Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Trzeba brać osobną torbę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 października 2016, 16:41
#Dzieciakroku
Zamiast pomóc to ucieka xD
Odpisz
21 października 2016, 18:20
@Mystery26: a co ma ku*wa zrobić 12 letnia dziewczynka?
Odpisz
21 października 2016, 19:24
@Rander: Nie wiem, chociaż ku*wa krzyczeć pomocy? A ona spie**oliła.
Nie wiem jak inni, ja się kieruje zasadą, że w obronie rodziców moge nawet poświęcić życie.
Odpisz
21 października 2016, 20:12
@Mystery26: 1.Tu nie ma dźwięku?
2.Może właśnie po kogoś biegła?
Zbyt pochopne wnioski.
Odpisz
21 października 2016, 21:24
@Rander: Gdzieś jest video z tego.
Odpisz
21 października 2016, 21:47
@Mystery26: Jeśli pokazuje, co zrobiło to dziecko i słychać co mówili, to ok.
Odpisz
22 października 2016, 17:23
@Mystery26: Gadasz tak bo siedzisz przed komputerem, odruchem wrodzonym jest ucieczka - nie ma ludzi którzy woleliby walczyć zamiast uciekać.
Odpisz
Edytowano - 22 października 2016, 17:58
@jacek1s: Są tacy ludzie(jeżeli chodzi o pomoc komuś).
Odpisz
22 października 2016, 18:05
@jacek1s: To, że Ty jesteś leniwym grubasem siedzącym przed komputerem nie znaczy, że ja jestem. Ucieczka? Wrodzona? Człowieku, w jakiej Ty rzeczywistości żyjesz?
Odpisz
22 października 2016, 18:23
@Mystery26: W teraźniejszości. Zamiast wyzywać, lepiej się doinformuj bo z taką amebą nawet nie ma co gadać.
Odpisz
Edytowano - 22 października 2016, 23:26
@Batman_: echh takie życie
Odpisz
23 października 2016, 21:29
@jacek1s: I Ty jestes tym, ktory nazywa innych amebami, OH IRONIO XD
Odpisz
23 października 2016, 21:33
@Mystery26: Ty, jak i on jesteście amebami.
Odpisz
24 października 2016, 08:19
@Mystery26: Nie nazywam innych, nazywam Ciebie.
Odpisz
24 października 2016, 18:28
@jacek1s: To, że jestem bogiem nie oznacza, że nie jestem w grupie innych.
Odpisz
24 października 2016, 18:31
@Mystery26: Chłopaku, jesteś jeszcze młody dzieciak, więc nie kuś losu by ktoś na samym starcie zrobił z Ciebie warzywo lub mocno Cię zmasakrował bo z takim nastawieniem do życia, to może stać się bardzo wcześnie.
Odpisz
24 października 2016, 19:40
@jacek1s: Do póki nikt do mnie nie startuje, ja nie startuje do innych. Na tej zasadzie nic złego się ani mi, ani innym nie stanie.
Odpisz
23 października 2016, 22:57
To się nazywa ODWAGA.
W Sęsie to drugie.
Odpisz
23 października 2016, 13:50
Rosja?
Odpisz
22 października 2016, 19:42
Co tu się odje**ło?
Odpisz
22 października 2016, 19:50
Gość kogoś je**oł, on już chciał okraść (lub zgw*łcić =}) ale nagle ktoś zrobił wejście smoka
Odpisz
22 października 2016, 19:52
*facepalm*
Nie miałeś mi odpowiadać, to było pytanie retoryczne.
Odpisz
22 października 2016, 19:53
Ale to internet, trudno się domyśleć, więc luz :>
Odpisz
22 października 2016, 19:54
Nom
Odpisz
22 października 2016, 18:40
trzeba być sjurwysynem żeby tak na serio uderzyć kobietę.
Odpisz
Edytowano - 22 października 2016, 17:37
to bardziej sprawiedliwość niż karma
Odpisz
22 października 2016, 17:57
@malos1234: Sprawiedliwość jest ślepa, a karma nie.
Odpisz
22 października 2016, 17:22
Jakoś dziwnie to wygląda, pewnie ustawione czy coś :/
Odpisz
22 października 2016, 17:03
Nie karma, a zwykła moralność.
Odpisz