Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Można, tylko trzeba wstawać rano
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Co za przypadek
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Przypałowo
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 października 2016, 22:21
,,W rób elki".
Odpisz
Edytowano - 24 października 2016, 14:21
@Mycha2001: Biedny Mycha, rozwiązał wczesniej niz inni. Dostał czerwone, a pan niżej zielone.
Odpisz
24 października 2016, 14:38
@Mycha2001: czemu dostałeś tyle czerwonych?
Odpisz
24 października 2016, 14:44
@WiktorT1: Bo zrobiłem to pierwszy. .-.
Odpisz
Edytowano - 24 października 2016, 14:48
@Mycha2001: Bo to Jeja. Jeja nie ogarniesz
Odpisz
24 października 2016, 15:06
@bezimienny7: Pociesz. .-.
Odpisz
24 października 2016, 15:11
@Mycha2001: *pociesza*
Odpisz
24 października 2016, 15:11
@TheMJawesome: Może być. :-:
Odpisz
24 października 2016, 15:14
@Mycha2001: bo mycha ma brzydki awatar
Odpisz
24 października 2016, 15:15
@TerratorEK: No chyba nie.
Odpisz
24 października 2016, 15:17
@Mycha2001: taki jakbyś miał ebole hiv i świnke jednocześnie
Odpisz
24 października 2016, 15:32
@TerratorEK: powiedział to ktoś ze starym gościem na awatarze
Odpisz
24 października 2016, 15:59
@kasjan132pl: przynajmniej nie z niedorobioną rybą
Odpisz
24 października 2016, 16:38
@TerratorEK: To jest poduszka... Nie zmienia to faktu że twój awatar jest gorszy od reszty użytkowników biorących udział w tej dyskusji/konwersacji.
Odpisz
24 października 2016, 18:00
@TerratorEK: tkz "bait" a nie niedorobiona ryba
Odpisz
24 października 2016, 18:00
@TerratorEK: tkz "bait" a nie niedorobiona ryba
Odpisz
24 października 2016, 20:38
@PolskiRusek: zawsze lepiej niż podrobiony znaczek jeja i przemaloeany na debilne buśki z początków troloeania w internetach
Odpisz
24 października 2016, 22:34
@TerratorEK: Buźki* Ja przynajmniej wykazałem umiejętność artystyczną tworząc swoje zdjęcie profilowe, natomiast Ty (zapewne) ściągnąłeś z jakiejś strony.
Odpisz
24 października 2016, 23:24
@PolskiRusek: ja poprostu nierobie sam awatarów bo niemam zdolności artystycznych
Odpisz
24 października 2016, 23:44
@TerratorEK: do tworzenia na komputerze naprawdę nie potrzeba zdolności artystycznych
Odpisz
25 października 2016, 00:16
@TerratorEK: To nie krytykuj profilowych, skoro nie potrafisz zrobić lepszych.
Odpisz
16 lutego 2017, 20:35
@Mycha2001: teee niezłe bo to "i" dla zmyły
Odpisz
16 lutego 2017, 21:55
Bardzo szybko odpisujesz
Odpisz
16 lutego 2017, 23:23
@TheMJawesome: weź sie odczep pacanie bez galotów cnoty
Odpisz
17 lutego 2017, 14:01
lel XD
Odpisz
4 września 2018, 22:24
@TheMJawesome: założyłeś już te galoty cnoty?
Odpisz
4 września 2018, 22:29
bardzo uwierają
Odpisz
18 sierpnia 2024, 10:32
@TheMJawesome: Ktokolwiek z tej rozmowy ma dalej aktywne konto?
Odpisz
24 października 2016, 20:28
Haha " w rób elki" xddd
Odpisz
24 października 2016, 20:28
Haha " w rób elki" xddd
Odpisz
20 października 2016, 22:22
W-rób-elki ?
Odpisz
20 października 2016, 23:35
Tak
Odpisz