Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lorax12

13 października 2016, 20:31

Wjedzie*

Avatar Olix5

15 października 2016, 23:18

@lorax12: panzerfaust to bazooka

Avatar lorax12

16 października 2016, 15:13

@Olix5: Wystarczy, że przymocujesz kółka

Ot domowy czołg

Avatar Drag_on

7 sierpnia 2022, 16:15

@Olix5: Panzerfaust to granatnik, Bazooka to zupełnie inna, amerykańska broń

Avatar wotran

1 lutego 2017, 11:58

gdy Godzilla z WOT-a wejdzie za mocno

Avatar Komandor_Brytania

13 października 2016, 20:27

*kiedy KW-2 wejdzie za mocno

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (29)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (29)
Avatar Komandor_Brytania

16 października 2016, 12:11

@Pogromca_hultai: Zacznijmy od tego że skrót KW pochodzi od nazwiska - Klimient Woroszyłow, KV - Kliment Voroshilov natomiast Кв - Климент Ефремович Ворошилов. Pierwsze to spolszczone nazwisko, drugie to "zangielszczone" a trzecie oryginalnie zapisane. Reszty chyba nie muszę tłumaczyć, hm?

Avatar RevanShan

29 października 2016, 21:07

@Komandor_Brytania: Czemu ku*wa czepiasz się ludzi za mieszanie Polskiego i Angielskiego, skoro masz w nazwie 'Brytania'? Raczej wyspiarski autyzm powinien cieszyć się z tego mieszania...

Avatar XDgierman

16 października 2016, 12:13

Chyba PIAT (coś w stylu brytyjskiego Grubasa)

Avatar
Konto usunięte

15 października 2016, 20:48

Nie rozumiem \_______________/←profilaktyczne pudło na hejty

Avatar FuryGaming

15 października 2016, 20:52

Panzerfaust , jedna z najpotężniejszych wyrzutni ppanc. i tu pokazuje jak jej rakieta ,,weszła'' w czołg.

Avatar
Konto usunięte

15 października 2016, 20:56

@FuryGaming: To "weszła" =}

Avatar darek195

15 października 2016, 20:34

Zapomnieliście o

Avatar FuryGaming

15 października 2016, 20:38

@darek195: Panzerfaust był potężniejszą bronią niż Panzerschreck , jedyną wadą Panzerfausta był krótki zasięg i to , że był jednorazowy.

Avatar legend77

13 października 2016, 20:12

nie wiedziałem że Niemcy strzelali sami do siebie.

Avatar FuryGaming

13 października 2016, 20:13

@legend77: Ale były też zdobyczne bronie.

Avatar Klulik

15 października 2016, 20:23

@FuryGaming: Panzerfausty zaczęto używać głównie podczas obrony Berlina,i podczas ofensywy w Ardenach.Tak "na codzień" na froncie wschodnim były raczej rzadkością.

Avatar SentexPL

Edytowano - 15 października 2016, 20:21

Kiedy IS wejdzie za mocno.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Totalnie

Najbardziej realistyczny spośród modów

Nie idź!

Jeszcze jak

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka