 2016, 19:41
Tu chodzi o to ze mu urosl kut**
Odpisz
11 października 2016, 23:04
Mój ulubiony karabin maszynowy ❤
Odpisz
12 października 2016, 06:42
Mój też . Browning 1919 też jest spoko :)
Odpisz
13 października 2016, 13:11
Co.
Odpisz
12 października 2016, 15:07
Czy tylko mi ten gość przypomina Vito z Mafii II ?
Odpisz
11 października 2016, 22:36
Kiedy zobaczysz taką dobrą loszkę, że aż musisz przestać strzelać do szwabów i się przyjrzeć.
Odpisz