Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar baarts

11 października 2016, 22:25

Duży kaliber.

Avatar
Konto usunięte

11 października 2016, 22:40

@baarts: Niecałe 13mm v:

Avatar
Konto usunięte

12 października 2016, 07:19

Jak na karabin maszynowy to nie jest wcale mało.

Avatar
Konto usunięte

12 października 2016, 10:31

Bardziej chodziło mi o inny kaliber *apkowy lenny*

Avatar Fox__

Edytowano - 13 października 2016, 18:22

12,7mm to ogromny kaliber jeżeli chodzi o ogółem karabiny. Większe są chyba tylko 20, 23 i 30, tyle że z tego co wiem to do 20mm jest używane bezpośrednio przez ludzkie ręce.

Avatar
Konto usunięte

13 października 2016, 20:56

@Fox__: Nie zrozumiałeś. Nie o kaliber karabinowy mi chodzi *lenny* A i od 20mm wzwyż to działka, nie karabiny. Największy kaliber karabinowy to był bodajże 14,5mm stosowany chociażby w KPWT :v

Avatar Skrzypo

11 października 2016, 22:46

*loszke 19/39

Avatar WhySoSerious

13 października 2016, 16:11

@Skrzypo: 19/44

Avatar adriangajon

13 października 2016, 19:40

@WhySoSerious: 19/45

Avatar WhySoSerious

13 października 2016, 20:26

@adriangajon: 19/14

Avatar adriangajon

13 października 2016, 19:41

Tu chodzi o to ze mu urosl kut**

Avatar
Konto usunięte

11 października 2016, 23:04

Mój ulubiony karabin maszynowy ❤

Avatar wetekin

12 października 2016, 06:42

Mój też . Browning 1919 też jest spoko :)

Avatar baarts

13 października 2016, 13:11

Co.

Avatar RevanShan

12 października 2016, 15:07

Czy tylko mi ten gość przypomina Vito z Mafii II ?

Avatar Pitrekkk

11 października 2016, 22:36

Kiedy zobaczysz taką dobrą loszkę, że aż musisz przestać strzelać do szwabów i się przyjrzeć.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Lekko nie będzie

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Phi!

Tymi się chodzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka