Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Trzeba brać osobną torbę
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 stycznia 2016, 13:38
Odpisz
31 grudnia 2011, 23:02
co boi się otwożyć dzwi ? żal.pl 1/5
Odpisz
19 marca 2011, 22:15
zalosne 1/5
Odpisz
2 lipca 2011, 18:04
@Mrklepka: zgadzam się 1/5
Odpisz
2 marca 2011, 20:23
3/5
Odpisz
16 stycznia 2011, 18:10
Nie uważam, że to porażka Busha. Najważniejsze to wyjść z twarzą nawet jak się popełniło błąd. U nas niejaki Pan J.K. zaraz obwiniałby, że to spisek Pana D.T. i rządu.
Odpisz
30 grudnia 2010, 19:51
Najważniejsze to udawać, że zrobiłem to specjalnie!
Obrazek fajny. 5/5
Odpisz
29 grudnia 2010, 16:45
żal 1/5
Odpisz
6 sierpnia 2010, 13:30
ech, ta Ameryka, zawsze coś wymyślą
Odpisz
20 lutego 2010, 15:44
NIE 0/5
Odpisz
13 listopada 2009, 13:01
5/5 i tyle
Odpisz
10 listopada 2009, 22:36
5, 6 ,7 XD 5/5
Odpisz
9 listopada 2009, 16:01
4/5
Odpisz
9 listopada 2009, 15:52
jak tylko widzę Busha to przypomina mi się ta scena z kabaretu "Hello Bushu, room please" ^^
ale obrazek taki se 3/5
Odpisz
9 listopada 2009, 15:51
jak tylko widze Busha to przypomina mi się ta scena z kabaretu "Hello Bushu, room please" ^^
ale obrazek taki se 3/5
Odpisz
9 listopada 2009, 15:49
1/5
Odpisz