Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wilqu11

28 lipca 2017, 02:49

A u mnie nie wiedzą gdzie leży Greferbergerstan i Nowy Garafrygiburg

Avatar Capslog

25 kwietnia 2018, 19:11

@Wilqu11: Jak można tego nie wiedzieć? Przecież to podstawa!

Avatar Wilqu11

25 kwietnia 2018, 19:12

Avatar Capslog

25 kwietnia 2018, 21:53

@Wilqu11: nie było aż tak źle

Avatar rybalan

2 kwietnia 2023, 00:20

@Wilqu11: właśnie. jak można tego nie wiedzieć

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2021, 10:28

U mnie nikt nie zna flag, kiedy ja jestem fanatykiem

Avatar Legnicki

21 marca 2022, 18:40

mam tak samo

Avatar potwurZPodLuzka

12 listopada 2018, 08:32

u mnie 3/4 klasy nie wie gdzie jest jakikolwiek kontynent pozdrawiam kl. 6

Avatar TheChoosenOne

22 października 2016, 13:44

u mnie pół klasy jąka się jak czyta

Avatar kroljanjulian

20 października 2017, 22:36

@TheChoosenOne: W 5 klasie u mnie jeszcze część dobrze czytać ogólnie nie potrafiła
Dodam że ja się nauczyłam czytać w zerówce

Avatar Archeologwinternetach

25 marca 2018, 10:22

@kroljanjulian: W 3 klasie gimbazy u mnie z 20% osób dukało, nie czytało.

Avatar kroljanjulian

1 maja 2018, 10:27

@Archeologwinternetach: to już chyba na serio by se jaja robili
Chyba że chodzisz do szkoły specjalnej

Avatar inka_2006

21 stycznia 2018, 17:24

U mnie w 6 klasie 3/4 klasy nie potrafi dobrze czytać

Avatar Predator_PL

28 listopada 2016, 17:27

Gdy jedna osoba z twojej klasy nie wie co to po angielsku BEDROOM ;_;

Avatar kroljanjulian

20 października 2017, 22:34

@Predator_PL: Albo 1 klasa albo ta osoba po prostu się nie uczy
Mam taką jedną, nie polecam

Avatar Brazilball_

21 lipca 2017, 19:07

U mnie znajomy z klasy dobrze powiedzial na poczatku tlko europe ,azje i antarktyde ale za to stwierdził że Australia leży w Ameryce północnej

Avatar Michalol222

24 października 2016, 08:39

brawo, jeszcze 17 lat nauki przed tobą.

Avatar kolosowski

23 października 2016, 09:05

na wybrzeżu poludnocnego makasrakahamu

Avatar xxxImaksIxxx

23 października 2016, 02:28

mój mniej inteligentny kolega z klasy (żeby nie mówić "głupi")
: Europa leży na południu ziemi
nauczycielka: ... A na wschodniej czy zachodniej półkuli?
:wschodniej ... w Austri
*uśmieszek lamusa*

Avatar Piket

22 października 2016, 23:07

U mnie w klasie, na teście z przyrody koleżanka kiedyś napisała że Kraków leży nad Nilem...

Avatar SzyMONECKI009

22 października 2016, 23:05

Europa to stolica Norwegii a teraz w niej kandyduje na prezydenta Trump i Putin bo Komorowskiemu skończyła sie kadencja!

Avatar
Konto usunięte

21 października 2016, 08:46

Umnie nikt nie wie co jest stolicą Węgier.

Avatar opliko95

22 października 2016, 12:44

może nie w powietrzu, ale w próżni - krąży dookoła Jowisza.

Avatar
Konto usunięte

22 października 2016, 15:19

@opliko95: Nie pytam o związek Jowisza z Węgrami.

Avatar opliko95

22 października 2016, 17:38

źle kliknąłem - chciałem odpowiedzieć na inny komentarz :P

Avatar
Konto usunięte

22 października 2016, 18:13

@opliko95: Zdarza się Admirale.

Avatar ptasznik5

20 października 2016, 23:24

to stolica Turcji

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (19)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (19)
Avatar MevinW

22 października 2016, 15:43

@Lacoste: I graniczy z Atlantydą

Avatar Lacoste

22 października 2016, 16:59

@MevinW: W Memlandii

Avatar Lord_Kaczuch

22 października 2016, 14:36

lel przecież każdy wie że Europa jest obok Jowisza

Avatar GalenMarek

22 października 2016, 14:44

@Lord_Kaczuch: W zasadzie to jest jego księżycem, czyli orbituje wokół niego ;)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Rel

Pozdrawiam świetliki

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka