Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Znak czasów
Ładne rzeczy
Niegrzeczny Oskarek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 grudnia 2016, 18:53
dziewięćdziesięciodziewięciogroszówka
Odpisz
18 października 2016, 20:18
Słyszałem od kolesia z jeja, że jak wstajesz często o 3 to jesteś opętany przez szatana.
Odpisz
18 października 2016, 20:26
@Batman_: Pozdrów rodziców Bruce \____/
Odpisz
18 października 2016, 20:30
@Jasnowidz: Ty będziesz mógł pozdrowić ich osobiście.
Odpisz
18 października 2016, 20:32
@Batman_: Ja jeszcze nie wybieram się tam gdzie oni
Odpisz
19 października 2016, 01:19
@Jasnowidz: Ja Ciebie mogę podwieźć.
Odpisz
19 października 2016, 06:44
@Batman_: Batkopterem
Odpisz
20 października 2016, 17:18
@Batman_: Chwila, chyba kojarze też tego gościa.
Odpisz
Edytowano - 20 października 2016, 17:57
@Hartio: A no właśnie, podobny był do tego pana tutaj.
"podobny"
Odpisz
20 października 2016, 21:33
@Batman_: Ja to znam z filmu Egzorcyzmy Emily Rose, pewnie większość osób zna tę informację właśnie z tego filmu.
Odpisz
21 października 2016, 05:33
@Broski: Albo z lekcji religii.
Odpisz
21 października 2016, 07:38
@Hartio: Ja też kojaże i on jest z jeja
Odpisz
21 października 2016, 14:57
@EveryBodyDoTheFlopGuy: Kojarzę*
Odpisz
21 października 2016, 15:11
@Batman_: Sorry mam zje**ną koretke w telefonie ;-;
Odpisz
18 października 2016, 21:14
Boga mówisz?
Odpisz
18 października 2016, 21:22
@lorax12: czyżby pejpers plis?
Odpisz
18 października 2016, 21:24
@Lord_Kaczuch: Ta
Godło Arztocki łatwo rozpoznać
Odpisz
18 października 2016, 21:27
@lorax12: W sumie to godło zobaczyłem dopiero jak o tym napisałeś, no ale cóż od zawsze byłem ślepy. Sprawujcie się dobrze i niech żyje Arstoczka!
Odpisz
18 października 2016, 21:28
@Lord_Kaczuch: Glory to A-
EZIC...
Odpisz
Edytowano - 18 października 2016, 21:30
@lorax12: czy ja usłyszałem... EZIC???? NA MOCY PRAWA WIELKIEJ I WSZECHMOCNEJ I NAJLEPSZEJ I JEDYNEJ PRAWILNEJ ARSTOCZKI SKAZUJE CIĘ NA ŚMIERĆ!!!!1!!1!11,,1111ONEKNEONENEKDBXXJXB
Odpisz
18 października 2016, 21:34
@Lord_Kaczuch: *zamachowcy EZIC niszczą mur* za późno
Odpisz
18 października 2016, 21:36
@lorax12: a to Ma**iny
Odpisz
18 października 2016, 21:37
@Lord_Kaczuch: nie wyzywaj od Marc**nów!
Odpisz
Edytowano - 18 października 2016, 21:39
@lorax12: *10 latek w internecie mode on* BO CO MI SROPISZ?™?!?2?"/%//%+#2+$"!(!?2?2?$/+"/#/#/+ ?1?1?1??1?1?11?™?!?!!?!™?!?!?!?!?NIC111!12!2!2!!# AHAHAHSHSHSABBAHSHFKDNSJHSBDNDNC*10 latek w internecie mode off*
Odpisz
18 października 2016, 21:42
@Lord_Kaczuch:
Odpisz
18 października 2016, 21:43
@lorax12: o nie, to jest taki dobry diss że nie wiem co odpisać ;-;
Odpisz
18 października 2016, 21:50
@Lord_Kaczuch: xd
Odpisz
20 października 2016, 14:05
@lorax12: NIECH ŻYJE ARSTOCZKA
Odpisz
20 października 2016, 21:20
@AZKABANA: Glory to Arstocka
Odpisz
20 października 2016, 17:07
????WTF???
Odpisz
20 października 2016, 15:01
Teraz się śmiejecie a za 100 lat zostanie okrzyknięty świętym
Odpisz
20 października 2016, 15:35
@Darth__Vader: Św. Janusz z Nowych Rumunek
Odpisz
20 października 2016, 14:31
czo?
Odpisz
18 października 2016, 20:17
Czy też lubisz kopać tunel kopać tunel bo ja tak
kiedy czujesz w sercu przypływ mocy bo go kochasz tak.
Odpisz
18 października 2016, 20:28
@FanNinjaKiwi222: Wspomnienia :']
Odpisz
18 października 2016, 20:06
Magia to herezja. Przyjaźń to magia. Przyjaźń to herezja.
Odpisz
18 października 2016, 20:14
@xAzumiKx:
Odpisz