Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Drag_on

Edytowano - 19 lipca 2022, 10:44

W sumie mógłby zagrać Augustusa Browne

Avatar Crobat

17 października 2016, 21:50

Tyson Zawisza był w jakimś kabarecie.

Avatar
Konto usunięte

14 października 2016, 20:54

Już to wyobrażam...
"Generale Łokietek! Ród Krzyżacki rozpie**olił nasze wojsko!"
"Spuścić nuklearkę"
"Ale..."
"SPUŚCIĆ!"
[wziuuuuuuuuuuuuuu}
[jebs]
[Krzyżacy nadal żyją, dochodzą do tego kataklizmy]
"Rozwiążę tą sprawę osobiście"
[Łokietek samodzielnie rozpierdziela krzyżaków korzystając z RPG-ka i ratuje jądro Ziemi korzystając z jednego ładunku wybuchowego]
W ten sposób Łokietek został bohaterem narodowym nad którym powiewa polska flaga, a kolejne pokolenia nie zdążą o nim zapomnieć...
The End
[po napisach końcowych]
O nie! Zombikrzyżacy wstają zza grobów!!!
...
"Krzyżacy 2 - Wkrótce w Kinach"

Avatar siemak

Edytowano - 14 października 2016, 20:56

oglondałbym

Avatar
Konto usunięte

17 października 2016, 17:12

Piękne :, )

Avatar
Konto usunięte

17 października 2016, 17:42

w planach jest trylogia, prequelogia i cała franczyzna

Avatar marcel22205

17 października 2016, 17:56

A epicka muzyka i krzyki? Trzeba zrobić trailer

Avatar
Rudy_Kruliczek

17 października 2016, 17:35

Avatar hardkor1129

17 października 2016, 17:33

Widze zaczerpnięte z Płatników :)

Avatar lorax12

17 października 2016, 17:32

Już to widzę
Ciekawe jak będzie wymawiać imienia skoro to będzie zagraniczny film
Xd będą jajca
Ale czarne

Avatar lulul

17 października 2016, 17:23

HUSARIA Z JEDNYM SKRZYDŁEM?! O mój boże, myślałem że się tego nie doczekam ;-;

Avatar
Konto usunięte

17 października 2016, 17:20

To jakiś Czech?

Avatar Demondo498

15 października 2016, 00:27

Może grac ale niewolnika nr 3 albo wegiel wpasuje sie pewnie

Avatar antekk5

Edytowano - 17 października 2016, 17:03

@Demondo498: Zgaduję, że bait.

Avatar Meuflagiator2000

17 października 2016, 17:11

Avatar ojciecpolecial

15 października 2016, 10:46

Fajnie by było

Avatar Dyrektorx

14 października 2016, 23:09

Może grać jednego z Turków

Avatar
Konto usunięte

14 października 2016, 20:49

Mamy w naszej historii tyle czarnoskórych, ma w czym wybierać.

/s

Avatar
Konto usunięte

14 października 2016, 21:49

Pare osób się znajdzie ;)

Avatar
Konto usunięte

14 października 2016, 22:32

Podczas powstania walczył czarnoskóry człowiek, Polak.

Avatar
lolman533

14 października 2016, 22:32

Odpedź.

Avatar pawelek9889

14 października 2016, 20:49

Kolor się zgadza.

Avatar siemak

14 października 2016, 20:38

Ivana czarnego

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Typowy NPC

Rel

To musiało być męczące

Deal życia

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka