memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
12 kwietnia 2019, 19:33
ooOooOo TO JA
Odpisz
6 grudnia 2016, 20:55
TRIGGERED
31 października 2016, 08:30
On wygląda jak Obi Wan. XD Mam fazę na SW, może to dlatego ;-;
20 listopada 2016, 14:17
@adeluna7: ale to racja XD
24 października 2016, 13:06
przypomniałem sobie kiedy w zamościu ogłądałem fru.byłem sam na saliXD
23 października 2016, 22:46
heh
23 października 2016, 17:09
zazwyczaj to twórca obrazka xD
23 października 2016, 10:41
Dzięki!
23 października 2016, 09:03
Nie wiem skąd, ale mam taki zwyczaj, że dodaje każdy obrazek do ulubionych.
23 października 2016, 10:26
@mante: piona
23 października 2016, 08:42
*Jejak iksde
21 października 2016, 19:59
ja sobie xD
21 października 2016, 20:00
@Levandovsky: a kto nie
21 października 2016, 20:19
@TerratorEK: Ja
21 października 2016, 20:47
@Myszkapl: to jak obserwujesz średnią swojego obrazka?
21 października 2016, 21:46
@TerratorEK: Jest takie coś, jak "obrazki" na profilu użytkownika do których każdy może zajrzeć: http://www.obrazki.jeja.pl/user,TerratorEK,poczekalnia
21 października 2016, 22:07
@Myszkapl: ale ja korzystam z apki
21 października 2016, 22:08
@TerratorEK: Apka jest niepraktyczna i wybrakowana.
21 października 2016, 22:11
@Myszkapl: ale głownie korzystam z telefonu więc jej używam
21 października 2016, 22:13
@TerratorEK: Na telefonie też można używać strony internetowej, wersji pełnej lub mobilnej, nie tylko apki.
21 października 2016, 22:18
@Myszkapl: Ale apka jest szybsza
21 października 2016, 22:24
@Myszkapl: ale to wolniej chodzi i się tnie
21 października 2016, 22:46
@TerratorEK: Mi się nie tnie. No i ja tam nie patrzę na ocenę swoich obrazków. Czekam na powiadomienie, że weszły na główną.
23 października 2016, 07:27
@Myszkapl: Też tak robię jak Ty.
23 października 2016, 12:52
@TerratorEK: Mi się apka zacinała a strona internetowa (nieważne czy wersja mobilna, czy komputerowa) działa płynnie.
21 października 2016, 20:21
Jejak.
21 października 2016, 20:56
Jejowicz.
21 października 2016, 21:41
Jejowicz
21 października 2016, 23:28
Jajecznica
22 października 2016, 10:37
@Fina258: Jejacznica
21 października 2016, 20:51
siemka
21 października 2016, 20:50
zepsułem średnią kappa.
@FanNinjaKiwi222: usuń konto
21 października 2016, 20:09
Takich sie ceni
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież12 kwietnia 2019, 19:33
ooOooOo TO JA
Odpisz
6 grudnia 2016, 20:55
TRIGGERED
Odpisz
31 października 2016, 08:30
On wygląda jak Obi Wan. XD
Mam fazę na SW, może to dlatego ;-;
Odpisz
20 listopada 2016, 14:17
@adeluna7: ale to racja XD
Odpisz
24 października 2016, 13:06
przypomniałem sobie kiedy w zamościu ogłądałem fru.byłem sam na saliXD
Odpisz
23 października 2016, 22:46
heh
Odpisz
23 października 2016, 17:09
zazwyczaj to twórca obrazka xD
Odpisz
23 października 2016, 10:41
Dzięki!
Odpisz
23 października 2016, 09:03
Nie wiem skąd, ale mam taki zwyczaj, że dodaje każdy obrazek do ulubionych.
Odpisz
23 października 2016, 10:26
@mante: piona
Odpisz
23 października 2016, 08:42
*Jejak iksde
Odpisz
21 października 2016, 19:59
ja sobie xD
Odpisz
21 października 2016, 20:00
@Levandovsky: a kto nie
Odpisz
21 października 2016, 20:19
@TerratorEK: Ja
Odpisz
21 października 2016, 20:47
@Myszkapl: to jak obserwujesz średnią swojego obrazka?
Odpisz
21 października 2016, 21:46
@TerratorEK: Jest takie coś, jak "obrazki" na profilu użytkownika do których każdy może zajrzeć: http://www.obrazki.jeja.pl/user,TerratorEK,poczekalnia
Odpisz
21 października 2016, 22:07
@Myszkapl: ale ja korzystam z apki
Odpisz
21 października 2016, 22:08
@TerratorEK: Apka jest niepraktyczna i wybrakowana.
Odpisz
21 października 2016, 22:11
@Myszkapl: ale głownie korzystam z telefonu więc jej używam
Odpisz
21 października 2016, 22:13
@TerratorEK: Na telefonie też można używać strony internetowej, wersji pełnej lub mobilnej, nie tylko apki.
Odpisz
21 października 2016, 22:18
@Myszkapl: Ale apka jest szybsza
Odpisz
21 października 2016, 22:24
@Myszkapl: ale to wolniej chodzi i się tnie
Odpisz
21 października 2016, 22:46
@TerratorEK: Mi się nie tnie. No i ja tam nie patrzę na ocenę swoich obrazków. Czekam na powiadomienie, że weszły na główną.
Odpisz
23 października 2016, 07:27
@Myszkapl: Też tak robię jak Ty.
Odpisz
23 października 2016, 12:52
@TerratorEK: Mi się apka zacinała a strona internetowa (nieważne czy wersja mobilna, czy komputerowa) działa płynnie.
Odpisz
21 października 2016, 20:21
Jejak.
Odpisz
21 października 2016, 20:56
Jejowicz.
Odpisz
21 października 2016, 21:41
Jejowicz
Odpisz
21 października 2016, 23:28
Jajecznica
Odpisz
22 października 2016, 10:37
@Fina258: Jejacznica
Odpisz
21 października 2016, 20:51
siemka
Odpisz
21 października 2016, 20:50
zepsułem średnią kappa.
Odpisz
23 października 2016, 10:26
@FanNinjaKiwi222: usuń konto
Odpisz
21 października 2016, 20:09
Takich sie ceni
Odpisz