Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wonsz_Szmija

16 marca 2024, 15:09

Dostał, ale nawet go nie zarysowaliśmy

Avatar LubieTostyPL

14 listopada 2016, 17:20

nie weszło jak masło
aha

Avatar Zpolskijestem0

5 października 2021, 20:55

@LubieTostyPL: Rykoszet!

Avatar
Konto usunięte

23 października 2016, 14:07

Czołg zrobiony z nokii 3310 ?

Avatar Reaper_

25 listopada 2016, 16:19

Odkryliśmy nowy materiał do tworzenia pancerzy itp. Oto Nokia 3310

Avatar LubieKartofle

23 października 2016, 15:18

je**ć WoTa \__/

Avatar krzysiuwoj

23 października 2016, 16:12

@LubieKartofle: aha ;)

Avatar GalenMarek

23 października 2016, 16:45

@LubieKartofle: Hmm. Z jednej strony się zgadzam, z drugiej nie. Dlatego się wstrzymam :l

Avatar AresXX22

23 października 2016, 23:34

@LubieKartofle: WT tak szczerze jest lepszy. WoT to gra statystyk. WT Posiada sensowniejszą mechanikę.

Avatar Drag_on

7 stycznia 2021, 22:07

@AresXX22: zależy kto co woli, WT jest bardziej realistyczny, a WoT gamingowy

Avatar mikmik

23 października 2016, 21:18

kurcze dokładnie jak bym grał GW. E-100 to samo uczucie :/

Avatar Piotrolinek

23 października 2016, 19:28

@FuryGaminga: Jednym z jawiekszych Weakspotów T57 Heavy Tank bylo wlasnje jarzmo (Czołg Amerykański)

Avatar Sebzer

23 października 2016, 18:04

*rykoszet*

Avatar maderfaker123

23 października 2016, 15:54

legenda głosi, że ktoś kiedyś zniszczył Hetzera

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Frogimen

23 października 2016, 18:01

@maderfaker123: To je żółwik ffs

Avatar Piotrolinek

23 października 2016, 19:25

@Frogimen: Żółwik to brytyjski Tortoise xD to jest T95

Avatar Saren13

23 października 2016, 14:23

"Nawet go nie zarysowaliśmy."

Avatar NightFury13

23 października 2016, 14:13

tym go niepokonamy

Avatar Dazzleflash

23 października 2016, 10:01

Tak samo by było z naszą uwielbioną niezniszczalną Nokią

Avatar Pandzianikki

23 października 2016, 11:00

@Dazzleflash: Tylko,że Nokii nic by się nie stało

Avatar Dazzleflash

23 października 2016, 12:37

@Pandzianikki: ale by się odbiło

Avatar AuRuS

23 października 2016, 12:02

RYYYKOSZET

Avatar Krystiankr1

23 października 2016, 09:16

T-95 najtfardszy i najwolniejszy czołg z chyba najmocniejszym działem

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar CichociemnyJ

23 października 2016, 17:04

@Krystiankr1: *Powiódł.

Avatar FeldmarschallvonBock

Edytowano - 23 października 2016, 22:09

@FuryGaming: Dokładnie jego "działo" to moździerz rakietowy 😉 ale częściej spotyka się "wyrzutnie" więc rozumiem pomyłke

Avatar RumekFuria

23 października 2016, 09:05

Avatar Raczysko

23 października 2016, 01:33

powinno być w jażmo(chyba tak sie pisze) tam jest on niezniszczalny

Avatar FuryGaming

23 października 2016, 08:01

@Raczysko: Jarzmo*. W większości czołgach jarzmo było nie do przebicia. Ale wyjątkiem były Niemcy oraz ich kraje sprzymierzone. Wspomnę również o Brytyjczykach i Polakach - oni również nie budowali twardego jarzma. A najtwardsze były roboty Rosyjskiej i Amerykańskiej. A w tych czasach czołgi nie mają takich jarzem jak ich przodkowie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Tacy sami, a ściana między nami

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Nie zadzieraj z bobrami

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka