Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To będzie bolało
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Przerwa na herbatkę
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 listopada 2016, 20:52
Heh, znam. Przebijam się przez to. Teraz jest akurat lepiej.
Odpisz
Edytowano - 24 października 2016, 20:22
Nie rozumiem jak można mieć depresje w wieku gimnazjalnym :/
Odpisz
24 października 2016, 20:25
@mooped: A jak komuś zaczęła się depresja w drugiej gimnazjum, a trwa do drugiej liceum to znaczy, że to naprawdę depresja?
Odpisz
24 października 2016, 20:29
@Myszkapl: Najlepiej idź do specjalisty.
Odpisz
24 października 2016, 20:29
@Myszkapl: Najlepiej idź do specjalisty.
Odpisz
24 października 2016, 20:31
@Lordu: Za daleko mam, a rodzice mi nie wie... ej czy ja mówiłam, że chodzi o mnie? Skąd wysnuwasz takie wnioski?
Odpisz
24 października 2016, 20:34
@Myszkapl: to znaczy ze ktoś ma problem i niech idzie tam gdzieś a nie do mnie :v
w tamtym komentarzu miałem na myśli ze bycie inowertykiem i posiadanie depresji jest modne
Odpisz
24 października 2016, 20:34
@Myszkapl: to znaczy ze ktoś ma problem i niech idzie tam gdzieś a nie do mnie :v
w tamtym komentarzu miałem na myśli ze bycie inowertykiem i posiadanie depresji jest modne
Odpisz
24 października 2016, 20:35
@Myszkapl: to znaczy ze ktoś ma problem i niech idzie tam gdzieś a nie do mnie :v
w tamtym komentarzu miałem na myśli ze bycie inowertykiem i posiadanie depresji jest modne
Odpisz
24 października 2016, 20:35
@Myszkapl: to znaczy ze ktoś ma problem i niech idzie tam gdzieś a nie do mnie :v
w tamtym komentarzu miałem na myśli ze bycie inowertykiem i posiadanie depresji jest modne
Odpisz
24 października 2016, 20:35
@mooped: jesus szo sje dzieje
Odpisz
24 października 2016, 20:37
@mooped: No cóż... coś dziwnego
Odpisz
24 października 2016, 21:10
@mooped: Czyli co? Gimbusy to nie ludzie i nie mogą mieć depresji? A jak ich ojciec pije, bije, wyzywa i jest ogółem spier**lony to też nie?
Odpisz
24 października 2016, 21:12
@Wolfmer: To wtedy nie mają intermetu i nie wysyłają obrazków typu "mam depresje blablabla"
Odpisz
24 października 2016, 21:17
@Myszkapl: Dlaczego masz depresję?
Odpisz
24 października 2016, 21:18
@jacek1s: Rodzice
Odpisz
Edytowano - 24 października 2016, 21:22
@Myszkapl: Ja mam (a przynajmniej się domyślam, że mam) nerwicę serca i żołądka.
Nerwice sercową przez internet i nerwice żołądkową przez szkołę, ale nikt mi tego nie stwierdził bo się boje powiedzieć o tym komukolwiek oprócz losowym ludziom w internecie oraz chupie .-.
Odpisz
24 października 2016, 21:26
@jacek1s: Aha. Ja mówię wszystkim wokół, że mam depresję i wszyscy umrzemy, ale nobody cares.
Odpisz
24 października 2016, 21:27
@Myszkapl: Ja nie umrę, ponieważ internet nie może umrzeć. Jestem człowiekiem internetu i nawet jak umrę to nie umrę.
Odpisz
25 października 2016, 06:19
@Myszkapl: Z tego co wiem depresje ma się na całe życie.
Odpisz
25 października 2016, 06:24
@Archeologwinternetach: To coś mało wiesz
Odpisz
25 października 2016, 06:27
@Mijak: "Nieleczona dystymia może trwać nawet całe życie."
Odpisz
25 października 2016, 07:08
@Myszkapl: Mam podobnie, tyle, że u mnie trwa to 2 lata.
Odpisz
25 października 2016, 07:09
@Archeologwinternetach: Może trwać.
Odpisz
25 października 2016, 09:32
@mooped: Można, ale są również tak zwane"T€€n$ z depre$$ją"
Odpisz
25 października 2016, 21:43
@Archeologwinternetach: Może, ale nie musi. Przejściowa depresja to też depresja.
Odpisz
28 października 2016, 08:17
@Mijak: Miało być "można mieć". Nie zauważyłem.
Odpisz
28 października 2016, 16:17
@Archeologwinternetach: Myślałem, że masz na myśli "jeśli depresja nie trwa całe życie, to nie jest to prawdziwa depresja". Przyznasz, że wiara w takie coś byłaby szkodliwa.
Odpisz
29 października 2016, 12:44
@Mijak: Dużych szkód by to nie wyrządziło.
Odpisz
Edytowano - 25 października 2016, 07:19
Z kodeksu Imperatora wynika że chwalenie się depresją może grozić niepokojem wśród żołnierzy przez co jest to zakazane na terytorium Imperium oraz na froncie.
Odpisz
24 października 2016, 21:14
Gdy ci smutno gdy ci źle jedź na krucjaty będzie fajnie. Wiem że nie ma rymu ale DEUS VULT .
Odpisz
25 października 2016, 07:34
@Shadow_blade: Veni, vidi, vici?
Odpisz
24 października 2016, 20:48
PSmith
Odpisz
24 października 2016, 20:42
Czy ktos wie jak dodawac obrazki do jeja?
Odpisz
25 października 2016, 06:30
@ValorPeter: polecam przycisk "dodaj obrazek"
Odpisz
25 października 2016, 06:39
@Airot: Czemu nie można dać więcej strzałków w górę!?/s
Odpisz
24 października 2016, 20:42
Czy ktos wie jak dodawac obrazki do jeja?
Odpisz
24 października 2016, 20:42
Czy ktos wie jak dodawac obrazki do jeja?
Odpisz
24 października 2016, 20:15
"Co kombinujesz ch*ju"
Modja reakcja w takich chwilach
Odpisz