Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Nie po oczach
Dobrze czasem się oderwać
Nigdy na to nie wpadną
Ch-chesz wyparować...?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 października 2016, 21:04
Chyba że mają librusa, wulkana lub inny całodobowy dostęp do twoich oceń. Wtedy codziennie masz przestane. A tak wgl nie musimy informować naszych rodziców o naszych ocenach, możemy zabronić im wglądu po ukończeniu 12 roku życia tak samo ze szkołą możesz ją żucić po 12 roku życia. Tak nam facet na Wosie mówił i czytał to z konstytucji XD Ale że jesteśmy na ich utrzymaniu to tak słabo wychodzi cały ten nędzny plan :(
Odpisz
28 października 2016, 21:05
@zlowerek: przestane= przesrane :p korekta
Odpisz
11 listopada 2016, 19:53
@zlowerek: o ku*wa ja mam librusa
Odpisz
12 listopada 2016, 23:31
@toralei54399: No to łączmy się w bólu teraz nawet babcia ma dostęp do tego gówna i nie oszukasz jej tekstem "w szkole super same piątki" i babcia nawet portfela nie uchyli (nie no tak serio to bardzo kocham moją babcię i nie za to ze mi daje kasę, poprostu jest super osobą) XD
Odpisz
28 października 2016, 19:31
lepiej
Odpisz
28 października 2016, 18:15
zaczynam sie smiac hahahahahhaahhaha
Odpisz
28 października 2016, 18:05
Przestraszony Kideu, no nie bój się, będzie dobsze
Odpisz
28 października 2016, 16:40
będzie płacz bo to szop pracz
Odpisz
28 października 2016, 16:17
Tradycyjnie zdechły szop:
Odpisz
28 października 2016, 16:21
@TheTemplar: to zdjęcie jest po wywiadówce
Odpisz
24 października 2016, 20:10
Jak się nie jest debilem, to się nie ma czego bać. Poza tym masz rodziców, a nie starych.
Odpisz
25 października 2016, 06:51
@qaz123: Widziałem już dublowanie komentarza, ale dublowanie zdublowanego komentarza?
Odpisz
25 października 2016, 07:05
Więc tak, ,, wystąpił problem" po czym komentarz się dubluje ,, odczekaj 30 sek." po czym też się dubluje, no i błąd apki sprawiający że komentarze się dublują. I ten jeden poprawny na który mi odpowiedziałeś.
Odpisz
24 października 2016, 23:57
Nie mam czego. Od czwartej klasy nikogo nie pobiłam (poważnie), w miarę dobrze się uczę a nauczyciele mnie lubią. Teraz to to tam mała rybka XD Pomijam już fakt, że ja mam rodziców, a nie starych. No chyba że o czymś nie wiem.
Odpisz
24 października 2016, 23:15
Ten uczuć, gdy już przełamałeś ten strach i masz na to po prostu wyje**ne.
Odpisz
24 października 2016, 22:44
jestem gimbusem, nie używam tego słowa.
Odpisz
24 października 2016, 21:32
Ale przecież nic złego nie zrobią... tak?
Odpisz
24 października 2016, 20:04
Ja mam rodziców, a nie starych.
Odpisz
24 października 2016, 20:06
@Hawaiiball: Nie martw się, slang czyni z gimbusów dorosłych. Próżno szukać w nich szacunku do rodziców.
Odpisz
24 października 2016, 21:20
Szacunku to oni nie mają nawet do siebie... a co mówić o rodzicach,nauczycielach czy innych dorosłych. Jak ci Gimbus wejdzie do sali w czasie lekcji i musi do nauczyciela "SIEMA [Imię nauczyciela] to wiesz że to już patologia.
Odpisz
24 października 2016, 20:39
I dowiadują się o 3 z kartkówki z techniki
Odpisz
24 października 2016, 20:39
I dowiadują się o 3 z kartkówki z techniki
Odpisz
24 października 2016, 20:02
Kideu coś odwalił?
Odpisz
24 października 2016, 20:07
pewnie płot z ocen
Odpisz
24 października 2016, 20:08
Ukradł koledze jedzenie z śmietnika.
Odpisz
Edytowano - 24 października 2016, 20:11
@MartellusV14: no to mu dam troche a nie kradnie biedy bo głodny
Odpisz