Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pozdrawiam świetliki
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nie zadzieraj z bobrami
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lutego 2017, 11:37
Moje profilowe jest dumne z tego obrazka.
Odpisz
18 października 2016, 18:33
Cytat Engika z TF2 przetłumaczony ?
Odpisz
15 października 2016, 16:08
Pamiętam jak w Robocrafcie istniały pojazdy o tej właśnie logice aka. Kilka klocków, kółka i w h*j broni.
Odpisz
18 października 2016, 13:22
@RumekFuria: "Hej, posłuchaj kolego, jestem inżynierem, to znaczy, że rozwiązuję problemy. Nie problemy w stylu <<czym jest piękno?>>, bo to podpada pod twój punkt widzenia na filozofię. Ja rozwiązuję praktyczne problemy. Na przykład, jak powstrzymać wielkiego podłego skurczysyna przed wyrwaniem mi nowego, struktualnie zbędnego tyłka? Odpowiedź: użyj broni. A jeżeli to nie zadziała? Użyj więcej broni. Na przykład, ten tutaj wysokokalibrowy numerek na trójnogu. Zaprojektowany przeze mnie. ZBUDOWANY przeze mnie. A ty lepiej miej nadzieję... że nie jest wycelowany na ciebie." ~Inżynier
Odpisz
18 października 2016, 15:36
@Husarz101: *~inżynier z TF2
Odpisz
18 października 2016, 15:45
Inżynier powinno być z wielkiej litery, bo to jego pseudonim.
Odpisz
18 października 2016, 17:42
@Husarz101: Crap!
Odpisz
18 października 2016, 09:03
Text jak u Jinx...
Odpisz
16 października 2016, 23:23
Hey look buddy , I am SS Panzer waffe engineer.
Let me some your practical problems.
We need much bigger guns.
If this didnt work , use more guns.
My name is Hans von Schnifeen.
Odpisz
15 października 2016, 18:20
aż mi sie przypomnial Besiege
Odpisz
15 października 2016, 17:32
For any problem... use the gun. If this doesn't solving it, use more gun.
Odpisz
15 października 2016, 18:17
"Czasami trzeba użyć trochę mniej broni" - Teksański wynalazca noszący kask tył na przód.
Odpisz
15 października 2016, 17:12
bronie z bf1 XD
Odpisz
Edytowano - 15 października 2016, 20:55
@ManekoPLgraczcs: XD LOL ALE ŚMIESZNE CAŁKOWICIE W CH*J Xd
Odpisz
18 października 2016, 08:25
XdxdxdxfxXXDXDXDXDXXX!!!!!1!1#1#1#1##+1#111111
Odpisz
15 października 2016, 16:24
More gun. - Endżinjer
Odpisz
15 października 2016, 16:06
Widzieliście średnią 2 pierwszych obrazków w "Hity z FB"?
Odpisz
15 października 2016, 16:10
Dla leniwych:
Odpisz
15 października 2016, 16:10
@RumekFuria: I
Odpisz
15 października 2016, 16:11
@RumekFuria:
Odpisz