Kiedy Nintendo próbuje być na czasie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pilne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Mało znany szczegół
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 stycznia 2017, 19:06
To tłumaczenie jest do dupy.
Odpisz
25 października 2016, 00:30
o co chodzi z ta nowa switch? jak to dziala?😭
Odpisz
7 listopada 2016, 11:32
To będzie taka hybryda stacjonarki i konsoli przenośnej.
Radzę sprawdzić stronę Nintendo
Odpisz
21 października 2016, 15:32
Mememarketing stał się rzeczywistością <3
Odpisz
21 października 2016, 20:53
@Polska_z4smazka: Ty chyba nie widziałeś twittera Sonic'a i Arby's
Odpisz
21 października 2016, 20:54
@Polska_z4smazka: no i Mr. Rental (najwyższej jakości muzyczne ripy z gier master race)
Odpisz
21 października 2016, 15:36
ALE MAM NA TO HYPE
Odpisz
21 października 2016, 15:00
Wszyscy gadają o tym, a ja sobie czekam na konsolę steam.
Odpisz
21 października 2016, 15:04
@wojtekrozrabiaka: Smach Z będzie chyba za rok
radzę obczaić ich stronę
Odpisz
21 października 2016, 15:18
@wojtekrozrabiaka: istnieje taka
Odpisz
21 października 2016, 15:19
@ponczeq: Chodziło mu chyba o tą kieszonsolkę
Odpisz
21 października 2016, 15:19
aaa
Odpisz
26 października 2016, 08:17
będzie?!
Odpisz
26 października 2016, 13:24
@Miguelp: Tak, będziesz mógł grać w gry ze swojej biblioteki
Odpisz
26 października 2016, 16:40
@Miguelp:
Tak.
Działa na SteamOS i obsługuje gry z Linuxa
Odpisz
6 listopada 2016, 22:00
@wojtekrozrabiaka: zajebiście
a koszt?
pewnie straszny
Odpisz
7 listopada 2016, 11:30
@Miguelp: Wersja Pro z kamerką, 3G, 128 SSD i 4GB ramu kosztuje 1500 zł
Odpisz
7 listopada 2016, 21:34
kosztuje czy będzie kosztować?
a nie pro?
Odpisz
8 listopada 2016, 15:05
@Miguelp: Bedzie kosztować.
A nie-pro to chyba było zgdzieś 899zł
Odpisz
8 listopada 2016, 17:53
a ile gorsze?
Odpisz
Edytowano - 8 listopada 2016, 19:18
@Miguelp: Patrzyłem, teraz jest updejt bo niedawno wskrzesili projekt
Normal - ok. 1299 zł
Pro - ok. 1799 zł
Dostawy w Kwietniu
Odpisz
8 listopada 2016, 19:23
czemu?
a ile gorsze jest nie pro
albo powiedz jak znaleźć w necie
Odpisz
8 listopada 2016, 19:26
@Miguelp: . SZ PRO: 8GB RAM vs SZ: 4GB RAM.
SZ PRO: 128GB SDD vs SZ: 64 GB SDD.
SZ PRO: Kamera z przodu vs SZ: Brak kamery.
SZ PRO: 4G LTE vs SZ: WIFI.
Odpisz
Edytowano - 8 listopada 2016, 19:58
ten pro ma i wifi i lte?
czy konsola ma odpalać grę na kompie gdzieś daleko u valve czy na własnym procki ramie i grafice?
jak wgl mam coś pobrać na tak mało pamięci gry na kompa ważą po 20gb
Odpisz
8 listopada 2016, 21:26
@Miguelp: Ono ma własne procki.
Specjalny, dedykowany układ od AMD
Odpisz
8 listopada 2016, 21:41
ale ramu na wiele gier chyba nie starczy
no i co z pamięcią?
Odpisz
8 listopada 2016, 22:17
@Miguelp: Oj tam będzie fajna retrokonsola do Halflajfów i Postala
Odpisz
8 listopada 2016, 22:22
a pójdzie ?
zresztą half life pewnie duży
Odpisz
9 listopada 2016, 13:30
@Miguelp: jak to nie pójdzie?
Wszystkie gry Volvo są na Linuxa więc pójdzie
Odpisz
9 listopada 2016, 16:05
a zmieści się?
Odpisz
9 listopada 2016, 17:23
@Miguelp: Starsze gry się zmieszczą, lecz najnowsze to już średnio.
Polecam popatrzeć na min. miejsce dla produktu
Odpisz
9 listopada 2016, 20:37
nie przemyślane
juz chyba go nie chce
za dużo minusów
Odpisz
10 listopada 2016, 15:46
@Miguelp: Oj tam jest przechowywanie w chmurze
Odpisz
10 listopada 2016, 18:29
poza tym doszedłem do wniosku że przenosna konsola wymagająca stałego dostępu do Internetu nie jest strzałem w 10
Odpisz
10 listopada 2016, 21:15
@Miguelp: Oj tam nie ma.
Net jest tylko do pobrania, gry online i co najlepsze Steam Cloud.
Możesz mnie pytać na priv bo wiadomo.
Odpisz
10 listopada 2016, 22:47
ale gry offline bez chmury mg się nie zmieścić
Odpisz
14 października 2021, 13:09
@wojtekrozrabiaka: I się doczekał
Odpisz