Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Szybki jak błyskawica
Ładne rzeczy
To musiało być męczące
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 października 2016, 23:12
D.va! My Waiiiiii...Tu nic nie było
Odpisz
14 grudnia 2018, 23:19
Internet nie zapomina
Odpisz
15 grudnia 2018, 20:16
@SongMan: Nie mam nawet waifu...serioooo...
Odpisz
15 grudnia 2018, 20:20
chciałem ci tylko przypomnieć twój komentarz sprzed 2 lat :)
Odpisz
16 grudnia 2018, 18:42
@SongMan: wcale nie jestem sam
Odpisz
Edytowano - 11 września 2018, 07:11
Wieprzu nerfa powinien dostać
Odpisz
31 października 2016, 20:54
Polandball tak bardzo
Odpisz
20 października 2016, 07:06
Wie geht's dir?
Odpisz
20 października 2016, 16:08
@coolskeleton95: Gut, dir?
Odpisz
21 października 2016, 07:12
Auch. Pssst... Ich bin ein Reinhardt main.
Odpisz
21 października 2016, 15:43
@coolskeleton95: Ich nicht
Odpisz
21 października 2016, 16:26
Schade.
Odpisz
15 października 2016, 19:22
Odpisz
15 października 2016, 19:59
@GalenMarek: guten aben
Odpisz
15 października 2016, 20:47
@KacperUE: Es heißt "Guten Abend" ! Ich erkläre dich zum Feind der deutscher Sprache
Odpisz
19 października 2016, 15:39
Nie strzelaj!
Odpisz
19 października 2016, 16:07
@Fina258: Wieso nicht?
Odpisz
19 października 2016, 17:55
Wiesio był w popkowicach ale nie strzelaj plz
Odpisz
19 października 2016, 18:01
@Fina258: Hör auf scheiße zu labern
Odpisz
19 października 2016, 19:01
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!
Odpisz
19 października 2016, 19:34
@Fina258: doch
Odpisz
19 października 2016, 20:00
Czekaj to może coś pogadam ale nie strzelaj. Ich mag essen kummigumi kauen und komputer spiele
Odpisz
19 października 2016, 20:11
@Fina258: Das ist mühl, kein Deutsch
Odpisz
Edytowano - 19 października 2016, 21:34
Co on powiedzał? Ich habe blau augen?... plz nie strzelaj
Odpisz
19 października 2016, 21:47
@Fina258: *schießt* Sie lernen nie
Odpisz
19 października 2016, 22:16
Ja, "nie" ist "nein"
Odpisz
19 października 2016, 22:35
@Fina258: nie = nigdy
Odpisz
19 października 2016, 22:37
Aaa je**ć ten niemiecki! Ale... Odtrułeś się?
Odpisz
19 października 2016, 23:28
@Fina258: Was?
Odpisz
20 października 2016, 08:00
Nosz ku*wa mać!
Odpisz
20 października 2016, 15:11
@Fina258: Was zum Teufel?
Odpisz
20 października 2016, 15:48
Co ja?
Odpisz
20 października 2016, 16:06
@Fina258: Ja, du
Odpisz
20 października 2016, 16:09
Ale co?
Odpisz
20 października 2016, 16:46
@Fina258: Du bist Schande.
Odpisz
20 października 2016, 21:19
Czekaj czekaj... co? a może po polsku lub angielsku?
Odpisz
20 października 2016, 21:36
@Fina258: Ty jesteś hańbą!
Odpisz
20 października 2016, 21:53
Dlaczego!?
Odpisz
20 października 2016, 21:56
@Fina258: Weil dein Deutsch so scheiße ist
Odpisz
Edytowano - 20 października 2016, 22:14
Nosz ku*wa mać! Gadaj normalnie a nie każesz strzelać
Odpisz
20 października 2016, 22:24
@Fina258: Das war kein Schußbefehl
Odpisz
Edytowano - 20 października 2016, 22:31
Aaa je**ć to! Ide sobie!
Odpisz
15 października 2016, 19:46
Ta mina smugi ;-;
Odpisz
15 października 2016, 20:43
@legend77: *Tracer
Odpisz
15 października 2016, 21:27
@legend77: Albo Mercy
Odpisz
19 października 2016, 12:30
W polskiej wersji Smuga...
Odpisz
19 października 2016, 14:29
@Himiteshu: Ciiii...Smuga zawsze będzie się nazywać Tracer i żadno polskie spolszczenie tego nie zepsuje!
Odpisz
19 października 2016, 23:35
polska wersja ow jest żałosna i rakotwórcza przez głosy postaci xD tracer ftw
Odpisz
19 października 2016, 21:16
Rozumiem, że gdyby to przetłumaczyć na LoL wyszłoby, że Blitzcranck złapał Nasusa czy innego Dariusa?
Odpisz
19 października 2016, 22:16
@Mijak: Tak
Odpisz
19 października 2016, 15:49
wie geht es ihnen?
Odpisz
15 października 2016, 21:55
Mine Gott! (Pewnie napisałem to źle)
Odpisz
15 października 2016, 22:08
@lorax12: *Mein Gott
Odpisz
15 października 2016, 22:12
@Slenderowiec2012: Przepraszam
Odpisz
15 października 2016, 21:59
Ten uczuć gdy nie wiesz czy dać 5 bo śmieszne czy dać 1 bo Overwatch...
pudło na hejty \______/
(Nie ma chyba komentarza gdzie tego nie umieściłem)
Odpisz
15 października 2016, 22:13
@Wampir231: Daj 3
Choć 1 to też dobra opcja
Analwatch przejadł mi się od kiedy powstał
Odpisz
15 października 2016, 23:11
@lorax12: Dobrze prawisz mój przyjacielu :)
Odpisz
16 października 2016, 15:11
@Wampir231: :v
Dzięki
Odpisz
19 października 2016, 13:31
@lorax12: Myśląc twoją logiką robienie memów na tym samym schemacie też powinno być już przejdzone, robienie memów o grach w które wciąż są dobre i gra w nie dużo ludzi nie może być złe. Zresztą zauważ że memów o overwatch nie jest dużo na jeja
Odpisz
19 października 2016, 15:41
@Wampir231: Dawanie ocen 1 bo cośtam/5 bo ktośtam jest idiotyczne ponieważ może być słaby obrazek ale z czymś
Odpisz
20 października 2016, 12:55
@SoMuchMLG: Był nimi spam
Właśnie dlatego mam dość memów z Analwatcha
Community jak zwykle pokazało jak tu obrzydzić komuś spojrzenie na grę
Dlatego mam jej dość
Nic nie mam do gry i graczy
Tylko do community i obrazków
Odpisz
6 listopada 2016, 23:53
@lorax12: Choć trzeba przyznać ( jak zresztą w każdym fandomie ) mogą znaleźć się perełki. Jak np. wiele naprawdę fajnie zrobionych artów lub remixów soundtracków.
Odpisz
7 listopada 2016, 19:45
Przykład
PODBAJKA
Odpisz
15 października 2016, 19:03
1 scenka jak screen-shot z pierwszych sekund pornosa.
Odpisz
15 października 2016, 19:08
@Meuflagiator2000: say what????????????
Odpisz
15 października 2016, 19:44
@KacperUE: Widziałem za dużo pornosów w deep webie. Ignoruj mnie.
Odpisz
15 października 2016, 19:59
@Meuflagiator2000: oki....chce żyradol!chce żyrandol!
Odpisz