@MevinW: Ja taki zrobiłem z Panem Stonogą. Jest na głównej. Mniejsza jednak oto. Magiczne słowa: Dodawania z URL. Nie zapominajcie o tym... Dużo osób tak robi.
@bylejakbylegdzie: to jak nie wie to niech wpisze w Google np paint na Macu lub coś podobnego a nie pisze bez sensowny komentarz, poza tym większość popularnych programów co są na Windowsie są na Macu np word, powerpoint, photoshop, itp.(sam nie mam w ogóle żadnego komputera ale jak już pisze jakiś komentarz to sprawdzam czy dany program instnieje lub ma swój odpowiednik na danym systemie)
>WEŹ MNIE NIE WKU*WIAJ ZBYCHU, WIDZIAŁEŚ TY KIEDYŚ JAKIE SZCZUPAK MA ZĘBY? CHAPS I RĘKA UJE**NA!
>KU*WA TADEK SUMY W POLSCE PO 80 KILO WAŻĄ, TWÓJ SZCZUPAK TO IM MOŻE NASKOCZYĆ >CO TY MI O SUMACH PIE**OLISZ JAK LEDWO UKLEJĘ POTRAFISZ Z WODY WYCIĄGNĄĆ. SZCZUPAK TO JEST KRÓL WODY JAK LEW JEST KRÓL DŻUNGLI
Komentarze
Odśwież23 października 2016, 21:00
2 guys 1 Fish
Odpisz
24 października 2016, 07:07
@lorax12: 2 rudy 1 dełek
Odpisz
22 października 2016, 22:27
Chyba znów musze napisać tutorial jak robić cenzury......
Odpisz
22 października 2016, 22:31
@MevinW: Ja taki zrobiłem z Panem Stonogą. Jest na głównej. Mniejsza jednak oto. Magiczne słowa: Dodawania z URL. Nie zapominajcie o tym... Dużo osób tak robi.
Odpisz
22 października 2016, 22:38
@Szymon123PL: Niektóry też mają komputery MAC bez painta i nie wiedzą jak usunąć
Odpisz
22 października 2016, 22:47
mac < windows pc
hehehehehehe :D
Odpisz
22 października 2016, 22:48
Mac ma swoje odpowiedniki
Odpisz
22 października 2016, 22:53
ale czy każdy je zna?
tak samo narzekają że w linuxie nie ma fotoshopa i pakietu ms office
a linuxy mają swoje odpowiedniki
Odpisz
22 października 2016, 22:58
@bylejakbylegdzie: Co to za herezje ? Tylko Windows & Linux , Mac najgorszy , Mac ssie a nowy macbook pro tylko z jednym USB-C bez innych portów
Odpisz
22 października 2016, 22:59
@bylejakbylegdzie: to jak nie wie to niech wpisze w Google np paint na Macu lub coś podobnego a nie pisze bez sensowny komentarz, poza tym większość popularnych programów co są na Windowsie są na Macu np word, powerpoint, photoshop, itp.(sam nie mam w ogóle żadnego komputera ale jak już pisze jakiś komentarz to sprawdzam czy dany program instnieje lub ma swój odpowiednik na danym systemie)
Odpisz
22 października 2016, 23:00
*macbook a nie macbook pro bo ten ma wejścia usb
Odpisz
22 października 2016, 23:01
Chodzi mi o 100 % MS painta a nie podróbki
Odpisz
Edytowano - 22 października 2016, 23:02
Nowy macbook pro który ma być pokazany 27 października
Odpisz
Edytowano - 22 października 2016, 23:03
Zje**łem nie ten obrazek
Odpisz
22 października 2016, 23:04
Ja pie**ole nie , chodzi mi ku*wa o PAINTA a nie o office które jest na Mac OS się ku*wa naucz czytać
Odpisz
22 października 2016, 23:06
napisałem że zły obrazek
Odpisz
22 października 2016, 23:09
przyznaje ci racje nie ma painta na maca
Odpisz
22 października 2016, 23:12
Windows Win , Windows też ma IE i Blue Screeny
Odpisz
24 października 2016, 00:25
windows < linux
Chyba, że chodzi o gry(na windowsy więcej gier).
Odpisz
23 października 2016, 22:04
To mnie śmieszy. Czy coś jest ze mną nie tak?
Odpisz
22 października 2016, 22:30
>WEŹ MNIE NIE WKU*WIAJ ZBYCHU, WIDZIAŁEŚ TY KIEDYŚ JAKIE SZCZUPAK MA ZĘBY? CHAPS I RĘKA UJE**NA!
>KU*WA TADEK SUMY W POLSCE PO 80 KILO WAŻĄ, TWÓJ SZCZUPAK TO IM MOŻE NASKOCZYĆ >CO TY MI O SUMACH PIE**OLISZ JAK LEDWO UKLEJĘ POTRAFISZ Z WODY WYCIĄGNĄĆ. SZCZUPAK TO JEST KRÓL WODY JAK LEW JEST KRÓL DŻUNGLI
Odpisz
22 października 2016, 22:33
Andrzej Duda-Fanatyk wędkarstwa.
Odpisz
23 października 2016, 20:13
Gdzieś to kiedyś słyszałem, ale nie pamiętam gdzie.
Odpisz
23 października 2016, 20:20
@tototer: Pasta o ojcu, fanatyku wędkarstwa ;D.
Odpisz
23 października 2016, 20:40
KARASIE JEDZĄ GÓWNO
Odpisz
23 października 2016, 20:47
Fajny ahus na profilowym
Odpisz
23 października 2016, 21:37
@Ceejtun: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
23 października 2016, 21:09
Co za turbośmieszność
Odpisz
23 października 2016, 20:41
ah... wyschłem wody!
Odpisz
22 października 2016, 22:43
niech mi ktoś napisze że przyjdzie do mnie w nocy i mnie zgw*łci
to mi ułatwia zasypianie
Odpisz
22 października 2016, 22:45
@daglasio: Zgw*łce cie
Odpisz
22 października 2016, 22:46
@daglasio: włożę cj kawałek mojej miłości do twojego ciała
Odpisz
22 października 2016, 22:47
@Polski322: dziękuję wam :*
Odpisz
22 października 2016, 22:49
@daglasio: należy się 29 dolarów
Odpisz
22 października 2016, 22:50
@Polski322: najpierw wsadź mi kawałek miłości
Odpisz
22 października 2016, 22:52
@daglasio: k *wsadza kawałek miłości w jego ciało* bo dobra, teraz hajs
Odpisz
23 października 2016, 20:13
@daglasio: Zgw*łci cię Batman (W Pupkę)
Odpisz
23 października 2016, 20:06
da bum tss
Odpisz
23 października 2016, 08:10
w sumie to i prawda.
Odpisz
22 października 2016, 23:13
no w sumie
Odpisz
22 października 2016, 23:01
W sumie racja.
Odpisz
22 października 2016, 22:50
Odpisz