co z tego że jest w czerwonej latarni ważne że ma dobry gust i że gra w gothica a nie w gry typu fnaf lub minecraft. oczywiście nie mówię że minecraft jest głupi ale to miejsce spotkań dzieci. tak samo fnaf.
Ten obrazek przypomniał mi czasy dzieciństwa. Do dziś pamiętam jak olałem rekolekcje, żeby grać w Gothica. Niezapomniany klimat, sam w domu przez najbliższych kilka godzin poznawałem Górniczą Dolinę. Grałem wtedy pierwszy raz, więc wszystko było takie nowe, a każde zadanie nieoczywiste. Piękne czasy.
Jednak to były czasy gdy takie rzeczy w grach jeszcze nie były pokazywane prosto z mostu, wystarczyła krótka migawka, przyciemnienie obrazu na chwilę a to już wystarczyło by pobudzić wyobraźnię, a nie jak teraz gdzie wszystko ma się jak na tacy.
Komentarze
Odśwież7 grudnia 2016, 18:03
@piotrgulin ,@pawel14134 : jak by miał być czat w fnaf?_-_ xd
to nie gra online.........
Odpisz
27 maja 2019, 17:41
@kamiluniasiw: co
Odpisz
21 czerwca 2019, 12:23
@Desuv: tez nie wiem
Odpisz
27 listopada 2016, 00:55
To był mój pierwszy pornos w życiu. Że też chciałam się tylko zapytać o znikających ludzi....
Odpisz
21 października 2016, 13:36
Ja je*ie mały rojo! Porównajcie sobie
Odpisz
21 października 2016, 13:50
@Tarczownik321: aha
Odpisz
21 października 2016, 15:02
@Tarczownik321:
Odpisz
18 listopada 2016, 10:06
@Tarczownik321: Ja je*e, mały debil !
Odpisz
21 października 2016, 19:28
To polecam HDoom
Odpisz
21 października 2016, 13:57
co z tego że jest w czerwonej latarni ważne że ma dobry gust i że gra w gothica a nie w gry typu fnaf lub minecraft. oczywiście nie mówię że minecraft jest głupi ale to miejsce spotkań dzieci. tak samo fnaf.
Odpisz
21 października 2016, 16:30
>Czat w Minecraft
>Czat we fnafie
>Obydwa powyższe
<Wybierz jedno
Odpisz
Edytowano - 21 października 2016, 17:18
@pawel4134: czat we fnafie '-'
Odpisz
21 października 2016, 18:27
@pawel4134:
Odpisz
21 października 2016, 17:21
Przecież on chce tylko dowiedzieć się czegoś o znikających ludziach ;/
Odpisz
21 października 2016, 15:55
Nadal masz szansę wcisnąć "KONIEC" i iść zabijać potwory. Albo ludzi.
Odpisz
19 października 2016, 17:20
"czerwona latarnia" to pierwszy burdel w którym byłem
Odpisz
21 października 2016, 14:54
@Pogromca_hultai: I ostatni.
Odpisz
21 października 2016, 14:37
Ten obraz zasłania pornosy .
(Admin dodał)
Odpisz
21 października 2016, 13:51
Jak pięknie wklejony obraz
Odpisz
21 października 2016, 14:21
@WiktorT1: Wręcz idealnie
Odpisz
21 października 2016, 14:28
@TheBlazer: po prostu piękne
Odpisz
20 października 2016, 10:01
Ten obrazek przypomniał mi czasy dzieciństwa. Do dziś pamiętam jak olałem rekolekcje, żeby grać w Gothica. Niezapomniany klimat, sam w domu przez najbliższych kilka godzin poznawałem Górniczą Dolinę. Grałem wtedy pierwszy raz, więc wszystko było takie nowe, a każde zadanie nieoczywiste. Piękne czasy.
Odpisz
21 października 2016, 13:41
@brainiac: ch** mnie to obchodzi
Odpisz
21 października 2016, 12:06
bez pracy nie ma prądu
Odpisz
19 października 2016, 17:59
Odpisz
19 października 2016, 21:16
@GalenMarek: co
Odpisz
19 października 2016, 22:31
@AurelionSol: Mam wyrazić się jeszcze prościej?
Odpisz
19 października 2016, 23:08
@GalenMarek: przecież wiem
Odpisz
19 października 2016, 23:38
@AurelionSol: Kto by się spodziewał...
Odpisz
19 października 2016, 23:14
Nadia <3
Odpisz
19 października 2016, 18:58
Jednak to były czasy gdy takie rzeczy w grach jeszcze nie były pokazywane prosto z mostu, wystarczyła krótka migawka, przyciemnienie obrazu na chwilę a to już wystarczyło by pobudzić wyobraźnię, a nie jak teraz gdzie wszystko ma się jak na tacy.
Odpisz
19 października 2016, 22:09
jagged aliance 2, i ten żółty uśmieszek na czarnym tle :D
Odpisz
19 października 2016, 22:13
@bylejakbylegdzie: Taa, a jak
Odpisz