Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kajba

12 listopada 2020, 17:58

ale brat morze być

Avatar kiroshi

18 czerwca 2021, 14:25

@kajba: a ja myślałem że góry

Avatar
Konto usunięte

17 października 2016, 14:46

*Standardowe pytanie bo nie widzę jeszcze w komentarzach niżej*

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

18 października 2016, 15:04

@bart161: :O

Avatar WellyPL

27 października 2017, 07:20

@bart161: Ale przecież Kirito mówił Silice że jego "siostra" to tak naprawdę kuzynka z którą nie jest nawet spokrewniony .-.

Avatar kotosuni

17 października 2016, 17:52

I dlatego właśnie, nie lubię SAO.
Przeze mnie nazywanym SSAŁO :v

Avatar GamerGirl

17 października 2016, 15:30

Aż mi się przypomniało Duch i nas dwóch ( w sensie że paring )

Avatar Nemezis_

17 października 2016, 15:21

ale z dalszym może

Avatar krzysiu03

17 października 2016, 14:41

Zuo. Tak się nie robi.

Avatar MineDan

17 października 2016, 12:55

Starw

Avatar Strex

15 października 2016, 18:04

Może to dlatego azjaci nielubią facebooka

Avatar Demondo498

15 października 2016, 00:25

Szkoda mi jej było ale troche z niej gapa bo po troszku mogla sie domyslic ze to jej brat

Avatar pan_hejter

15 października 2016, 06:25

@Demondo498: Przecież to nie jest jej brat.

Avatar Demondo498

15 października 2016, 13:42

@pan_hejter: ona byla jakby patrzec adoptowana przez rodzine kirito obejrzyj jak nie pamietasz

Avatar pan_hejter

Edytowano - 15 października 2016, 14:26

@Demondo498: mylisz fakty to kirito był adoptowany, i ona cały czas myślała że jest jej bratem.

Avatar Windows_10

15 października 2016, 10:14

Ona na początku nie wiedziała że Kirito był jej kuzynem

Avatar Julcias77

14 października 2016, 23:23

Ja tylko lubię rysować anime. Może coś tam kiedyś oglądnę, np. trailer, ale tak to wolę rysować.

Avatar CrazyMe

15 października 2016, 01:17

@Julcias77: nobody cares

Avatar normalnynick

15 października 2016, 07:55

@Julcias77: Ale wiesz, że nie da się rysować anime? Da się jakąś postać z konkretnego. Jest styl rysunku M&A. Amator.

Avatar Julcias77

15 października 2016, 20:25

@normalnynick: Zapomniałam dopisać ,,w stylu". Dzięki za poprawę ;)

Avatar Boberek00

14 października 2016, 22:20

Avatar
Konto usunięte

14 października 2016, 22:19

Mam to w dupie bo nigdy nie oglądałem anime

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (23)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (23)
Avatar Palauball

28 maja 2018, 17:05

@Archeologwinternetach: Chrzestnym nie, ale biologicznym już tak

Avatar Archeologwinternetach

Edytowano - 28 maja 2018, 17:06

@Palauball: Pomijając to, że raczej nie będę miał nigdy dziewczyny.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Jeszcze jak

No to posłuchane

Nie są aż takie pyszne

To będzie bolało

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka