Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Można, tylko trzeba wstawać rano
Rel
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nieuczciwa ocena
Ch-chesz wyparować...?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 sierpnia 2019, 13:56
Jak widzą ich media
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2017, 22:08
Nie mówię że jestem agresywny gdy gram..... ALE GDY PIER**LONA DZI**A LAGUJĘ I NIE GINIE OD STRZAŁU TO JAK MOŻNA SIĘ NIE WKUR**Ć?!
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2017, 16:19
To podobnie jak z call of duty pier**lone hatery myślą że każdy kto w to gra musi być pier**lonym weteranem obu wojen -_- boże na prawdę jak macie problem do nowych niestety nie zbyt dobrych codów to grajcie w MW 1 ja ciągle gram i nadal uważam za naj cod ever :p
Odpisz
23 października 2016, 18:34
albo tak
Odpisz
23 października 2016, 19:51
@Kaligula: polowa jejowiczow nie wie z czego to zdjecie ,wiec strzalki sie nie posypia
Odpisz
24 października 2016, 15:42
@Kaligula: W takich momentach nagle zdajesz sobie sprawę jak bardzo lubisz tych ludzi
Odpisz
24 października 2016, 21:26
@DiKarpio: :(
Odpisz
24 października 2016, 16:05
A nie na odwrót?
Odpisz
Edytowano - 22 października 2016, 14:35
W sumie jedno i drugie jest prawdziwe. No, przyznać się: kto nie miotał soczystymi ku*wami jak znowu TEN JE**NY W DUPE KU*WA CAMPER ZNOWU MNIE ZAJE**Ł! ZNAJDE CIE I ZABIJE ŚMIECIU!
Odpisz
23 października 2016, 16:03
@GalenMarek: Każdy dobrze wychowany w dzieciństwie?
Odpisz
23 października 2016, 16:21
@Sir_Snoge: Zapewne. Dlatego nie dałem się wychować xD
Odpisz
23 października 2016, 16:31
@GalenMarek: To źle.
Odpisz
23 października 2016, 16:35
@GalenMarek: Campienie to taktyka, full auto to też taktyka więc co się ku*wa doczepiacz!?
Odpisz
23 października 2016, 16:41
@Batman_: Czekam na argumenty popierające Twoją tezę.
Odpisz
23 października 2016, 16:42
@WiktorT1: Czepiam? Nie. Sam jestem camperem. Ja opisałem jedynie częstą sytuację i reakcję z nią związaną.
Odpisz
23 października 2016, 16:56
@GalenMarek: Ja
Odpisz
23 października 2016, 17:00
@GalenMarek: "No, przyznać się: kto nie miotał soczystymi ku*wami jak znowu TEN JE**NY W DUPE KU*WA CAMPER ZNOWU MNIE ZAJE**Ł! ZNAJDE CIE I ZABIJE ŚMIECIU!"
Taki argument wystarczy?
Odpisz
23 października 2016, 17:53
@GalenMarek: phi... Dzisiaj w CoD 4 na multi był gościu, który siedział ciągle w jednym miejscu (i ugrał)
Odpisz
23 października 2016, 18:32
@Sir_Snoge: Dla mnie to żaden argument.
Odpisz
23 października 2016, 19:57
@GalenMarek: ,,Z inteligentną osobą trudno wygrać kłótnie. Z idiotą jest to niemożliwe."
Odpisz
23 października 2016, 20:27
@saper123: Sugerujesz, że jestem idiotą? Ciekawym powodów twego takiego mniemania o mojej osobie.
Odpisz
23 października 2016, 20:42
@GalenMarek: To cytat jest...
Odpisz
Edytowano - 23 października 2016, 20:47
@Sir_Snoge: To, że jest to cytat widzi i wie chyba każdy. Jeśli jest to "odpowiedź" do mego zapytania, to ciekawym: po co ona?
Odpisz
23 października 2016, 22:46
@GalenMarek: Jak mnie to śmieszy,najpierw śmieszkowanie,wszystko super a potem full serious mode,interpunkcja pierwsza klasa,żadnych emotek,ba,nawet zdania ładnie plecie! Tbh idiotycznie to wygląda
Odpisz
23 października 2016, 23:45
@Kenossa: Niezmiernie mi przykrowl z powodu iż zaistniała tu sytuacja Cię rozbawiła. Ale co poradzić? Takie życie. Raz jest śmiesznie, raz poważnie...
Odpisz
23 października 2016, 20:37
A jak widzą graczy Minecrafta?
Odpisz
23 października 2016, 21:20
@Kto_Inny:
Odpisz
23 października 2016, 21:23
@kcelej21: czyli też grasz w Minecrafta?
Odpisz
23 października 2016, 21:25
@Kto_Inny: tak
Odpisz
22 października 2016, 15:34
jeśli gracze są tak przystojni to ja nie mam nic przeciwko by każdy chłopak gral >:/
Odpisz
23 października 2016, 16:50
On według Ciebie jest przystojny?
Odpisz
23 października 2016, 17:04
@CichociemnyJ: tak ;3
Odpisz
23 października 2016, 17:13
O gustach się nie dyskutuję...
Odpisz
23 października 2016, 17:18
@CichociemnyJ: nie dyskutuje*
Odpisz
23 października 2016, 18:34
@CichociemnyJ: Jest jeszcze dla niektórych jejowiczow nadzieja wobec tego. Kwestia tylko czy wygląd tej pani wyżej nie niszczy tej nadziei.
Odpisz
23 października 2016, 20:26
@bezimienny7: Co?
Odpisz
22 października 2016, 13:23
Powinno być "tak ich widzą matki", bo teraz jest trochę dwuznacznie.
Odpisz
23 października 2016, 16:57
Bożydar ostatnio zostawia obrazki z błędami niepoprawione
Odpisz
23 października 2016, 16:18
Moja mama tak nie uważa, ponieważ jej też się zdarzyło grać w Diablo do północy :>
Odpisz
22 października 2016, 16:10
Lol, nie żebym mówiła, że gracze mają ryje szpetne jak Anna Jagiellonka, ale niektórym bliżej do niej niż do tego pana na obrazku :v
Odpisz
22 października 2016, 13:33
Powinno być jeszcze: "jak oni się widzą" i postać z jakiejś gry.
Odpisz