Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Były nóżki, nie ma nóżek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jakby trochę nie fair
Północne Węgry
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 kwietnia 2019, 19:33
ooOooOo TO JA
Odpisz
6 grudnia 2016, 20:55
TRIGGERED
Odpisz
31 października 2016, 08:30
On wygląda jak Obi Wan. XD
Mam fazę na SW, może to dlatego ;-;
Odpisz
20 listopada 2016, 14:17
@adeluna7: ale to racja XD
Odpisz
24 października 2016, 13:06
przypomniałem sobie kiedy w zamościu ogłądałem fru.byłem sam na saliXD
Odpisz
23 października 2016, 22:46
heh
Odpisz
23 października 2016, 17:09
zazwyczaj to twórca obrazka xD
Odpisz
23 października 2016, 10:41
Dzięki!
Odpisz
23 października 2016, 09:03
Nie wiem skąd, ale mam taki zwyczaj, że dodaje każdy obrazek do ulubionych.
Odpisz
23 października 2016, 10:26
@mante: piona
Odpisz
23 października 2016, 08:42
*Jejak iksde
Odpisz
21 października 2016, 19:59
ja sobie xD
Odpisz
21 października 2016, 20:00
@Levandovsky: a kto nie
Odpisz
21 października 2016, 20:19
@TerratorEK: Ja
Odpisz
21 października 2016, 20:47
@Myszkapl: to jak obserwujesz średnią swojego obrazka?
Odpisz
21 października 2016, 21:46
@TerratorEK: Jest takie coś, jak "obrazki" na profilu użytkownika do których każdy może zajrzeć: http://www.obrazki.jeja.pl/user,TerratorEK,poczekalnia
Odpisz
21 października 2016, 22:07
@Myszkapl: ale ja korzystam z apki
Odpisz
21 października 2016, 22:08
@TerratorEK: Apka jest niepraktyczna i wybrakowana.
Odpisz
21 października 2016, 22:11
@Myszkapl: ale głownie korzystam z telefonu więc jej używam
Odpisz
21 października 2016, 22:13
@TerratorEK: Na telefonie też można używać strony internetowej, wersji pełnej lub mobilnej, nie tylko apki.
Odpisz
21 października 2016, 22:18
@Myszkapl: Ale apka jest szybsza
Odpisz
21 października 2016, 22:24
@Myszkapl: ale to wolniej chodzi i się tnie
Odpisz
21 października 2016, 22:46
@TerratorEK: Mi się nie tnie. No i ja tam nie patrzę na ocenę swoich obrazków. Czekam na powiadomienie, że weszły na główną.
Odpisz
23 października 2016, 07:27
@Myszkapl: Też tak robię jak Ty.
Odpisz
23 października 2016, 12:52
@TerratorEK: Mi się apka zacinała a strona internetowa (nieważne czy wersja mobilna, czy komputerowa) działa płynnie.
Odpisz
21 października 2016, 20:21
Jejak.
Odpisz
21 października 2016, 20:56
Jejowicz.
Odpisz
21 października 2016, 21:41
Jejowicz
Odpisz
21 października 2016, 23:28
Jajecznica
Odpisz
22 października 2016, 10:37
@Fina258: Jejacznica
Odpisz
21 października 2016, 20:51
siemka
Odpisz
21 października 2016, 20:50
zepsułem średnią kappa.
Odpisz
23 października 2016, 10:26
@FanNinjaKiwi222: usuń konto
Odpisz
21 października 2016, 20:09
Takich sie ceni
Odpisz