Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Co za przypadek
Ostry ten sędzia
No to posłuchane
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 14 października 2016, 18:20
Lisy też należą do psowatych
Odpisz
16 października 2016, 20:26
@Pandzianikki: Nie wiedziałem, myślałem, że tylko wilki i psy, lisy nie.
Odpisz
16 października 2016, 23:07
@Batman_: google lub podstawówka lub pytanie kogoś...
rly?...
Odpisz
Edytowano - 14 października 2016, 18:25
[lis też pies!]
\ (°^°) /
Odpisz
16 października 2016, 20:10
@creeper_girl: A Fenek?
Odpisz
16 października 2016, 20:50
fenek=lisek pustynny. wuęc tak.
Odpisz
16 października 2016, 20:50
@creeper_girl: K
Odpisz
16 października 2016, 20:12
Suchotnik plz
Znowu?
Odpisz
16 października 2016, 20:18
@lorax12: spoko już nie wstawiam niczego z lisem bo robi się głupie...
Odpisz
16 października 2016, 20:20
Ale i tak jesteś lisem
Zostaw patyk!
Odpisz
16 października 2016, 20:23
@lorax12: aaaaaa...
patyka już zjadłem hehehehe
Odpisz
16 października 2016, 20:24
?_?
¿-¿
Odpisz
Edytowano - 16 października 2016, 20:25
@lorax12: Głodny był.
Odpisz
16 października 2016, 20:26
@Batman_: może
Odpisz
Edytowano - 16 października 2016, 20:26
"..."
Odpisz
14 października 2016, 18:27
Suchotnik, plz ;_;
Odpisz
14 października 2016, 18:27
@Kideu: co?
Odpisz
14 października 2016, 18:30
nie kradnij patyków!
Odpisz
14 października 2016, 18:30
@Kideu: ale ja też chce D:
Odpisz
14 października 2016, 18:30
@Kideu: Każdy lis to Suchotnik? ;-;
Odpisz
14 października 2016, 18:34
łap kłode
Odpisz
14 października 2016, 18:35
@siemak: za duża...
Odpisz
14 października 2016, 18:46
przerżmiemy ją na pół i bedzie git
Odpisz
14 października 2016, 19:02
w ostatnich tygodniach - tak
Tak samo jak każdy szop to ja. Ciekawe kiedy się to znudzi ;_;
Odpisz
14 października 2016, 19:18
@Kideu: jak usunisz konto lub przestaniesz komentowac i dawac obrazki
Odpisz
14 października 2016, 19:28
@siemak: no to może jeszcze w tym roku ;_;
Odpisz
14 października 2016, 19:45
@Kideu: poprostu badz biernym uzytkownikiem zamiast czynnym
Odpisz
14 października 2016, 20:15
@siemak: niewykonalne
Odpisz
14 października 2016, 20:37
@Kideu: usuń klawiature
Odpisz