Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Agent00Kurczak

2 stycznia 2013, 15:18

Humor gimbazjalistów

Avatar elipson

2 stycznia 2013, 18:52

@Agent00Kurczak: Dorosły się znalazł

Avatar Agent00Kurczak

15 lutego 2013, 18:04

@elipson: a tak, znalazł się, bo widzisz, mam 23 lata

Avatar elipson

15 lutego 2013, 19:39

@Agent00Kurczak: Dziwne, bo twój profil mówi, że 25

Avatar Agent00Kurczak

16 lutego 2013, 14:01

@elipson: coś dziwnie to policzyłeś

Avatar elipson

16 lutego 2013, 14:18

@Agent00Kurczak: Brawo, też umiem zmienić datę urodzenia

Avatar Agent00Kurczak

16 lutego 2013, 19:33

@elipson: tylko powiedz mi po co mam to robić? Bo nie mam nic do roboty? Żebym miał 25 lat musiałbym się urodzić w 88, a jestem z 90. Może mi jeszcze powiesz, że jesteś Obamą. Co jak co, ale nie mam powodu kłamać.

Avatar elipson

16 lutego 2013, 19:43

@Agent00Kurczak: Gdybyś faktycznie miał 23 lata miałbyś ciekawsze rzeczy do roboty niż kłótnia o nic w Internecie.

Avatar Agent00Kurczak

17 lutego 2013, 15:37

@elipson: podaj mi przykład tej ciekawszej roboty. Powiem Ci tak: odpisanie na komentarz to 10-30 sekund, nie zajmuje to wiele czasu. Poza robotą, robię co chcę, kiedy chcę. Mogę, oglądać filmy na YouTube, przeglądać fora tematyczne, albo prowadzić "kłótnię".

Avatar elipson

17 lutego 2013, 15:55

@Agent00Kurczak: Ehh, wiesz co? Kończę kłótnię bo jest bez sensu. Nikt z nas nic nie zyska, nie straci... Wystarczy.

Avatar Maks2603

4 stycznia 2013, 15:31

żałosne

Avatar Jamal007

2 stycznia 2013, 21:03

Znam inną wersję dotyczącą wyglądu pingwinów.

Avatar hadesik13

4 stycznia 2013, 08:13

@Jamal007: To jest psingwin -,-

Avatar stilic97_Falubaz

2 stycznia 2013, 17:09

Ogólnie "Andrzej rysuje" jest spoko, ale to jest słabe. 1/5.

Avatar Sauron

2 stycznia 2013, 16:55

Nikogo to nie śmieszy.

Avatar Takita6

2 stycznia 2013, 16:24

psingwin LOL

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2013, 15:41

Bez sensu

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2013, 15:08

Głupie 1/5

Avatar Baca_online

2 stycznia 2013, 12:27

ale badziewie...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Mało znany szczegół

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jakby trochę nie fair

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka