Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Totalnie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Za co ta premia
Chciał tylko pomóc
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 kwietnia 2021, 14:16
Kadr z odcinka „Wybór“ jakby co
Odpisz
19 kwietnia 2019, 14:38
a teraz zniszcze wam dzieciństwo ........ grumpy cat to ona więc sami wiecie co to oznacza dla świata gumballa
Odpisz
29 sierpnia 2019, 14:34
@szczerbatek3435mangle: z tym że to taka trochę raczej parodia/męska forma grumpy cata
Odpisz
16 października 2016, 12:55
a mama to Nyan Cat
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2019, 08:32
@benben7: mem z 2011
Edit : ale nie martwy :D
Odpisz
26 maja 2019, 08:57
Grumpy cat f
Odpisz
8 czerwca 2019, 12:52
@Nokia_701: F
Odpisz
1 sierpnia 2019, 08:30
@Grzechoooo: FFFFFFFFFFFFF
F
F
F
F
F
FFFFFFFFFF
F
F
F
F
F
F
F
F
F
F
Odpisz
17 października 2016, 18:23
Ten odcinek był już na polskim CN ?
Odpisz
28 czerwca 2018, 23:07
nie
Odpisz
29 czerwca 2018, 11:22
@tonietensimex: Dałbym ci złotą łopatę, ale jej nie mama
Odpisz
9 września 2018, 12:10
@tonietensimex: Już jest.
Odpisz
10 września 2018, 07:37
@DinoSummer: o to świetnie :D
Odpisz
9 maja 2019, 22:57
@DinoSummer: lubisz gumballa?
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2017, 16:24
nicole to cloe z life is strange
Odpisz
Edytowano - 4 czerwca 2017, 17:29
Ale mam ojca (LENNY FACE)
Odpisz
20 lutego 2019, 15:17
@Nicole_Watterson: jasne że masz 😑
Odpisz
1 sierpnia 2019, 08:31
@Nicole_Watterson: udowodnij nie jestem gumball tylko twoja Nokia z 2011
Odpisz
6 września 2019, 07:13
@Nicole_Watterson: tak nie masz avatar to bądź cicho
Odpisz
18 października 2019, 18:20
@Nicole_Watterson: ekhem
Odpisz
14 października 2016, 11:37
Ogólna ilość nawiązań do popkultury, poczynając od lat 70 do czasów współczesnych, w tej kreskówce jest niezwykła.
Odpisz
Edytowano - 14 października 2016, 12:40
@Maks2603: Mógłbyś nieco tych nawiązań wymienić, opowiedzieć o nich? Osobiście "Niesamowitego Świata Gumballa" nie oglądam, więc nie mam jak się dowiedzieć, a ciekawa jestem.
Odpisz
14 października 2016, 12:45
.
Odpisz
14 października 2016, 13:06
Jest pająk jak ze starych gier na automaty i używa najsławniejszego kodu do gier.
W jednym odcinku bohaterowie ubierają się w kombinezony z Pogromców Duchów
Ulubiona gra Gumballa to The Tale of Zelmor. To nawiązanie do Legendy Zeldy.
Pewien przyjaciel Gumballa to robot chce być chłopcem, jak Pinokio.
W jednym z odcinków był Crazy Frog.
W wielu odcinkach po mieście chodzi gruby i spasiony Pikachu.
W odcinkach o przeszłości tata Gumballa nosi koszulkę z logiem podobnym do loga Nirvany.
Odpisz
14 października 2016, 13:09
@Myszkapl: Dziękuję bardzo!
Odpisz
14 października 2016, 13:10
@Myszkapl: to to jest pikchu?
Odpisz
14 października 2016, 13:15
@creeper_girl: Tak mi się zawsze zdawało... mało jest żółtych kolesi z czerownymi policzkami i uszami do góry.
Odpisz
14 października 2016, 13:18
@Myszkapl: a woźny w ich szkole ma koszulkę AD(piorunek)HD
takie jak logo ACDC
Odpisz
14 października 2016, 13:20
Ad/hd? A nie ab/cd?
Odpisz
14 października 2016, 13:26
@Myszkapl: ok
Odpisz
14 października 2016, 13:52
@Myszkapl: możliwe, właśnie leci na CN
Odpisz
14 października 2016, 14:06
Czyli on ma ADHD?...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
...Na koszulce?
Odpisz
14 października 2016, 14:14
Według Google wychodzi na to, że Myszka ma rację.
Odpisz
14 października 2016, 15:34
Do tego nawiązania do filmów, m.in wzgórza mają oczy, władcy pierścieni, teksańskiej masakry piłą mechaniczną, a nawet filmików HowToBasic na youtube.
Odpisz
Edytowano - 16 października 2016, 23:17
@Myszkapl: Zapomniałeś o najlepszym woźnym z koszulką ,,AB/CD" czyli ,,AC/DC"
Odpisz
17 października 2016, 19:25
W jednym odcinku jest nawiązanie do filmiku "The Horribly Slow Murderer with the Extremely Inefficient Weapon" w odcinku, gdzie bali się łyżki
Odpisz
18 kwietnia 2017, 10:33
@Maks2603: dałem ci 100 szczałke.
dostanę jakąś nagrodę?
Odpisz
18 kwietnia 2017, 13:36
@Tymek590: tak, śmierć w męczarniach
Odpisz
18 kwietnia 2017, 14:35
...
Odpisz
18 kwietnia 2017, 14:50
@Tymek590: ,,,
Odpisz
18 kwietnia 2017, 15:04
;;;
Odpisz
18 kwietnia 2017, 21:41
@Tymek590: Łap buziaczka :*
Odpisz
18 kwietnia 2017, 22:16
@Maks2603: dafuq
Odpisz
16 października 2016, 12:13
ktoś da tytuł i numer odcinka? proszę
Odpisz
9 lutego 2017, 21:06
The Choises, niema polskiego jeszcze, a numeru nie znam ;p
Odpisz
9 lutego 2017, 22:37
@Darwineeek: dzięki!
Odpisz
10 lutego 2017, 18:03
No problemo, Darwinek zawsze pomoże c:
Odpisz
10 lutego 2017, 18:21
@Darwineeek: już obejrzałam
Odpisz
10 lutego 2017, 18:21
@Darwineeek: XD super odcinek
Odpisz
14 października 2016, 13:07
Jedyna dobra kreskówka na obecnym CN.
Odpisz
14 października 2016, 14:59
@anonymoose: Szczera prawda.
Odpisz
15 października 2016, 01:12
@anonymoose: No a co ze Steven Universe?
Odpisz
15 października 2016, 10:14
@Fauna24: Początkowo niezłe się zapowiadało, ale potem spierdzielili.
Odpisz
15 października 2016, 10:18
No a co według ciebie spie**olili? Tak przez ciekawość...
Odpisz
15 października 2016, 10:21
1. Fabuła była nudna [PnP lepiej już to robiło chociaż i tak to było gówno]
2. Dostosowywanie wątków pod fanbase [podkreślenie Perły - chociaż czasem to wychodziło na dobre, a efekt końcowy jest lepszy od wojny nuklearnej z PnP]
Odpisz
16 października 2016, 12:04
@anonymoose: Dałem w dół ale potem przemyślałem i przepraszam ;c
Odpisz
16 października 2016, 12:25
@anonymoose: Pnp na początku było też fajne
Odpisz
16 października 2016, 12:40
Moim zdaniem jest odwrotnie. Na początku przesłodzone, później pod koniec 1 sezonu zrobiło się lepiej.
Odpisz
16 października 2016, 13:48
@masterstefcio: jedyna dobra kreskowka jesr miedzy nami misiami reszta to Gggggggggowbo
Odpisz
16 października 2016, 16:31
@anonymoose: A wujcio donra rada to co?
Odpisz
16 października 2016, 16:48
I ten taniec fuzyjny...ale to jedyna rzecz jaką mi się nie podoba :|
Odpisz
16 października 2016, 17:02
@Youtuber: ty trollu fajny
Dam ci strzałkę w dół na zachętę
Odpisz
23 października 2016, 13:29
Dziękować
Odpisz
9 lutego 2017, 20:54
@anonymoose: :3
Odpisz
16 października 2016, 17:52
Jak się nazywa ten odcinek???
Odpisz
16 października 2016, 21:53
@ola99104: Dołączam się do pytania
Odpisz
16 października 2016, 22:38
@ola99104: .
Odpisz
16 października 2016, 23:05
@BurningWolf: .
Odpisz
20 października 2016, 20:21
@ola99104: To z nowego sezonu, nie ma jeszcze tego w Polsce, chyba "The Choices".
Odpisz
20 października 2016, 22:05
@Ravios: a. spk
Odpisz
16 października 2016, 16:49
Stąd to super uczucie gniewu u Nicole?
Odpisz
16 października 2016, 17:03
to matka 3 irytujących dzieci i żona dziecinnego grubego zająca.
Czego byś się spodziewał?
Odpisz
Edytowano - 16 października 2016, 17:04
Gwałtu analnego nożem/s
Odpisz
14 października 2016, 11:41
Gdyby ktoś był ciekawy, odcinek ma tytuł "The Choices".
Odpisz
14 października 2016, 14:30
@kicius23: dziękować
Odpisz
14 października 2016, 14:34
@kicius23: Od dzisiaj jestem twoim sługą!
Odpisz
14 października 2016, 14:46
@trampkowiczka: Chwała ci!
Odpisz
Edytowano - 16 października 2016, 16:49
@kicius23: moris
Odpisz
16 października 2016, 15:50
A więc tak wygląda młoda Nicole? :v k
Odpisz
16 października 2016, 12:58
Który to odc?
Odpisz
16 października 2016, 13:28
@zzzzzzzzz1: "The Choices"
Odpisz