Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ładne rzeczy
Powodzenia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 stycznia 2017, 10:16
Ci ludzie z kosiarkami są najgorsi nie mają co robić tylko budzą cię rano.Robotę by sobie znaleźli a nie...
Odpisz
17 października 2016, 22:45
killer ach dobry killer
Odpisz
20 października 2016, 02:31
@Rem_chan: co jest
Odpisz
20 października 2016, 07:05
chodziło mi o film
Odpisz
20 października 2016, 18:41
@Rem_chan: wiem lul
Odpisz
19 października 2016, 23:58
oj tam od razu aresztowanie , a może tylko na herbatke wpadną i sobie pójdą
Odpisz
17 października 2016, 22:03
Było.
Odpisz
17 października 2016, 22:05
@Mycha2001: lo ku*wa jak dawno cię nie widziałem
Odpisz
18 października 2016, 07:27
@mooped: Ale jak to. przecież (dosyć) często piszę. .-.
Odpisz
18 października 2016, 14:46
@Mycha2001: a nie wiem ._. nie było mnie przez trochę (dosłownie) jakieś 2 miesiące-teraz nikogo tu nie poznaje jesteś jedyną osoba która ostatnio rozpoznałem
Odpisz
18 października 2016, 16:08
@mooped: Suko z porem o imieniu Marcin/Michał to jest znak. <3
Odpisz
18 października 2016, 16:11
@Mycha2001: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
19 października 2016, 18:09
@mooped: a mnie znasz (0-0)
Odpisz
19 października 2016, 19:38
@Ilovefutbol: em nie, widzę cię tu pierwszy raz
Odpisz
19 października 2016, 19:57
@mooped: Mnie musisz znać.
Odpisz
19 października 2016, 22:25
@mooped: A mnie nie znasz :p
Odpisz
19 października 2016, 23:01
@Batman_: Ludzie nie znają batmana xD
Odpisz
19 października 2016, 22:03
też nie lubię jak ziomki o 5 rano wbijają na piwo :/ ......
Odpisz
19 października 2016, 20:09
Ja tam lubię dźwięk koszonej trawy. Pod warunkiem, że nie jest to koszenie trawy tuż pod moim oknem.
Odpisz
19 października 2016, 21:34
@Liechtensteinball: Lub gdy używa się tradycyjnej kosy.
Odpisz
Edytowano - 19 października 2016, 18:51
Że też chciało mi się szukać.
http://www.obrazki.jeja.pl/223625,nienawidze-kiedy-budza-mnie-z.html
Odpisz
19 października 2016, 18:46
Było.
Odpisz
19 października 2016, 18:37
Było...
Odpisz
19 października 2016, 18:25
Ale gołębie to ty szanuj! Mnie nie budzą....
Odpisz
19 października 2016, 18:10
CBŚ ha dobre XD a jak nie obudzi cię dźwięk wyważania drzwi i te ich POLICJA NA GLEBĘ! itp to walną paralizatorem XD i spadniesz z łożka xd
Odpisz
19 października 2016, 19:57
@Predator_PL: aha
Odpisz
17 października 2016, 22:42
Mnie bardziej wrony budzą. Jak mam otwarte okno w lato to te poj*by o 4 kraczą tak głośno że idzie się zabić
Odpisz
17 października 2016, 22:42
@Mewtwo1: Ja mam pod oknem gniazdo wróbli
Odpisz
17 października 2016, 22:51
@Jasnowidz: [*] sen
Odpisz
18 października 2016, 01:23
@Mewtwo1: Mnie kiedyś budziły sroki. Ale ojciec wziął wiatrówkę i teraz już mnie nie budzą.
Odpisz
17 października 2016, 22:04
Ja także nie lubie jak budzi mnie CBŚ
Odpisz
17 października 2016, 22:15
@Jasnowidz: Lepsze CBŚ od DEA.
Odpisz