Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar McMocarz

25 grudnia 2016, 00:38

Paczcie! Ktoś właśnie tnie zwłoki mojego MARTWEGO kolegi! Lepiej się upewnie że już nie żyje

Avatar Kejdzej

21 października 2016, 13:04

Czasem chodzę w podobne miejsca. Jak na razie żaden psychopata nie próbował mnie zabić.

Avatar Airot

21 października 2016, 14:35

@Kejdzej: Polecam pojechać do opuszczonego szpitalu w lesie w sąsiednim mieście i wrócić nocą na rowerze. Niezapomniane wrażenia.

Avatar Kejdzej

21 października 2016, 14:39

@Airot: Polecam zabijać komary przy użyciu miotacza ognia z palnika i dezodorantu w piwnicach opuszczonego pałacu. Robiłem to tydzień temu. Nie dość, że zabawa przednia, to jeszcze latem będzie mniej komarów

Avatar Miguelp

21 października 2016, 14:45

@Kejdzej: jak?

Avatar Kejdzej

21 października 2016, 14:48

@Miguelp: Nigdy nie robiłeś miotacza ognia z dezodorantu i zapalniczki? Wystarczy, że zapalasz, psikasz na to i masz całkiem pokaźny podmuch ognia.

Avatar Mijak

21 października 2016, 15:52

@Miguelp: Potwierdzam. Ja też zabijałem.

Avatar Miguelp

21 października 2016, 20:42

@Kejdzej: ale jak znalazłeś się w pałacu z komarami i miotaczem ognia

Avatar Mijak

21 października 2016, 20:46

@Miguelp: Żebyś tylko wiedział, jak łatwo ominąć pałacowe straże...

Avatar Kejdzej

21 października 2016, 20:50

@Mijak: Jedyne straże, jakie tam można spotkać, to zamieszkujące pałac menele

Avatar Miguelp

21 października 2016, 20:50

@Mijak: jestem inkwizytorem

Avatar Kejdzej

21 października 2016, 20:51

@Miguelp: Ta, a ja weganem studiującym prawo i ćwiczącym crossfit /s

Avatar Mijak

21 października 2016, 20:51

@Miguelp: Bo u nas jest takie bogactwo, że nawet menele mieszkają w pałacu

Avatar Miguelp

21 października 2016, 20:57

@Mijak: polska taki piękny kraj

Avatar JaJestemZWami

21 października 2016, 13:11

Ten obrazek nie ma sensu. Każdy szanujący się gracz by poszedł do takiego domu.

Avatar Miguelp

21 października 2016, 14:46

@JaJestemZWami: tam może być chest i sporo itemkow

Avatar Captain_Jack_Sparrow

21 października 2016, 13:58

uuu dom z Koszmar z ulicy wiązów

Avatar Filek

21 października 2016, 13:28

Człowiek z reguły jest ciekaw.

Avatar kuba1996

21 października 2016, 13:17

On nie chciał iść bo wszyscy wiedzą że czarny ginie pierwszy

Avatar Airot

19 października 2016, 19:16

A ja bym poszła.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Trzeba brać osobną torbę

Jakby trochę nie fair

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka