Współczesne działania wojenne
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Fajnie że odpowiedzieli
Pozdrawiam świetliki
Przerwa na herbatkę
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 stycznia 2021, 14:18
Pozdrowienia z 2021
Odpisz
30 sierpnia 2015, 20:45
Mało tego, namiot pozostaje niewzruszony i odpowiada ogniem rakietowym.
Odpisz
25 marca 2014, 07:28
Hellfire kosztuje 25.000-65.000$ a są używane dość często no i mają niską żywotność na Apache'ach
Polecam zainteresowanym książkę "Pilot Apache'a" Ed Macy'iego
Sorka za ewentualne błędy
Odpisz
3 stycznia 2013, 22:03
1/5 ktoś może podać 1 przykład takiego działania?
Odpisz
5 stycznia 2013, 10:17
@PozdroElo: Pojedziemy na Bliski Wschód
Odpisz
24 stycznia 2014, 16:28
bomby używa się do likwidowania ważnych celów jak składy broni bazy wojskowe pełne pojazdów pancernych i artylerię
Odpisz
3 stycznia 2013, 10:50
bo Amerykanie nie myślą o krajach 3-go świata i przez to nie mają na co kasy wydawać
Odpisz
3 stycznia 2013, 15:44
@darcus: 2-ego świata.
Co do obrazka to nie zapominajmy o tym, że w tych namiotach może być skład broni.
Odpisz
3 stycznia 2013, 15:45
@FD_God: 2-go, jasne -______________________________________________-
Odpisz
3 stycznia 2013, 16:26
@FD_God: ale po co zrzucać bombę na skład broni o ile by tam był poprostu rzucić granat i już jak napisał LUKKA S S2000
Odpisz
3 stycznia 2013, 16:35
To weź najpierw podejdź z takim granatem bo na pewno nie ma tam żadnej osoby która tego pilnuje.
Odpisz
5 stycznia 2013, 15:31
@FD_God: no na obrazku nie ma żadnej ochrony
Odpisz
5 stycznia 2013, 16:13
NO NA OBRAZKU TO NAWET GÓWNA NIE MA.
Odpisz
6 stycznia 2013, 15:07
@FD_God: no bo to pustkowie
Odpisz
6 stycznia 2013, 15:43
Twój tok myślenia jest kompletnie do dupy.
Odpisz
6 stycznia 2013, 19:52
@FD_God: chyba twój awatar
Odpisz
7 stycznia 2013, 14:52
Weź się po prostu zamknij i nie kompromituj.
Odpisz
7 stycznia 2013, 17:48
@FD_God: popisałeś się swoją ''logiką'' pisząc żebym się zamknął bo ja nic nie mówie tylko pisze :D
Odpisz
4 stycznia 2013, 17:50
amerykańska logika
Odpisz
3 stycznia 2013, 19:27
o rany tyle wydawać by zniszczyć namiot
Odpisz
3 stycznia 2013, 17:46
Mi się wydaje że ten obrazek już tu kiedyś był. Albo pomyliło mi się z inną stroną :)
Odpisz
3 stycznia 2013, 15:30
haha ale widziałem podobny
Odpisz
3 stycznia 2013, 12:34
Polacy by poprostu jebneli by tam granata i już...
Odpisz
3 stycznia 2013, 08:49
Ahhh to rozumowanie amerykanów..
Odpisz
3 stycznia 2013, 02:01
Ameryka....
Odpisz