Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar y0xhlztixyotisy9zifR

12 stycznia 2021, 14:18

Pozdrowienia z 2021

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2015, 20:45

Mało tego, namiot pozostaje niewzruszony i odpowiada ogniem rakietowym.

Avatar kobra10

25 marca 2014, 07:28

Hellfire kosztuje 25.000-65.000$ a są używane dość często no i mają niską żywotność na Apache'ach
Polecam zainteresowanym książkę "Pilot Apache'a" Ed Macy'iego
Sorka za ewentualne błędy

Avatar PozdroElo

3 stycznia 2013, 22:03

1/5 ktoś może podać 1 przykład takiego działania?

Avatar
Aryman

5 stycznia 2013, 10:17

@PozdroElo: Pojedziemy na Bliski Wschód

Avatar bylejakbylegdzie

24 stycznia 2014, 16:28

bomby używa się do likwidowania ważnych celów jak składy broni bazy wojskowe pełne pojazdów pancernych i artylerię

Avatar darcus

3 stycznia 2013, 10:50

bo Amerykanie nie myślą o krajach 3-go świata i przez to nie mają na co kasy wydawać

Avatar FD_God

3 stycznia 2013, 15:44

@darcus: 2-ego świata.

Co do obrazka to nie zapominajmy o tym, że w tych namiotach może być skład broni.

Avatar darcus

3 stycznia 2013, 15:45

@FD_God: 2-go, jasne -______________________________________________-

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2013, 16:26

@FD_God: ale po co zrzucać bombę na skład broni o ile by tam był poprostu rzucić granat i już jak napisał LUKKA S S2000

Avatar FD_God

3 stycznia 2013, 16:35

To weź najpierw podejdź z takim granatem bo na pewno nie ma tam żadnej osoby która tego pilnuje.

Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2013, 15:31

@FD_God: no na obrazku nie ma żadnej ochrony

Avatar FD_God

5 stycznia 2013, 16:13

NO NA OBRAZKU TO NAWET GÓWNA NIE MA.

Avatar
Konto usunięte

6 stycznia 2013, 15:07

@FD_God: no bo to pustkowie

Avatar FD_God

6 stycznia 2013, 15:43

Twój tok myślenia jest kompletnie do dupy.

Avatar
Konto usunięte

6 stycznia 2013, 19:52

@FD_God: chyba twój awatar

Avatar FD_God

7 stycznia 2013, 14:52

Weź się po prostu zamknij i nie kompromituj.

Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2013, 17:48

@FD_God: popisałeś się swoją ''logiką'' pisząc żebym się zamknął bo ja nic nie mówie tylko pisze :D

Avatar Mily99a

4 stycznia 2013, 17:50

amerykańska logika

Avatar kamelond

3 stycznia 2013, 19:27

o rany tyle wydawać by zniszczyć namiot

Avatar ola0020

3 stycznia 2013, 17:46

Mi się wydaje że ten obrazek już tu kiedyś był. Albo pomyliło mi się z inną stroną :)

Avatar saskacz

3 stycznia 2013, 15:30

haha ale widziałem podobny

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2013, 12:34

Polacy by poprostu jebneli by tam granata i już...

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2013, 08:49

Ahhh to rozumowanie amerykanów..

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2013, 02:01

Ameryka....

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Fajnie że odpowiedzieli

Pozdrawiam świetliki

Przerwa na herbatkę

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka