Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Co za przypadek
Zdeklasowani znowu
Frustrujące
Były nóżki, nie ma nóżek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 października 2016, 11:31
Gdy coś się dzieje nie tak, zawsze pytamy "dlaczego?" I takie rzeczy będziemy wpisywać w wyszukiwarce, gdy się na kimś zawiedziemy. A jak ktoś nam pomoże, będzie miły i dobry, to nie spytamy Wujka Google "dlaczego ludzie są dobrzy i pomocni?"
Odpisz
17 października 2016, 19:37
@Kejdzej: jajo chmuroskoka na zdjenciu???
Odpisz
17 października 2016, 21:25
@Youtuber: Nie, to trylobit. Morski stawonóg żyjący w czasach paleozoiku, czyli jeszcze przed dinozaurami
Odpisz
17 października 2016, 21:39
@Kejdzej: aha dzięki
Odpisz
Edytowano - 17 października 2016, 23:20
@Kejdzej: dlatego że dobro i pomocność nie są problemem a kiedy wujka Google pytamy dlaczego coś się dzieje to w większości przypadków chodzi o problem a poza tym po co ludziom wiedzieć dlaczego ktoś jest dla nich dobry i pomocny jeżeli nam to nie przeszkadza?
Odpisz
17 października 2016, 23:30
@BOSS111: O to mi chodziło. Napisałem to po to, bo większość ludzi widząc ten obrazek myśli sobie, że w ludziach jest tylko zło. Nie, po prostu na zło zwracamy większą uwagę i dlatego zdaje się go być znacznie więcej niż w rzeczywistości
Odpisz
18 października 2016, 17:18
@Kejdzej: dokładnie
Odpisz
18 października 2016, 00:06
ja bym skonczyl na zdaniu w ogóle"dlaczego ludzie sa" bo po co to komu. A reszta zdan to tylko do karakana pasuje.
Odpisz
16 października 2016, 23:11
"Dlaczego ludzie są?"
To by mi wystarczyło.
Odpisz
16 października 2016, 23:15
Pomyłka. Duża.
Odpisz
16 października 2016, 23:18
A więc nagle był wielki wybuch...............................i dzięki ewolucji powstał czlowiek żyjacy współcześnie.
Odpisz
17 października 2016, 20:37
"Dlaczego ludzie?"
Odpisz
17 października 2016, 21:30
To ty ?
Odpisz
Edytowano - 17 października 2016, 23:30
"Dlaczego?"
Odpisz
17 października 2016, 23:33
Ludzie są
Po to, żeby żyć i tańczyć
Ludzie są
Po to, żeby mogli walczyć
Ludzie są
I nie będą nigdy lepsi
Ludzie są...
Nie będą nigdy lepsi!
Odpisz
16 października 2016, 23:28
Są nietolerancyjni bo MURZYNI i LEWAKI tak mówią dlatego załóżmy partie "Stop Czarnemu Lewactwu" lub "Biała Prawica"
Odpisz
17 października 2016, 06:25
lol co ja napisałem
Odpisz
17 października 2016, 20:57
Ja jestem tolerancyjny ALE...
Odpisz
17 października 2016, 19:59
Onie, idź się zabić. Nie możesz żyć z ludźmi. Przecież wszyscy tacy są i ze wszystkimi musisz nawiązywać relacje onie.
Odpisz
17 października 2016, 19:56
cZŁOwiek
Odpisz
17 października 2016, 19:55
Ja mam lepsze.
Odpisz
17 października 2016, 19:08
U mnie u góry jest "dlaczego ludzie badają kosmos".
Odpisz
17 października 2016, 19:28
@Majestatyczny_Mors: Pewnie dlatego, że im się nudzi. Wiem, bardzo potrzebna ci ta odpowiedź
Odpisz
17 października 2016, 19:35
Bardziej przychyliłbym się do odpowiedzi w stylu że z ciekawości, albo coś.
Odpisz
17 października 2016, 19:43
@Majestatyczny_Mors: Raczej tak, to były żarty
Odpisz
17 października 2016, 19:36
Tak ciężko wcisnąć "print screen"?
Odpisz
17 października 2016, 19:10
Ja mam lepsze
Odpisz
17 października 2016, 19:22
@PazdanBoy: "pirania" ?
Odpisz
17 października 2016, 19:27
@Hoggehr: Ludzie są dziwni
Odpisz
17 października 2016, 14:12
Zły, podły, nietolerancyjny? Jasne. Fajnie jest takim być.
Odpisz
16 października 2016, 23:10
Ahaa...
Odpisz
16 października 2016, 23:13
@Szekspirek: A co jeśli Ci powiem, że te pytania mają sens?
Odpisz
16 października 2016, 23:25
@Szekspirek: To znak, że powinieneś/aś iść na fb zrobić sobie selfie z czarno-białym filtrem u dodać jakiś cytat
Odpisz
16 października 2016, 23:30
Ale ludzie serio są ch*jowi.
Odpisz
16 października 2016, 23:43
To właśnie mam na myśli, niech nikt nie zaprzecza, bo sami mogą być
Odpisz
17 października 2016, 07:12
Właśnie dlatego że ludzie istnieją jestem aspołecznym gównem.
Odpisz
16 października 2016, 23:10
podludzie
Odpisz
16 października 2016, 23:10
ok...
Odpisz