Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar anonymoose

20 października 2016, 14:41

I tak najgorsze w snach jest bieganie ;_;

Avatar Psychopata_

20 października 2016, 18:20

@anonymoose: Gorsze jest potknięcie.

Avatar kapitex15

21 października 2016, 00:41

@anonymoose: Ja często w snach nie umiem wstać po tym jak się przewrócę bo ciągle tracę równowagę ;-;

Avatar Psychopata_

21 października 2016, 01:14

@kapitex15: Ja zawsze budę się w chwili spotkania z ziemią... Nawet nie wiecie jak wysoko można "podskoczyć" leżąc...

Avatar TheBlazer

21 października 2016, 15:18

@Psychopata_: Skaczesz śpiąc?

Avatar MilokoS322

13 grudnia 2016, 19:15

@anonymoose: Ja nawet gdy mam fajny sen i zbliża się do pobudki to gdy zamknę i otworzę w nim oczy to one lecą w górę i ledwo cokolwiek widzę

Avatar
Konto usunięte

9 stycznia 2017, 15:31

@kapitex15: Mam tak samo.
Albo jak się chce szybciej biec, to nie można, ponieważ dostaje się paraliżu (i biega się truchcikiem).

Avatar hubi123456789

16 lipca 2017, 18:45

@kapitex15: ja np. jak mam sen że coś fajnego zobacze nagle wszystko jest za jasne ;___;

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2017, 21:01

@hubi123456789: najgorszy ze wszystkich jest paraliż senny. Nie miałam, ale ponoć okropne uczucie.

Avatar revan21

20 października 2016, 21:09

Śpie.Nagle budze się ręka mnie boli patrzę a tam krew na ścianie

Avatar wiki954

20 października 2016, 19:22

Mi się kiedyś śniło że jakiś koleś żebra mi łamał :/

Avatar Dexterek

20 października 2016, 14:40

Są gorsze rzeczy we śnie: - głuchy telefon - nie możesz domknąć drzwi bo ktoś za nimi się czai - coś cię wciąga do ciemnego pomieszczenia czy spadasz z budynku :V

Avatar
Konto usunięte

20 października 2016, 15:28

@Dexterek: Gorzej jest rozmazany, oczy w śnie bolą.

Avatar Mewtwo1

15 października 2016, 03:20

Prychłem

Avatar Patryk_Rozgwiazda

15 października 2016, 03:29

@Mewtwo1: Sen dla słabych

Avatar seba263

15 października 2016, 05:51

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ikony

Można, tylko trzeba wstawać rano

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Płać pan

Ładne rzeczy

Tacy sami, a ściana między nami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka