Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ładne rzeczy
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 grudnia 2016, 19:37
1 wygodniejsze
Odpisz
14 października 2016, 17:40
było
Odpisz
13 października 2016, 16:09
Lub 3, czyli ja, wychodzisz przez drabinke.
Odpisz
13 października 2016, 16:13
A jak nie ma drabinki to topisz się jak w Simsach?
Odpisz
13 października 2016, 16:16
Nie trafiłam jeszcze na basen bes drabinki więęęęc nie.
Odpisz
13 października 2016, 21:17
Jeziora, morza to też takie troszeczkę większe baseny.
Odpisz
Edytowano - 13 października 2016, 21:18
@baarts: Jednak nie potrzebujesz drabinki. Plus nienawidzę Jezior czy Mórz.
Odpisz
13 października 2016, 21:30
Rybki?
Odpisz
13 października 2016, 21:31
Właśnie.
Odpisz
13 października 2016, 21:31
Wiedziałem!
Odpisz
13 października 2016, 21:32
ONE SĄ KURNA OKROPNE! ;-;
Odpisz
13 października 2016, 21:35
One zawsze odemnie spi***alają, ale mój brat (Nemezis nie jest naprawdę moim bratem)miał z nimi styczność
Odpisz
13 października 2016, 21:36
A u mnie na odwrót. To ja od nich spierdzielam jak najdalej.
Odpisz
13 października 2016, 21:39
A one cię gonią :|
Odpisz
13 października 2016, 21:40
No po powierzchni to mało oni zdziałają. ;v
Odpisz
13 października 2016, 21:44
Ale...Wiesz, że Ty też masz rybkę?
Odpisz
13 października 2016, 21:47
@baarts: Gdybym zrozumiała o co chodzi... :/
Odpisz
13 października 2016, 21:49
Jak nie rozumiesz teraz, to lepiej, żebyś w ogóle nie wiedziała o co chodzi.
Odpisz
13 października 2016, 21:52
@baarts: Właśnie mam zamiar tego nie rozumieć.
Odpisz
13 października 2016, 22:07
@baarts: Mam obawy
Odpisz
14 października 2016, 09:13
tyś niewinna jak nieobsrana łąka :D
Odpisz
14 października 2016, 09:17
@heraklio2: A o co z tym chodzi?
Odpisz
14 października 2016, 09:34
@heraklio2: :D
Odpisz
14 października 2016, 09:49
śledzik :v
Odpisz
14 października 2016, 09:52
@heraklio2: Emmmm, ok?
Odpisz
13 października 2016, 23:19
gróbe i chude
Odpisz
13 października 2016, 23:44
@ALKATRAZ: Gróbe...
Odpisz
14 października 2016, 08:25
@ALKATRAZ: hóde*
Odpisz
13 października 2016, 22:17
Powtórze, są dwa typy dziewczyn
1.Brzydkie
2.Chamskie
Inne rodzaje nie istnieją
Dobranoc
Odpisz
14 października 2016, 08:16
@Cards: Ktoś tu jest brzydki.
Odpisz
14 października 2016, 08:38
@Crobat: możliwe że, pisze tak dlatego żeby się dowartościować, bo sama uważa się za brzydką dlatego jak napisze że wszystkie dziewczyny są brzydkie to jej samoocena automatycznie się podwyższy
Odpisz
13 października 2016, 21:38
bylo
Odpisz
13 października 2016, 15:59
1. Normalne
2. Z nogą wyrastającą z głowy
Odpisz
13 października 2016, 21:18
To pierwsze to normalne?
Odpisz
13 października 2016, 16:07
jestem typem 1
Odpisz
13 października 2016, 16:11
@Windows_10: Pewnie super to wygląda :D
Odpisz