I żyły długo i szczęśliwie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zapraszamy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Angielskie śmieszki
Nigdy na to nie wpadną
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 października 2017, 10:22
Odpisz
13 października 2016, 22:24
Ktoś za bardzo wziął do siebie postanowienie
Cóż ja uważam, że ludzie są ohydni
Na nieszczęście już od urodzenia nim jestem
*Bait detektor wyje**ło*
Odpisz
14 października 2016, 19:09
@lorax12: Jak chcesz to możemy z ciebie zrobić trupa to nie będziesz ludziem
Odpisz
14 października 2016, 19:09
Bedzie ftedy martfym ludziem.
Odpisz
14 października 2016, 19:12
@Davido: Martwy ludź to nie ludź tylko trup
Odpisz
14 października 2016, 19:15
ale ludź.
Odpisz
14 października 2016, 19:19
@Davido: no właśnie nie ludź
Odpisz
14 października 2016, 19:34
@Davido: Ludź je, śpi i nie gnije.
Trup nie je, nie śpi i gnije.
Wniosek: Trup =/= ludź.
Odpisz
14 października 2016, 19:37
@JohnLemon: Afrykański anorektyk z trądem i gangreną?
Odpisz
14 października 2016, 20:01
@lorax12: *cieszy się z bycia gadem
Odpisz
14 października 2016, 21:00
Trumpa*
Odpisz
14 października 2016, 21:01
@reptilian: Uważaj
NASA Cię szuka
Odpisz
14 października 2016, 21:17
@lorax12: ok
Odpisz
14 października 2016, 21:33
@lorax12: spokojnie nie znajdzie
Odpisz
14 października 2016, 21:38
@reptilian: Na pewno?
Odpisz
14 października 2016, 21:50
@lorax12: tak mam znajomego który pomógł
Odpisz
14 października 2016, 22:09
@reptilian: To fajnie
Odpisz
Edytowano - 14 października 2016, 22:52
@lorax12: na imię ma Andrzej
Odpisz
14 października 2016, 22:54
@reptilian: do mojej klasy doszedł ostatnio jeden taki Andrzej.
Odpisz
14 października 2016, 22:59
@Davido: nie ten Andrzej
Odpisz
14 października 2016, 23:00
@reptilian: skądwiesz?
Odpisz
14 października 2016, 23:01
@Davido: bo ten Andrzej
Odpisz
14 października 2016, 23:01
@reptilian: aha.
Odpisz
15 października 2016, 19:46
@reptilian: *wyciąga walkie-talkie*
Namierzyłem go...
Odpisz
15 października 2016, 20:22
@lorax12: *zmienia się w człowieka i ucieka
Odpisz
15 października 2016, 20:26
@reptilian: *strzela do Ciebie bo wybrałeś czarnego*
Odpisz
15 października 2016, 22:49
@lorax12: *zdejmuje kuloodporny kostium i udaje trumpa
Odpisz
15 października 2016, 22:51
@reptilian: ****Trump.jpg
Aug.exe
Celowanie.zip
Strzał.gif
LolnielubieCS.png
Odpisz
15 października 2016, 22:53
@Davido: *ucieka do stanów by zrobić je lepsze
Odpisz
15 października 2016, 22:54
@reptilian: TrumpWall wykrył wirusa
Odpisz
15 października 2016, 22:55
@Davido: *martwi się
Odpisz
15 października 2016, 22:56
@reptilian: TrumpWall usuwa wirusa...
Odpisz
15 października 2016, 22:57
@Davido: *przebiera się w kuloodporny strój Hillary
Odpisz
15 października 2016, 22:59
@reptilian: TrumpWall uruchamia program NoClinton.exe...
Odpisz
15 października 2016, 23:00
@Davido: *przebiera się w kuloodporny strój Putina
Odpisz
15 października 2016, 23:01
@reptilian: Uruchamianie programu America4Americans.exe...
Odpisz
15 października 2016, 23:02
@Davido: *ucieka do Rosji
Odpisz
15 października 2016, 23:03
@reptilian: *zdejmuje strój i wraca do Polski
Odpisz
15 października 2016, 23:05
@reptilian: Stop ruskim imigrantom!
Odpisz
15 października 2016, 23:08
@Davido: *cieszy sie bo jest z nibiru
Odpisz
15 października 2016, 23:09
@reptilian: Stop imigrantom w Polsce!
Odpisz
15 października 2016, 23:10
@reptilian: *atakują go ludzie w zbroi z napisem PIS
Odpisz
15 października 2016, 23:11
@reptilian: Nareszcie Andrzej Duda I Memiczny wydał rozkaz krucjaty!
Odpisz
15 października 2016, 23:13
@Davido: *zamykaja go w wiezeniu pod domem prezydenta
Odpisz
15 października 2016, 23:14
@reptilian: *Daje ciepłe(!) gówno jako obiad*
Odpisz
Edytowano - 15 października 2016, 23:14
@reptilian: *wchodzi andrzej trzymając wódkę i wola Kwasnieckiego
Odpisz
15 października 2016, 23:15
@reptilian: Kwachu idzie ze swojou flachou
Odpisz
15 października 2016, 23:16
@Davido: *krzycząc o jarek przyszedł
Odpisz
15 października 2016, 23:17
@Davido: *upija się
Odpisz
15 października 2016, 23:18
@reptilian: *Tyka patykiem*
Odpisz
15 października 2016, 23:19
@Davido: *żyga
Odpisz
15 października 2016, 23:20
@reptilian: *daje zagrychę*
Odpisz
15 października 2016, 23:21
@Davido: *dziękuję i zjada
Odpisz
15 października 2016, 23:23
@reptilian: *daje beczkę wody na jutrzejszego kaca*
Odpisz
15 października 2016, 23:24
@Davido: *dziekuje i wraca do bycia prezesem
Odpisz
15 października 2016, 23:26
@reptilian: *odjeżdża swoim nadświetlnym statkiem podwodnym*
Odpisz
15 października 2016, 23:27
@Davido: *wraca do domu glaszcze kota myśląc jak zginol brat w Smoleńsku
Odpisz
15 października 2016, 23:29
@reptilian:
Odpisz
15 października 2016, 23:44
@Davido: masz racje
Odpisz
Edytowano - 15 października 2016, 23:46
@reptilian: What shall we do?
Odpisz
15 października 2016, 23:48
@Davido: to co zawsze spróbujemy przejąć kontrolę nad światem
Odpisz
15 października 2016, 23:49
@reptilian: *uśmiecha sie jak poje**ny* *pokazuje bombę atomową przyczpioną do swojej nadświetlnej łodzi podwodnej*
Odpisz
15 października 2016, 23:50
@Davido: *zaciera ręce śmiejąc się
Odpisz
15 października 2016, 23:51
@reptilian: dzie puynjemy?
Odpisz
15 października 2016, 23:53
@Davido: do Korei!
Odpisz
15 października 2016, 23:53
@reptilian: Której?
Odpisz
15 października 2016, 23:53
@Davido: zgadnij
Odpisz
15 października 2016, 23:55
@reptilian: Tak jest! *odpala łódź i płynie do Najwspanialszego Kraju Tego Świata Rządzonego Przez Najwspanialszego Wodza Na Świecie*
Odpisz
15 października 2016, 23:58
@Davido: *wita wodza wrecza prezent mówi że fundnol davido i ida zobaczyc obozy
Odpisz
16 października 2016, 00:03
@reptilian: *odpala atomówkę*
Odpisz
16 października 2016, 00:05
@Davido: *spi***ala
Odpisz
16 października 2016, 00:06
@reptilian: *też spi***ala swojou łodzou*
Odpisz
16 października 2016, 00:07
@Davido: *modli się by lodz uciekla
Odpisz
16 października 2016, 00:08
@reptilian: *łódź w sekundę okrążyła ziemię 6 razy*
Odpisz
16 października 2016, 00:09
@Davido: *cieszy sie
Odpisz
16 października 2016, 00:11
@reptilian: *tworzy poprzez prędkość dziurę czasoprzestrzenną i do niej sra*
Odpisz
Edytowano - 16 października 2016, 00:13
@Davido: *odwraca się
Odpisz
16 października 2016, 00:14
@reptilian: *gówno podróżuje w czasoprzestrzeni i trafia cię w twarz*
Odpisz
16 października 2016, 00:18
@Davido: *wychodzi i idzie do domu 65 00000000 km
Odpisz
16 października 2016, 00:21
@reptilian: Może podwieźdź?
Odpisz
16 października 2016, 00:22
@Davido: *wskakuje do własnego statku na nibiru
Odpisz
16 października 2016, 00:23
@reptilian: *jedzie swoją nadświetlną łodzią podwodną komuś wpie**olić*
Odpisz
15 października 2016, 12:37
Z tego połączenia powstanie rudy i czarny podludź
Odpisz
15 października 2016, 19:47
@wredniak: Z tego połączenia nie wyjdzie nic
Co ty masz z Biologii?
Odpisz
15 października 2016, 20:14
@lorax12: nic na ludzkim poziomie
Odpisz
15 października 2016, 20:17
@wredniak: Nie
Nic a nic
Bo dwie kobiety nie mogą mieć potomstwa ze sobą
Odpisz
15 października 2016, 15:22
Fuj.
Odpisz
14 października 2016, 22:55
Nawet babka znalazła sobie dziewczynę, a ja nie ;-;
Odpisz
15 października 2016, 13:11
nie ty jeden
Odpisz
14 października 2016, 22:55
nie lubię chłopakow, nigdy nie pójdę z nim do łóżka ale użyje dilda w kształcie męskiego penisa
Odpisz
14 października 2016, 22:24
Cóż ważne by się odnaleźć w swoim życiu. Jakby wszyscy lubili to samo to świat byłby czarno biały, a tak mamy wszystkie odcienie mojego ulubionego koloru, szarego.
Odpisz
13 października 2016, 23:39
Właśnie... Jaki sens jest w tym sens, że homoseksualiści biorą śluby według chrześcijańskiej tradycji?
Odpisz
14 października 2016, 07:42
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: "jaki sens jest w tym sens"
Odpisz
14 października 2016, 07:50
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Bo:
a) są wiary chrześcjańskiej
b) chcą mieć tradycyjny ślub
Odpisz
14 października 2016, 20:56
To się dzieje jak piszesz kilka komentarzy naraz ;-;
Odpisz
14 października 2016, 22:23
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Z wielu przyczyn. Błahych jak to żeby się pokazać, poważniejszych by zacząć zmieniać religię albo z debilnych by się śmiać z obrzędów.
Odpisz
14 października 2016, 20:50
Zawsze się zastanawiałem, czy jakbym był dziewczyną, to czy podobaliby mi się faceci. Z obecnego punktu widzenia uznałbym, że byłbym na pewno lesbijką, ale czy w rzeczywistości faktycznie by tak było? Nie wiem i się nie dowiem. Choć chciałbym.
Odpisz
13 października 2016, 22:21
*ohydni
Odpisz
13 października 2016, 22:22
@wojtekrozrabiaka: To przedszkolak
Odpisz
13 października 2016, 22:22
@wojtekrozrabiaka: O Ty ninjo.
Odpisz
Edytowano - 13 października 2016, 22:23
@Krzyniu: Ninja? wole huszarie
Odpisz
13 października 2016, 22:27
@wojtekrozrabiaka: Uprzedziłeś mnie, młody padawanie.
Odpisz
14 października 2016, 19:08
@wojtekrozrabiaka: Dlaczego masz gorszy bilans sytrzałek, mimo, że byłeś szybszy ?
Odpisz
Edytowano - 14 października 2016, 20:02
@Hartio: Bo Krzyniu jest znanym i lubianym użytkownikiem. A mnie jak ktoś zna to nie lubi.
Odpisz
14 października 2016, 20:50
@wojtekrozrabiaka: Ja Cie jakoś znam przecie. :P
Odpisz
14 października 2016, 07:05
Jakaś młodsza klasa, dziewczynka chce pobawić się z chłopcem. Chłopiec mówi, że dziewczyny są głupie, a tamta odpowiadzała: I tak będziesz kiedyś ożenić się z dziewczyną!
A chłopak: Nie, ożenię się ze swoim bratem!
Odpisz
14 października 2016, 19:58
Ożenić? Chłop z chłopem? No jakoś tak nie bardzo, bo kto będzie żoną, skoro "ożenić"?
Odpisz
14 października 2016, 20:18
Z bratem ;-;
Odpisz
14 października 2016, 19:51
Still better lovestory than Twilight
Odpisz
14 października 2016, 19:10
Lubię sobie wyobrażać, że ta po prawej to chłopak.
Odpisz
14 października 2016, 15:48
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
14 października 2016, 11:05
Odpisz