Jak byłem mały myślałem, że "Bon Jovi"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Cel namierzony
Angielskie śmieszki
Mało znany szczegół
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie znoszę kleszczy
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 października 2016, 22:31
A nie jest? ;-;
Odpisz
19 października 2016, 22:32
żyliśmy w błędzie T-T
Odpisz
19 października 2016, 22:32
T.T
Odpisz
19 października 2016, 22:39
Nie tylko wy...
Odpisz
19 października 2016, 22:42
Ja nawet nie wiem kto to jest. ;_;
Odpisz
19 października 2016, 22:43
ja tylko nazwe kojarze, nigdy piosenek nie słuchałem
Odpisz
20 października 2016, 06:33
Bon Jovi to zaspół rocowy ;-;
Odpisz
20 października 2016, 12:09
rockowy*
Odpisz
20 października 2016, 14:34
ITS MY LIFE!
Odpisz
Edytowano - 20 października 2016, 14:58
A on nie nazywa się Jon Bon Jovi?
Odpisz
20 października 2016, 15:17
@Lacoste: sie nazywa
Odpisz
27 grudnia 2016, 14:25
@Lacoste: Tak
Odpisz
13 lipca 2019, 14:25
@Masz_: John Francis Bongiovi Jr. :))
Odpisz
22 listopada 2016, 20:02
?
Odpisz
23 października 2016, 14:15
co to bon jovi?
Odpisz
21 października 2016, 03:33
a nie ? :o
Odpisz
20 października 2016, 15:20
Jak byłem mały myślałem że Bon Jovi wygląda jak Eddie Guerrero, ale biały
Odpisz
20 października 2016, 15:31
@Hoggehr: Niech spoczywa w pokoju [*].
Odpisz
20 października 2016, 21:38
@Hoggehr: Pokój Eddiemu.
Odpisz
Edytowano - 20 października 2016, 21:36
Ja tak miałem z Limp Bizkit. I potem mówiłem, że nagrałem na wideo piosenką Limpa Bizkita.
Odpisz
20 października 2016, 18:47
A ją myślałem że i inni to aktor, słyszałem to jako Iimmi.
Odpisz
Edytowano - 20 października 2016, 12:05
Eee, ja w wieku 12 lat myślałem, że Metallica to bardzo ciężki metal... Potem zacząłem słuchać death metalu :V
Odpisz
20 października 2016, 13:50
@Shakrit: nie tylko ty
Odpisz
20 października 2016, 15:24
@Shakrit: ja w wieku 11 lat myślałem, że każdy metal jest ciężki :v
Odpisz
20 października 2016, 15:29
Nickelback też? XDDDDDD
Odpisz
20 października 2016, 15:37
@Shakrit: wtedy w ogóle metalu nie słuchałem, dlatego tak myślałem xD
Odpisz
20 października 2016, 16:34
@Shakrit: Ja Metallici słuchałem jak miałem 7.
#chwaleniesięstatami
Odpisz
20 października 2016, 16:41
@Crobat: Ja iron maiden jak miałem 10 do tego czasu wolałem słuchac cegos letszego :v
Odpisz
20 października 2016, 16:41
@Crobat: Ja iron maiden jak miałem 10 do tego czasu wolałem słuchac cegos letszego :v
Odpisz
20 października 2016, 17:02
@Zwariowanykoteqq: lżejszego*
Odpisz
20 października 2016, 15:08
It's my life
Odpisz
19 października 2016, 23:57
Tyle że to prawie prawda, wokalista i założyciel zespołu nazywa się Jon Bongiovi, a Bon Jovi to nazwa jego zespołu i jednocześnie pseudonim artystyczny.
Odpisz