memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
7 stycznia 2013, 20:22
Ja mam ksywkę Karma i PROTESTUJĘ!!! XD
Odpisz
9 listopada 2020, 11:52
@Karma: karma to dz****
7 stycznia 2013, 11:15
Jak Kuba bogu tak Bóg Kubie. A należało się zasrańcowi. Następnym razem się 2 razy zastanowi zanim na kogoś nasra.
7 stycznia 2013, 17:49
i tak bedzie srał ;d
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież7 stycznia 2013, 20:22
Ja mam ksywkę Karma i PROTESTUJĘ!!! XD
Odpisz
9 listopada 2020, 11:52
@Karma: karma to dz****
Odpisz
7 stycznia 2013, 11:15
Jak Kuba bogu tak Bóg Kubie. A należało się zasrańcowi. Następnym razem się 2 razy zastanowi zanim na kogoś nasra.
Odpisz
7 stycznia 2013, 17:49
i tak bedzie srał ;d
Odpisz