Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
To się nie może nie udać
Zdeklasowani znowu
Nie są aż takie pyszne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 grudnia 2020, 22:19
Te wstępy do pornosów robią się coraz dziwniejsze
Odpisz
9 sierpnia 2021, 10:43
@Vantablack: tortury koguta i piłek
Odpisz
18 sierpnia 2011, 08:11
***iste
Odpisz
18 listopada 2009, 23:14
jeja schodzi na psy :/ 0/5
Odpisz
11 czerwca 2011, 11:48
@Alexis: no
Odpisz
21 czerwca 2020, 17:12
@Alexis: chyba ty
Odpisz
18 listopada 2009, 19:45
po prostu 1
Odpisz
18 listopada 2009, 16:30
aaa co do obrazka 4 bo zdjecie w dobrym momencie zrobione :]
Odpisz
18 listopada 2009, 16:29
hipopotamy XDDDD
Odpisz
18 listopada 2009, 16:11
hipopotamy są agresywne i groźne, a ginie od nich najwięcej ludzi, ponieważ wszyscy je lekceważą. Każdemu się wydaje, że to taki 'hipcio', ale jak zaszarżuje to już nie jest tak wesoło.
Co do obrazka - ten krokodyl jest zboczony O_o, 2
Odpisz
18 listopada 2009, 13:23
...........
<biedna zebra>
...................
<dam wam 2 >
Odpisz
18 listopada 2009, 07:10
biedna zebra
Odpisz
17 listopada 2009, 17:46
może nie tyle że się podoba,ale takie prawa natury... ujęcie i moment fajny 5/5
Odpisz
17 listopada 2009, 16:12
Mnie sie nie podoba,zgadzam sie z Mnich1
Odpisz
17 listopada 2009, 16:06
co tu napisać,mi się podoba 4
Odpisz
17 listopada 2009, 15:49
szymox:hipopotami nie są drapieżnikami...że agresywnie bronią swojego terytorium,inna sprawa.
Odpisz
17 listopada 2009, 15:20
1
Odpisz
17 listopada 2009, 14:32
dlatego ginie bo głupi człowiek narusza jego terytorium i dobrze mu tak a co do obrazka hipcio nie pomoże popatrzy jak go zeżrę i może sam coś skubnie albo zaraz odpłynie znów daje 1
Odpisz