Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Należy się za piękne oczy
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ładne rzeczy
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 października 2016, 10:52
Dlaczego wszystko, co staje się popularne jest "rakowe"? Co jest złego w ruchu tanecznym?
Odpisz
26 października 2016, 11:16
@damian2500: Dab jest rakowy jeśli robią go niekumate białe nastolatki lub łajt gerls na mjuzikali
Odpisz
Edytowano - 26 października 2016, 11:47
@LosowyLudek: Wytłumaczysz dlaczego? Co za różnica, kto to robi?
Odpisz
26 października 2016, 11:54
@damian2500: Bo ten taniec pochodzi z hip hopu, a takim dziewczynką daleko do tego stylu.
Odpisz
26 października 2016, 15:51
@LosowyLudek: "dziewczynką"
Odpisz
29 października 2016, 00:05
@damian2500: własnie
Odpisz
24 października 2016, 23:11
Od kiedy to rak?Dla mnie to zwykły ruch taneczny.
Odpisz
24 października 2016, 23:24
@revan21: Od kiedy wszystkie raki to powtarzają samo staje się rakiem.
Odpisz
24 października 2016, 23:33
@Batman_: Jak ja coś mowie to nie znaczy że tak ma być.
Odpisz
26 października 2016, 20:47
@Batman_: To jak powiedzieć "odkąd Niemcy zaczęli masowo jeść pierogi ruskie, te zanikły, a pojawiły się pierogi niemieckie".
Odpisz
26 października 2016, 22:25
@Batman_: Nom
Odpisz
26 października 2016, 17:30
Ten moment, kiedy wyraz ,,loszka'' jest ,,normalny'' ale dab jest już ,,rakowy''...
Odpisz
25 października 2016, 07:35
Myślicie, że jesteście oryginalni? BŁĄD, robili to już setki lat temu. Wiral is life.
Odpisz
26 października 2016, 16:59
@jacek1s: *sto/70, to je Brytyjaki soldat z IWŚ/IIWŚ :v
Odpisz
26 października 2016, 15:04
Nie mam zdania...
Odpisz
24 października 2016, 22:13
robił dab zanim to było modne
Odpisz
24 października 2016, 22:55
@Adi34: ale on śe w caśie cownoł /s
Odpisz
26 października 2016, 15:02
@MevinW: Jak nie masz pomysłu na komentarz, to nic nie pisz.
Odpisz
26 października 2016, 14:02
onie
Odpisz
25 października 2016, 16:27
DAB
Odpisz
24 października 2016, 22:41
"nie moge no znowu nad Japonią błyska"
Odpisz