Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kebasa_z_mema

20 sierpnia 2020, 11:14

Sims legit

Avatar Kasandra20

19 sierpnia 2017, 08:58

To jest Keldeo

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2017, 23:22

wtf keldeo? wtf?

Avatar RumekFuria

18 października 2016, 16:47

Yaaay. Mój pierwszy obrazek na głównej. :D

Avatar rumowskiantek6

18 października 2016, 17:07

@RumekFuria: a gówno prawda

Avatar
Konto usunięte

18 października 2016, 21:06

@RumekFuria: Cieszę się razem z tobą c:

Avatar rumowskiantek6

22 stycznia 2017, 07:29

@RumekFuria: UPDATE: mam juz 2 obrazki na glównej

Avatar LMKD_

17 października 2016, 21:12

Lewy górny róg tego telofonu pisze hada

Avatar parapet257

17 października 2016, 22:22

@LMKD_: Jest napisane*

Avatar LMKD_

20 października 2016, 15:41

@parapet257: kim Ty ku*wa jesteś

Avatar parapet257

20 października 2016, 17:48

@LMKD_: Człowiekiem

Avatar
Konto usunięte

18 października 2016, 16:52

Zarąbisty ;)

Avatar Kr33gn4r

18 października 2016, 15:56

400,000 ataku kurde musze mieć rozwala wszystkie poksy

Avatar ziezie666

18 października 2016, 14:13

To akurat jest prawdziwy Pokemon, bodajże Keldeo. Zmieniło mu tylko kolor rogu.

Avatar Zygarde

18 października 2016, 15:47

@ziezie666: +1 do pozwu.

Avatar Zygarde

17 października 2016, 20:58

Ja pie*dole. Fakt. Hejutuje Nintendo za pozwanie twórców Pokemon Uranium ale to już jest chamskie. Ja rozumiem gdyby było Mimtemdo i Miamtic, ale tu już użyli prawdziwych nazw.

Avatar RumekFuria

17 października 2016, 20:59

@Zygarde: Ta, tu się zgadzam.

Avatar Raczysko

17 października 2016, 23:26

@Zygarde: były takie poksy? pewnie promieniowaniowały RADością

Avatar kicius23

Edytowano - 18 października 2016, 06:20

@Raczysko: Były. Fanowskie, dodawały nowe poki o typie bodajże uranowym/promieniotwórczym/coś w ten deser. Podobno były całkiem fajne, ale Nintendo pozwało ich twórców...

Avatar Zygarde

18 października 2016, 06:43

@kicius23: Było za*ebiste. Ja się wciągnąłem w fabułę a tu jeb! Usunęli po przegrali sprawę.

Avatar
Konto usunięte

18 października 2016, 14:32

@kicius23: Deser? Chyba chodziło o deseń :v (Tak, wiem, że autokorekta)

Avatar LiliPlQ

18 października 2016, 14:34

Sądze że napisał to specjalnie ;-; Też tak czasem pisze.

Avatar kicius23

18 października 2016, 15:39

To specjalnie

Avatar rogaliq

17 października 2016, 21:44

i za TO Nintendo może pozwać

Avatar legend77

17 października 2016, 20:57

Oni mają Pokemon go3 a ty się 1 jarasz.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Płać pan

A, okej

Phi!

To się nie może nie udać

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka