Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trzeba brać osobną torbę
Jakby trochę nie fair
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 grudnia 2016, 00:38
Paczcie! Ktoś właśnie tnie zwłoki mojego MARTWEGO kolegi! Lepiej się upewnie że już nie żyje
Odpisz
21 października 2016, 13:04
Czasem chodzę w podobne miejsca. Jak na razie żaden psychopata nie próbował mnie zabić.
Odpisz
21 października 2016, 14:35
@Kejdzej: Polecam pojechać do opuszczonego szpitalu w lesie w sąsiednim mieście i wrócić nocą na rowerze. Niezapomniane wrażenia.
Odpisz
21 października 2016, 14:39
@Airot: Polecam zabijać komary przy użyciu miotacza ognia z palnika i dezodorantu w piwnicach opuszczonego pałacu. Robiłem to tydzień temu. Nie dość, że zabawa przednia, to jeszcze latem będzie mniej komarów
Odpisz
21 października 2016, 14:45
@Kejdzej: jak?
Odpisz
21 października 2016, 14:48
@Miguelp: Nigdy nie robiłeś miotacza ognia z dezodorantu i zapalniczki? Wystarczy, że zapalasz, psikasz na to i masz całkiem pokaźny podmuch ognia.
Odpisz
21 października 2016, 15:52
@Miguelp: Potwierdzam. Ja też zabijałem.
Odpisz
21 października 2016, 20:42
@Kejdzej: ale jak znalazłeś się w pałacu z komarami i miotaczem ognia
Odpisz
21 października 2016, 20:46
@Miguelp: Żebyś tylko wiedział, jak łatwo ominąć pałacowe straże...
Odpisz
21 października 2016, 20:50
@Mijak: Jedyne straże, jakie tam można spotkać, to zamieszkujące pałac menele
Odpisz
21 października 2016, 20:50
@Mijak: jestem inkwizytorem
Odpisz
21 października 2016, 20:51
@Miguelp: Ta, a ja weganem studiującym prawo i ćwiczącym crossfit /s
Odpisz
21 października 2016, 20:51
@Miguelp: Bo u nas jest takie bogactwo, że nawet menele mieszkają w pałacu
Odpisz
21 października 2016, 20:57
@Mijak: polska taki piękny kraj
Odpisz
21 października 2016, 13:11
Ten obrazek nie ma sensu. Każdy szanujący się gracz by poszedł do takiego domu.
Odpisz
21 października 2016, 14:46
@JaJestemZWami: tam może być chest i sporo itemkow
Odpisz
21 października 2016, 13:58
uuu dom z Koszmar z ulicy wiązów
Odpisz
21 października 2016, 13:28
Człowiek z reguły jest ciekaw.
Odpisz
21 października 2016, 13:17
On nie chciał iść bo wszyscy wiedzą że czarny ginie pierwszy
Odpisz
19 października 2016, 19:16
A ja bym poszła.
Odpisz