Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Niezniszczalne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Fergus
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 12 października 2016, 11:12
I tak admin popsuje... Oh wait...
Odpisz
12 października 2016, 11:14
@jejapl: pls no
Odpisz
12 października 2016, 11:59
@jejapl: piękne ;)
Odpisz
12 października 2016, 13:42
@jejapl: Jeśli nie popsuje... apokalipsa jest blisko! Ö
Odpisz
12 października 2016, 15:33
@jejapl: wierze w niego
Odpisz
Edytowano - 12 października 2016, 17:53
@jejapl: Prosz
Odpisz
12 października 2016, 19:20
@Masellko: meh, w jednym obrazku o wiele gorzej wychodzi, nie ma tego czegoś :D
Odpisz
12 października 2016, 19:29
nie ma tego klimatycznego przesuwania nadającego dramatyzm
Odpisz
12 października 2016, 19:51
@Masellko: Na tym obrazku są dwa znaki wodne jeja
Odpisz
13 października 2016, 17:01
@jejapl: Illuminati Confirmed
Odpisz
13 października 2016, 17:10
@jejapl: wooow
Odpisz
13 października 2016, 17:43
@jejapl: dodajcie na iOS powiadomienia
Odpisz
13 października 2016, 17:47
@jejapl: skoro tu jesteś adminie to ma do ciebie pytanie, co się stanie jeśli zgłoszę twój komentarz?
Odpisz
13 października 2016, 17:49
specjalnie zgłosiłem twój komentarz bo też chce wiedzieć a admin tera może obczaić ;D
Odpisz
13 października 2016, 17:52
@jejapl: Wątpię
Odpisz
13 października 2016, 18:15
@jejapl: hehe pierwsza łapka w dół jest moja >:D
Odpisz
13 października 2016, 18:16
hehe pierwsza czerwona dla ciebie jest moya.
Odpisz
13 października 2016, 18:18
@Davido: hehe pierwsza łapka w dół dla ciebie jest moja!
Odpisz
13 października 2016, 18:20
hehe zachwuyesz się yak niedoje**ny szczyl lol
Odpisz
13 października 2016, 19:00
@jejapl: Dlatego właśnie kocham Jeja.pl.;-;
Odpisz
13 października 2016, 19:06
zrobiłem to. może nie dostanę bana
Odpisz
13 października 2016, 19:10
ty zuy czuofiequ
Odpisz
13 października 2016, 19:16
ja też
Odpisz
6 sierpnia 2021, 09:37
@jejapl: O, znalazłem admina w losowych
A to ci dopiero ciekawe zjawisko
Takie pytanie mam: czy ty (wy) odpowiedziałeś (odpowiedzieliście) kiedykolwiek komukolwiek na komentarz?
Odpisz
20 października 2017, 07:41
wylosowałam w losowych i za ch*ja nie rozumiem
Odpisz
5 grudnia 2017, 23:21
@Princess_Unattainable: same
Odpisz
4 sierpnia 2018, 10:02
@Grzechoooo: mua także
Odpisz
24 sierpnia 2019, 14:24
ja tez
Odpisz
3 listopada 2016, 18:56
Dlaczego w obrazkach miesiąca jest tylko to?
Odpisz
12 października 2016, 09:50
*-*
Odpisz
27 października 2016, 15:05
@LUCY1702: Czy ty nie miałaś przypadkiem usuniętego konta?
Odpisz
27 października 2016, 22:35
@PanSowa12: Zmartwychwstałam...
Odpisz
27 października 2016, 23:07
@LUCY1702:
Odpisz
28 października 2016, 09:00
@PanSowa12: oj nie wiedziałam ale stwierdziłam ze wrócę bo nudno trochę bez jeja
Odpisz
14 października 2016, 15:22
Dałby ktoś bez tekstu?
Odpisz
16 października 2016, 22:45
@Airot: Zrobione w profesjonalnym programie graficznym: pejnt
Odpisz
14 października 2016, 11:05
zło
Odpisz
14 października 2016, 09:58
Zło!
Odpisz
13 października 2016, 19:46
Lubię Cienie więc zło
Odpisz
13 października 2016, 20:38
@lorax12: Ja też zuo
Odpisz
13 października 2016, 20:56
@WhySoSerious: k
Odpisz
14 października 2016, 07:15
@lorax12: k
Odpisz
12 października 2016, 07:07
trzeba zniszczyć zło
Odpisz
12 października 2016, 07:22
@Pociong: Jeżeli zniszczysz zło, nie będzie też dobra...
Odpisz
12 października 2016, 07:23
@TheTemplar: w sumie racja
Odpisz
12 października 2016, 09:03
@TheTemplar: To tak jak powiedzieć "jeżeli zniszczysz ciepło, to nie będzie chłodu".
Odpisz
12 października 2016, 09:47
@Husarz101: No nie, bo ciepło to wartość fizyczna, a dobro to pojęcie filozoficzne.
Odpisz
12 października 2016, 10:20
@TheTemplar: Zło nie jest "czymś", a raczej brakiem "czegoś" (czyli dobra. Tak jak chłód jest brakiem zimna, a ciemność brakiem światła).
Odpisz
12 października 2016, 12:35
@Husarz101: Ni ch*j się nie zgadzam.
Odpisz
13 października 2016, 23:23
@Husarz101: Chłód jest brakiem zimna???
Odpisz
14 października 2016, 00:09
@drago19080: Ups, powinno być "ciepła". Humanum errare est.
Odpisz
13 października 2016, 19:39
Ja jestem zua bardzo bardzo zua.
Odpisz
13 października 2016, 21:56
@princessofvictory: na pewno :) nie ma w tym cienia wątpliwości
Odpisz
13 października 2016, 20:12
Oceniłem 4 gdy była perfekcyjna ocena 5.00. Więc zuo.
Odpisz
13 października 2016, 19:48
koty
Odpisz
13 października 2016, 19:23
Nie zepsuł!
Odpisz
13 października 2016, 18:48
#teamzło
Odpisz
13 października 2016, 18:42
Czarna dusza, czarna dusza, to całe dobro mnie nie rusza.
Odpisz