Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Mało znany szczegół
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Jakby trochę nie fair
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 maja 2020, 11:03
On jest dziwny. Papiez powinien papamobile jeździć
Odpisz
21 października 2016, 14:16
I właśnie dlatego go lubię. Pierwsza osoba od dwóch tysięcy lat, która ma szansę wyprostować kościół.
Odpisz
21 października 2016, 18:27
@darcus: Jak dla mnie to on i tak jest tylko do poprawy wizerunku a faktycznie nic się nie zmienia.
Odpisz
21 października 2016, 20:11
@Broski: Oh naprawdę
"Bo chrześcijanie są podli i źli"
Jesteś osobą, która nie umie obrać obiektywnego spojrzenia i zobaczyć plusów jak i minusów
Odpisz
21 października 2016, 21:50
@lorax12: Widzę, że mnie zaszufladkowałeś. Ja po prostu oceniam to co widzę. Powiedz, co takiego zmieniło się w działaniach kościoła odkąd Franciszek objął watykański tron? On tylko mówi, są to piękne słowa, dobre pod kamerkę, ale nic poza tym, co z tego, że papież nie potępia homoseksualistów i rozwodników, jak za tym nie idą żadne działania.
Odpisz
21 października 2016, 16:23
Ta Papież co wpuścił bydlo do europy
Odpisz
10 listopada 2016, 20:57
@Demondo498: Won
Odpisz
21 października 2016, 09:52
Czemu papieże nie noszą już tiary?
Odpisz
21 października 2016, 09:40
ten Franciszek wygląda jak ojciec Elizabeth z serii piraci z Karaibów
Odpisz
21 października 2016, 08:50
Świecki duchowny, o konserwatywnych poglądach, jego inwestycje łatwą mogą być zauważone (rozwój własnego majątku)
versus
Papież-noname (przed wybraniem), popierający homoseksualizm, ściąganie uchodźców i ideologicznie mocno komunistyczny, nie wiadomo na co przeznacza pieniądze, bo sam wygląda na biednego, a przynajmniej na takiego się kreuje.
Ja tam wolę tego pierwszego, przynajmniej mam pewność, że karierę zrobił uczciwie.
Odpisz
21 października 2016, 08:13
Nie widzę różnicy, żaden nie popi***ala na piechotę..
Odpisz
Edytowano - 21 października 2016, 07:19
Dlaczego te konie mają drewno w dupie? (tottally not bait m8)
Odpisz
21 października 2016, 07:49
@EveryBodyDoTheFlopGuy: to złudzenie
Odpisz
21 października 2016, 06:47
biedroniowska pedalska propaganda
Tego dnia w Węgrowie frajdę z przejażdżki tym pojazdem mógł mieć każdy chętny. Była to impreza o charakterze tradycyjno-historycznym połączona z uroczystościami religijnymi - Hubertus 2013.
Ale nie ku*wa, lepiej bezkrytycznie przyjmować każde gówno, które pojawi się w internecie.
Odpisz
21 października 2016, 06:38
Stare. Pachnie Biedroniem.
Odpisz
20 października 2016, 15:57
Karoca niczym z Kopciuszka.
Odpisz
20 października 2016, 14:44
różnica
Odpisz