Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
A, okej
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie po oczach
Chciał tylko pomóc
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 października 2016, 02:44
Pamiętam i nadal posiadam <3
Odpisz
10 sierpnia 2019, 22:13
@Kisluu: punkt kontrolny?
Odpisz
14 października 2016, 17:47
Battlefront II > Battlefront
Odpisz
17 maja 2019, 09:48
@Zygarde: BATTLEFRONT II (2004) > Battlefront II (2017)
Odpisz
16 października 2016, 23:06
"... a ty tak naprawdę wykonujesz rozkaz 66."
Odpisz
16 października 2016, 22:28
"we captured comando" aż mi się chce to odpalić
Odpisz
14 października 2016, 15:21
Czyżby Battlefront II?
Odpisz
16 października 2016, 17:03
yes
Odpisz
16 października 2016, 17:50
Niekoniecznie. Równie dobrze to może być "Empire at War" i bitwa lądowa
Odpisz
16 października 2016, 17:44
Najbardziej podobało mi się tam opcja galactic conqest
powinni ją odnowić chętnie zagrałbym na multi. Tak poza tym 2005 rok i więcej map niż EA wyda do najnowszego
Odpisz
15 października 2016, 00:15
Gimby nie znajo :V
Odpisz
15 października 2016, 13:54
@RevanShan: znajo znajo :V jak się wykitrało się z szafy starych to znajo :v
Odpisz
16 października 2016, 17:32
@RevanShan: Znajo znajo i to bez szafy starych. Jedna z moich pierwszych gier, którą do dziś trzymam na honorowej półce :)
Odpisz
16 października 2016, 23:22
@RevanShan: jestem gimnazjalista jeśli i to ci chodzi (gimbus to stan umysłu) ale battlefront 2 byka jedna z ulubionych gier moich więc znają
Odpisz
16 października 2016, 17:26
ahh battlefront II gra w której w singlu byłeś zwykłym piechurem(czasami kimś specjalnym)który umierał po ok. 3 strzałach a nie po 2 pociskach z RPG i toczyły się prawdziwe bitwy a nie jak w nowszych call of duty i grach typu FPS gdzie jest dwójka osób przeciwko całej frakcji.
Odpisz
16 października 2016, 17:24
Prawdziwy battlefront a nie jakieś dziadostwa
Odpisz
16 października 2016, 17:21
Stare dobre czsy
Odpisz
16 października 2016, 17:02
Fak, o co chodzi ;-;?
Odpisz
16 października 2016, 17:09
W Battlefroncie II albo trzeba było przejąć wszystkie punkty albo zabić wszystkich przeciwników aby wygrać.
Odpisz
16 października 2016, 17:10
@Kapitan_Jack_Sparrow: Dziękować
Odpisz
16 października 2016, 17:06
stare dobre czasy...
Odpisz
14 października 2016, 21:26
Najbardziej lubię bitwy powietrzne.
Odpisz
14 października 2016, 16:30
5 bo Battlefront II
Odpisz