Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Polska_z4smazka

14 października 2016, 22:22

Kebab z cebulą? To się nazywa pizza dla biedoty a nie kebab

Avatar revan21

15 października 2016, 22:30

@Polska_z4smazka: kebab jest op

Avatar kasjan132pl

19 października 2016, 22:12

@Polska_z4smazka: kebab z cebulą to taka polska odmiana kebsa

Avatar Polska_z4smazka

19 października 2016, 22:20

@kasjan132pl: Pizza dla biedoty. Kebab dla polaka. Nie widzę różnicy.

Avatar kasjan132pl

19 października 2016, 22:11

5 bo BBT

Avatar Dr_Sheldon_Cooper

19 października 2016, 21:24

5/5 bo ja

Avatar Majestatyczny_Mors

19 października 2016, 21:01

U mnie raz w domu pryskali jak miałem rozwolnienie. Tak śmierdziało że nawet wielokrotne spuszczenie wody nie pomogło.

Avatar Ilovefutbol

19 października 2016, 21:07

Avatar ALKATRAZ

19 października 2016, 20:26

ja dzisiaj jadłem kebsa, zawiodłem się, dali mi mało mięsa a więcej kapusty!

Avatar Mr_Kot

19 października 2016, 20:53

@ALKATRAZ: Może uznali że jesteś za gruby :v

Avatar
Konto usunięte

19 października 2016, 22:06

@Mr_Kot: *Ban are coming *

Avatar CalkiemNiePodejrzanyNick

14 października 2016, 21:21

Od czasu afer, że się pracownicy spuszczali się do sosu do kebabow, kebaby mnie brzydzą

Avatar kicius23

15 października 2016, 09:25

Avatar
Konto usunięte

15 października 2016, 17:56

@CalkiemNiePodejrzanyNick: nic takiego nie słyszałem, ale od teraz chyba nie będę jadł kebabów lub tylko bez sosu :P

Avatar DziwnyPan

15 października 2016, 00:11

szczoteczki do zębów?

Avatar trampkowiczka

14 października 2016, 21:59

Sheldon :)

Avatar
Konto usunięte

14 października 2016, 21:46

Literówka - najgorszy wrgó mema.

Avatar Fajny_pies

14 października 2016, 21:39

Ja gdy spotkaem jakiegoś turka to kupiłem u niegi kebsa... spytał mnie czy łagodny sos ja mówię TAK! Zjadlem w domu a potem przez 2 godziny w toalecie

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 14 października 2016, 21:17

Nowa aktualka do tf'a?
Red vs ceBLUĄ?

Avatar kicius23

14 października 2016, 21:11

Litreówka - najgorszy wróg mema.

Avatar
Konto usunięte

14 października 2016, 21:14

@kicius23: ceblua zawsze spoko

Avatar kuba321333321333

14 października 2016, 21:16

@kicius23: Robione na telefonie a autokorekta poprawia wóda na woda a z łyszkiem nie widzi problemu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Jeszcze jak

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Co za przypadek

Młodzi gniewni

Tymi się chodzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka