Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pozdrawiam świetliki
Nie idź!
Nie są aż takie pyszne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 kwietnia 2022, 18:48
Mi do końca roku 3 tyg
Odpisz
22 kwietnia 2021, 08:03
Pozdro z kwietnia
Odpisz
22 maja 2021, 13:20
@Nokia_701: Pozdro z maja
Odpisz
11 grudnia 2020, 14:59
tygodnie*
Odpisz
4 listopada 2018, 20:09
@KontoUsunięte: usuń konto
Odpisz
15 maja 2019, 19:10
@scrof: chyba to zrobił
Odpisz
20 października 2016, 18:53
Odpisz
22 października 2016, 16:12
@ChrzanTarty: Czy na obrazku jest Quaz?
Odpisz
24 października 2016, 12:43
@RadsonJejowaty: Tak
Odpisz
22 października 2016, 19:18
COOO KU*WAAA??? KIEDY TO MINĘŁO? JA MAM DALEJ WAKACJE!
*spogląda w librus* Moje oceny: 1 1 1 1 1 1 1 0 0 2 1 1 2 1 2 3 3 3 3 1 2 0 0 3 4 5 5 1 0 3 4 4 3 3 2 1 :/
chyba nie zdam...
Odpisz
20 października 2016, 18:30
A za trzy tygodnie konkursy
Odpisz
20 października 2016, 18:31
o nie ;_;
Odpisz
20 października 2016, 18:34
@Windows_10: Historii ucze się od dwóch miesięcy, a to i tak mało
Odpisz
21 października 2016, 18:35
Ja miałem wszystkie konkursy w zeszłym tygodniu... ;-;
Odpisz
21 października 2016, 18:40
I jak Ci poszło ?
Odpisz
21 października 2016, 20:21
nieeee
Odpisz
21 października 2016, 21:01
U mnie teraz są konkursy z prawie wszystkich przedmiotów. Ja pisałam dziś z polskiego 😊
Odpisz
22 października 2016, 08:31
ja miałem w pn deadline wysłania prac
Odpisz
22 października 2016, 09:26
W tym roku to nauczyciele układali pytania ( po raz pierwszy ), więc ez. 7/7 konkursów zdanych do powiatowego, a potem zobaczymy... :P
Odpisz
22 października 2016, 09:41
Jak to powiatowego ? My mamy tylko szkolny i wojewódzki.
Odpisz
22 października 2016, 11:20
My mamy: eliminacje -> szkolny -> powiatowy -> wojewódzki
Odpisz
Edytowano - 22 października 2016, 11:29
Ja musze przejść szkolny i zostać przynajmniej laureatem w etapie wojewódzkim żeby dostać się do dowolnego liceum.
Odpisz
22 października 2016, 17:46
ja nie mam szkolnego tylko domowy
Odpisz
20 października 2016, 21:50
Zajebiscie ze moje wojewodztwo ma ostatnie
Odpisz
21 października 2016, 18:14
@panlogin: Które?
Odpisz
21 października 2016, 19:26
@Pegazisko: Ja tam Podlasie, a dokładnie Suwałki to takie zadupie, niby w miarę duże ale zadupie
Odpisz
21 października 2016, 19:57
@Mrkisiowskyy: Suwalki bardzo dobre miasto xd
Odpisz
21 października 2016, 21:59
@Mrkisiowskyy: Ja tam polecam i lubię Suwałki i też Raczki, to trochę dalej...
Odpisz
Edytowano - 22 października 2016, 07:50
@Batman_: Ja wiem co to raczki mój kolega tam mieszka :v
Odpisz
22 października 2016, 08:04
@Mrkisiowskyy: Ej, wiesz jak jest rzeka rospuda, nie? To jak będziesz płynąć pod prąd przez jakieś pół godz. to dopłyniesz do działki mojego dziadka.
także no
Odpisz
22 października 2016, 13:37
@Batman_: o :D
Odpisz
22 października 2016, 15:29
@Pegazisko: mazowieckie
Odpisz
21 października 2016, 21:37
historia z dzisiaj wzięta pani się zezloscila i zrobiła 2 minuty kartkówki i mieliśmy napisać po angielsku 12 zdań
Odpisz
21 października 2016, 21:26
Jedna polowa ma 4 miesiace, druga polowa ma 6...logika
Odpisz
21 października 2016, 20:59
heh wczoraj dostałem szmatę od nauczyciela, który nawet mnie nie uczy...
Odpisz
21 października 2016, 20:36
u mnie jescze prawie 3 miesiące ale spk
Odpisz
21 października 2016, 20:24
Ta a za 2 tygodnie i 2 dni kończy się sezon w Lolu i nie wiem czemu marnuje tu czas,za miast wbijać golda...
Odpisz
21 października 2016, 19:53
osz kur... x_x
Odpisz
21 października 2016, 18:52
To trzeba jakoś szybko poprawić te trzy kosy z Anglika..
Odpisz