Rockstar opublikowały oczywisty przeciek
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobra oferta
Dwa różne spojrzenia
Były nóżki, nie ma nóżek
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 czerwca 2025, 15:02
Nadchodzi, rdr remaster
Odpisz
6 lutego 2019, 00:46
Nadeszła rdr2
Odpisz
30 listopada 2018, 20:24
i nadeszło
Odpisz
18 stycznia 2019, 10:01
@SevenGaming27PL: jej
Odpisz
16 października 2016, 21:01
Albo remaster na konsole nowej generacji i pc.
Odpisz
16 października 2016, 21:21
@LSD2000: jest to mniej prawdopodobnie gdyż w pliku dopisek brzmiał tak : _redemption2_
Odpisz
28 października 2018, 10:24
@LSD2000: doczekaliśmy się
~wiadomość z przyszłości
Odpisz
20 czerwca 2017, 21:14
A teraz pecetowcy mają ból dupy bo nie ma RDR na PC :D
Odpisz
16 października 2016, 20:32
Nie wiem, nie grałem, nie oceniam
Odpisz
16 października 2016, 20:37
@pan_hejter: nie komentuj.
Odpisz
16 października 2016, 20:44
@pan_hejter: Jeden z niewielu exclusivów dla którego warto kupić konsolę
Odpisz
16 października 2016, 20:54
@Menek: ahh konsole, te zdradzieckie pudełka które kradną pecetom gry
Odpisz
Edytowano - 17 października 2016, 15:12
@Mycha2001: Nie mów mu jak ma żyć :V
Odpisz
17 października 2016, 15:15
@Shakrit: Ale mi chodziło o kontynuacje ,,nie wiem, nie grałem, nie oceniam, "nie komentuję." ".
Odpisz
18 października 2016, 07:30
@Mycha2001: jest coś takiego jak cudzysłów
Odpisz
20 października 2016, 22:07
@pan_hejter: Nie wiem czy ty nigdy nie miałeś żadnej konsoli i nie znasz tej radości gdy wiesz że nie ważne czy to Wiedźmin czy Mario i tak ci pójdzie bez żadnego problemu
Odpisz
21 października 2016, 06:51
@jabocci: mam ps3
ale kupiłem sb kompa wiec w nowe gry będę na kompie przez hdmi do telewizora i pad
Odpisz
21 października 2016, 07:44
@jabocci: miałem xboxa 360 i nawet nie miałem nadzieji na fallouta 4
Odpisz
21 października 2016, 08:40
@pan_hejter: to minus konsol
Odpisz
Edytowano - 21 października 2016, 08:57
@Miguelp: -płatny multiplayer
-Beznadziejne granie w fps-y
Odpisz
21 października 2016, 22:01
@Miguelp: U mnie podobnie PS3 od 4 lat
Odpisz
18 kwietnia 2017, 19:43
@jabocci: Pójdzie, ale na gorszej grafice.
Odpisz
6 marca 2017, 22:02
Red Dead Redemption JAK DOBRZE ŻE MAM KONSOLE :3 ta zarąbista gra chyba z 3 razy wydaje ci się kończyć ale nie jeszcze trwa dalej!
Odpisz
18 kwietnia 2017, 19:41
@Predator_PL: Red Dead Redemption 2 będzie najprawdopodobniej też na PC.
Odpisz
18 października 2016, 17:01
Przeszłam grę była zajebista gorąco polecam :D
Odpisz
18 października 2016, 06:26
Czerwona śmierdź lel
Odpisz
18 października 2016, 00:44
Dzięki Tivolt. Teraz mi nigdy z głowy nie wyjdzie Der Red Dedempszyn.
Odpisz
17 października 2016, 19:27
Nowe DLC do GTA V, nareszcie.
Odpisz
17 października 2016, 18:12
Mam, gram od kilku dni, ale misji nie robię tylko strzelam sobie do dzikich zwierząt :'D
Odpisz
17 października 2016, 16:45
było
Odpisz
17 października 2016, 15:29
[...] And they don't stop coming [...]
Odpisz
17 października 2016, 15:27
A może to Table Tennis 2 ?
Odpisz