Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zdeklasowani znowu
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 października 2016, 16:08
Amerykanie to idioci
Odpisz
20 października 2016, 20:25
@niewiemcotuwpisaci: To wszyscy wiedzą, mój duchu
Odpisz
20 października 2016, 23:22
*druchu
Odpisz
11 stycznia 2018, 18:15
druhu* :-/
Odpisz
12 stycznia 2018, 22:14
@Kadzio: To ma dwa lata,daj temu umrzeć
Odpisz
12 stycznia 2018, 23:10
kurde, skąd ja się tu w ogóle wziąłem
Odpisz
13 stycznia 2018, 09:41
@Kadzio: Kiedy mama i tata...
Odpisz
22 lipca 2025, 16:15
@Kadzio:
Odpisz
20 października 2016, 15:49
Tak sobie myślę że, jeżeli znajdą duże złoże ropy w Polsce, to Amerykanie bez wahania, wprowadzą Demokrację w Polsce.
Odpisz
21 października 2016, 07:11
Szczerze mówiąc, wątpię ,-, W naszym państwie przeważają lasy, a z nimi Amerykanie mają raczej złe wspomnienia(patrz wojna w Wietnamie). No i atak na członka NATO samemu będąc w NATO nie byłby najmądrzejszym pomysłem.
Odpisz
21 października 2016, 07:15
@Komandor_Brytania: Cóż, mogliby nas „pokojowo” zmu... poprosić, o oddawanie większości ropy.
Odpisz
21 października 2016, 07:17
Niby taak, ale to dalej jrst bez sensu ;v;
Odpisz
21 października 2016, 07:42
@Komandor_Brytania: Cóż, USA jest łakne na ropę, do tego stopnia, że atakuje wszystkie kraje z Ropą, które nie chcą z USA współpracować. (Takie kraje jak Arabia Saudyjska czy Norwegia, współpracują z USA.)
Odpisz
20 października 2016, 23:29
Gdyby polskie media byłyby obiektywne niewiele Polaków by uważało że Ameryka jest taka super. Bo aktualnie propaguje się światopogląd: Ameryka jest fajna, a Rosja be. Rosja też ma swoje za skórą, ale nie jest taka zła jak ją przestawiają, a Ameryka też nie jest taka prawa i dobroduszna jak nam to się wpaja.
Odpisz
20 października 2016, 22:51
Trochę wieje mrokiem z tego mema.
Odpisz
20 października 2016, 15:14
Mój kolega jest z Iraku nie popieram USA .-.
Odpisz
20 października 2016, 20:09
@Dr_Sheldon_Cooper: Nie mam kolegi w Iraku. Również nie popieram USA
Odpisz
20 października 2016, 20:18
@Tony_Montana: Jestem z Algierii, nie popieram Usa
Odpisz
20 października 2016, 21:59
@Palauball: jestem z polski i nie mam zdania na ten temat
Odpisz
20 października 2016, 20:47
USA w pigułce.
Odpisz
20 października 2016, 15:04
Ktoś tu się prosi o demokracje.
Odpisz