Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nieuczciwa ocena
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 października 2016, 18:08
Mnie nie spotkało, i nie spotka :D
Odpisz
13 października 2016, 18:26
Przykro mi, że nie masz rodziców :(
Odpisz
13 października 2016, 19:22
@elmooo_k: Nie, mają po 53 lata
Odpisz
13 października 2016, 20:25
No to co z tego? Myślisz, że w tym wieku nie uprawia się seksu? :)
Odpisz
13 października 2016, 20:29
@Broski: YES, bo tata jest 98% czasu w Niemczech
Odpisz
13 października 2016, 20:32
No to dużo zmienia :D Ale jednak nie chodzi tu o wiek, tylko o brak jego obecności. No i wiesz, zawsze pozostaje te 2% czasu :)
Odpisz
13 października 2016, 21:23
@Broski: Jest wyczerpany po pracy u Niemca, a jak jest to wyjeżdżamy do kogoś
Odpisz
14 października 2016, 21:46
Przykre...
Odpisz
14 października 2016, 22:16
W czym?
Odpisz
15 października 2016, 08:21
Spędzasz chociaż trochę czasu z nim?
Odpisz
15 października 2016, 08:35
Zawsze gdy jest
Odpisz
15 października 2016, 08:57
Czyli mało czasu...
Odpisz
15 października 2016, 11:37
Nom, ale dzwoni codziennie
Odpisz
12 października 2016, 21:26
Nie z przymiotnikami razem
I mnie to nigdy nie spotkało
Odpisz
12 października 2016, 21:30
@lorax12: To się ciesz
Odpisz
12 października 2016, 21:43
@Palauball: ok
Odpisz
13 października 2016, 07:39
@lorax12: Niezprzymiotnikiem.
Odpisz
13 października 2016, 14:40
Cwaniak
Odpisz
13 października 2016, 20:37
@lorax12: A ja nie umiem ortografii
Odpisz
13 października 2016, 20:56
@WhySoSerious: To źle
Odpisz
14 października 2016, 07:15
@lorax12: No
Odpisz
14 października 2016, 17:14
@WhySoSerious: Ucz się
Odpisz
14 października 2016, 21:39
@lorax12: ucze się. W końcu od czego jest gimbaza?
Odpisz
14 października 2016, 21:45
@WhySoSerious: Gimbusy twierdzą, że od marnowania czasu
Odpisz
14 października 2016, 21:51
@lorax12: Ortografię (raczej) umie.
Odpisz
14 października 2016, 22:09
Raczej
Odpisz
12 października 2016, 21:32
Rodzice mojego kolegi grają w jakiegoś przeglądarkowego, tekstowego RPG'a i każą mu grindować za karę. Bez związku, wiem.
Odpisz
13 października 2016, 21:21
@SteelFoxi: Kazali mu co robić?
Odpisz
13 października 2016, 21:41
@mamszczurke: .
Odpisz
14 października 2016, 15:44
@mamszczurke: Grindowanie w grach, to robienie tych samych nudnych czynności w nieskończoność np expienie, wbijanie skilli
Odpisz
14 października 2016, 17:57
@SteelFoxi: Rozumiem. Dziękuję za wyjaśnienie
Odpisz
14 października 2016, 10:07
To trafiło na główną...?
Odpisz
13 października 2016, 18:38
zawsze można się przyłączyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
13 października 2016, 19:09
@Samael: Ty chory poje*ie
Zrobić sobie brata... ;-;
Odpisz
14 października 2016, 00:04
@Palauball: Ty jeszcze bardziej chory poje*ie
Odpisz
12 października 2016, 21:58
Taaaa i ten uraz do końca życia i tłumaczenia rodziców..."Synku my tylko....ten..no...wiesz...IDŹ DO SWOJEGO POKOJU I NASTĘPNYM RAZEM PUKAJ!"
Odpisz
13 października 2016, 06:42
@Adamos14: Synku no wiesz.. Robiliśmy wrestling tylko nago.
Odpisz
13 października 2016, 20:25
@DominekGo: Strip Match :D
Odpisz
13 października 2016, 18:47
Kiedy grają w si es goł bez ciebie?
Odpisz
13 października 2016, 18:48
@JTKX2: Przez hordy dwunastoletnich płodów w to grających ta gra jest w tym momencie nie grywalna w rangach mniejszych niż guardian.
Odpisz
13 października 2016, 19:07
@romanow: trudno znaleźć 5 znajomków do gry?:v
Odpisz
13 października 2016, 19:24
@Scrollek0802: Szkolne ziomki nie mają czasu, niestety. Może stworze kiedyś jakiś team z randomami
Odpisz
13 października 2016, 20:05
@romanow: wiesz znajdź jakieś polskie forum do cs go a jest takowych trochę i znajdź kogoś
Odpisz
13 października 2016, 18:47
Gorzej jak rodzice wejdą do mojej sypialni w nieodpowiednim momencie.
Odpisz
13 października 2016, 14:34
Nigdy nie idź do sypialni rodziców sprawdzić "co tak głośno?".
Odpisz
Edytowano - 12 października 2016, 21:22
Kiedyś, gdy byłem mały to obudziłem się, chciałem iść do mamy i myślę "Co tak głośno?"
Do dziś tego żałuję... ;___;
Odpisz
12 października 2016, 21:25
@Palauball: Głośno, bo w bilarda grali, a cicho się grać nie da.
Odpisz
12 października 2016, 21:29
Grali w piłkę nożną, tata gole strzelał
Odpisz
12 października 2016, 21:26
Odpisz